Şimdi Ara

DiRT 4 (2017) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
5
Favori
15.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bir an iade etmeyi düşündüm ama sanırım oynamaya devam edecem oyun 180 tl falan olsa neyse de 89 tl iyi fiyat controller ile oynayan için zaten daha iyi bir seçenek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 9 Haziran 2017; 12:14:15 >
  • Malum yerlere düşmüş,fakat steam fiyatı uçuk değil bence,indirimlerde orjinal alınabilir.
  • çıkmış oyun, bu gece 2 de yapayım bi operasyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Dirt 3'den beri severim bu seriyi. Gerek optimizasyonu gerekse fiyat olarak çok başarılı bir firma. Grafikleri bence güzeldi her oyununda ama bu oyunda yorumlara göre kötüymüş sanırım? Dirt Rally'den kötü değildir herhalde grafik olarak?

Dirt Rally den çok daha kötü grafikleri ben oyunu aldığıma ciddi derecede pişman oldum kimseyede önermiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Çok garip. Niye böyle bir şey yaptılar ki acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Ps4 grafikleri görünce bende elbet pc de daha iyi olur dedim ama sonuç hayal kırıklığı..

Steam de yorumlarda da yerden yere vuruyorlar grafikleri. Büyük bir texture yaması şart bu oyuna .

Ben ps4'e aldım oyunu. Pc'de de korsan versiyonu denedim. Artık korsan sürümden mi kaynakliniyor bilmiyorum ama , performans sorunu var oyunda. Hele buggy yarışlarında 1080p'de , gtx1070 ile 22 fps'lere kadar düştü. Hiç stabil değil oyun. Halbuki , dirt rally'de yağ gibi akıyordu. Performans sorunu yaşayan var mı benim gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Ps4 grafikleri görünce bende elbet pc de daha iyi olur dedim ama sonuç hayal kırıklığı..

Steam de yorumlarda da yerden yere vuruyorlar grafikleri. Büyük bir texture yaması şart bu oyuna .

Ben ps4'e aldım oyunu. Pc'de de korsan versiyonu denedim. Artık korsan sürümden mi kaynakliniyor bilmiyorum ama , performans sorunu var oyunda. Hele buggy yarışlarında 1080p'de , gtx1070 ile 22 fps'lere kadar düştü. Hiç stabil değil oyun. Halbuki , dirt rally'de yağ gibi akıyordu. Performans sorunu yaşayan var mı benim gibi.

Voksi revoltmu yoksa reloadedmi denediniz? Bende gece 2de indiricem 33gb girmesin şimdi acelesi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Voksi revoltmu yoksa reloadedmi denediniz? Bende gece 2de indiricem 33gb girmesin şimdi acelesi yok.

Reloaded

• Bana göre grafikler Dirt 3 ten daha vasat. Yumuşak textureler yok. Optimizasyon sorunu var oyunda. Herşey Ultra AA 2k ekranda aa8x açtım 90 fps ama oyun 30-45 fps hissiyatı veriyor akıcılık yok. yollar titriyor resmen.

kariyere sim değilde racing modunda başladım dirt3 beklentim vardı, oynanabilir ama dirt 3 kesinlikle kusursuzdu.

oyun steam orjinal ama bariz introlarda ara animasyonlarda kasmalar fps düşmeleri var. hele yarışı bitirince topluluk ve konfetiler patladığı kısım 40 fps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 9 Haziran 2017; 20:19:32 >
  • dirt rally gibi zor mu?
  • ben ilk izlenim olarak cok begendim

baya baya etkilendim simulasyon modundan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 9 Haziran 2017; 22:30:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

dirt rally gibi zor mu?

O kadar değil, bu oyunda yol tutuşu çok fazla ve dirt rallye göre epey hızlı bir oyun
  • O kadar kötü mü oyun? Satın almayı düşünüyordum ama yorumlar pek iç açıcı değil, aksine İgn 92 vermiş, gamespot 90 enteresan :)
  • bir sıkıntısı yok oyunun alabilirsin, kötü yorum yapanlar çok abartıyor
  • Bencede oyun gayet iyi. Bu kadar olumsuz yorumu haketmiyor bence oyun.
  • codemastersin grafikler icin bisey yapmasi lazim

onun disinda dolu dolu harika bi oyun bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 10 Haziran 2017; 1:18:15 >
  • Oyun şuan iniyor canlı olarak deneme imkanım olmadı ancak youtubedan izlediğime göre güzel görünüyor. Sanırım millet dirt 4ten dirt rally 2 olmasını istiyorlar. Dirt rally normal seriden farklı simulasyon ağırlıklı bir oyundu. Dirt 4se dirt 3ün devamı niteliğinde. Ben arcade tarzı daha çok sevdiğimden dirt 4üde seveceğimi ümit ediyorum tabi daha canlı deneme imkanım olmadı. Gündüz oynadıktan sonra yine düşüncelerimi yazarım.
  • Xbox cı grafiklerden şikayetçi.. şimdiye kadar ne grafik görmüşse hayatında..
  • Oyunu baya gömdünüz grafik açısından ama oynanış çok iyi.Özellikle ışıklandırma açısından baya zayıf oyun ama içerik açısından baya iyi oyun.
  • Oyuna güncelleme gelecekmiş.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.