Şimdi Ara

DiRT 4 (2017) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
5
Favori
15.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1. Arcade

2. Simulation

Arcade seçeneği tam bir facia. Aracı yolda tutmak için gaza basmaktan başka hiçbir şey yapmanız gerekmiyor. 3 yaşındaki çocuğun oynaması için yapmışlar resmen

Simulation seçeneğini seçip yardımları kapatınca oyun sanki bir silkelenip kendine geliyor. Oyunun gerçekçiliği kendi içerisinde büyük oranda artıyor.

Akademi görevlerini yapmak eğlenceli, oynarken pek sıkmıyor. Oyunun fov ayarlarını değiştirme seçeneği en beğendiğim yönü. Görüş açısını ayarlayarak daha gerçekçi deneyim sağlanabilir.

Tabi oyun grafikleriyle, sürüş dinamikleriyle, motor sesleriyle Dirt Rally değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar, ps4 pre order sürümde hyundai special event nasıl açacam, yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollo48 -- 24 Temmuz 2017; 22:11:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugune kadarki en cok hosuma giden dirt oyunu dirt4

• Oyunun grafikleri kötü mü , yoksa dirt rally ye göre mi kötü

• Oyun steamda indirime girmiş. 59 küsür olmuş.
  • Arkadaslar yol tarifini nasil kapatirim cok dikkatimi dagitiyo hele sesli konusmasina sinir oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: speedy_gonzaless

Arkadaslar yol tarifini nasil kapatirim cok dikkatimi dagitiyo hele sesli konusmasina sinir oldum

ahahaha böylesini de ilk defa duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

quote:

Orijinalden alıntı: speedy_gonzaless

Arkadaslar yol tarifini nasil kapatirim cok dikkatimi dagitiyo hele sesli konusmasina sinir oldum

ahahaha böylesini de ilk defa duydum

biliyorsan cevap ver boş yapma

• Arkadaşlar oyun son update ile sürüş dinamiği düzeldi mi? Yani dirt3 e yakın bir oynanışa sahip oldu mu?

virajlarda arabanın götü toplayamamasından dolayı iade etmiştim. sanki aracın ön tekeri değilde arka tekerlekler dönüp viraja giriyordu. son update ile oynayan bilgi verebilir mi? tekrardan satın alayım teşekkürler
  • İlk indirim zamanında kaçırmıştım. Yakın zamanda indirime girerse alır denerim Bu arada yakın zamanda indirime girme olasılığı var mıdır arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Gardiyan- -- 11 Ekim 2017; 15:0:47 >
  • -Gardiyan- kullanıcısına yanıt
    Black Friday yaklaşıyor, büyük ihtimal oyun indirime girecektir. Ha bende Dirt Rally de var, o bu oyundan daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaúL -- 12 Ekim 2017; 19:23:59 >
  • oyunu aldım oynuyorum fakat takım sozunu dınlemedıgım ıcın - credı kesıyo ne yapmam gerek acaba bılen arkadaslar yardımıc olursa sevınırım tesekurler sımdıden
  • speedy_gonzaless kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan kapatılıyor ancak kapatmak eğer yol ezberinde değilse yapılabilecek en saçma şeylerden biri, kapatmaktan çok faydalanmaya çalış.

• İndirim zamanında 40 lira geldi oyun deneme fırsatım oldu. Daha çok arcade tarzında oynamayı sevenler için olmuş diyebilirim. Simülasyon moduda var ama dirt rally gibi değil. Grafikler öle kötü değil günümüz oyunları için ortalama düzeyde. Yağmur ve sisli yarışlar hoşuma gitti doğrusu optimizasyonu iyi. Kısacası oynanabilir bir rally oyunu olmuş
  • kariyer modunu oynuyorum gayet keyifli.Oynanabilirlik fena değil ben ps4 pro da oynuyorum grafikler ne süper,ne kötü idare eder diyelim. Garaj da bulunan arabanızı isterseniz satabiliyorsunuz bu önemli bazen acil paraya ihtiyaç olabiliyor.ayrıca bütün çalışanların kontratlarını siz yapıyorsunuz beğenmediniz elemanı kovabilirisiniz de.Çok sayıda etap ve araba var kafa dağıtmak için ideal bir oyun diyebilirim.
  • merhaba arkadaşlar. oyunu yüklediğimden beri tam gaz veriyor oyun kendi kendine. bi türlü kapatamadım. sistemim gtx 1080 ve logitech g920. arabayı manuel kullanmak istiyorum ama bi türlü kapatamadım otomatik gaz vermeyi
  • Arkadaşlar Yardım !! Kara cuma indiriminden oyunu steam üzerinden aldım indirdim çok güzel fakat oyunda bende grafik sorunu var. Ekran kartım GTX 1060 oyun bildiğin kasıyor, oynanmayacak derece hemde. FPS yerlerde, grafikler sanırsın ultra low bu nasıl olur anlamıyorum nete de yazdım yok. Bu sorunu benden başka yasayan var mı. Grafikleri ultraya da alıyorum çöp lowa alıyorum yine aynı deli olucam. yardım edin lütfen
  • ugur503 U kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar güç tasarrufu modunda mı çalışıyor ?

Görev yöneticisinden kontrol edin arka planda sistemi zorlayan bir şey mi var ?

Ram miktarı yeterli mi? Kaç gb kullanıyorsunuz ve tek kanal mı takılı?

Ekran kartı sürücüsü yüklü mü?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.