Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

DiRT 4 (2017) ÇIKTI [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
177
Cevap
6
Favori
11.435
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Yarış Oyunları >> DiRT 4 (2017) ÇIKTI [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5522 Mesaj
    |
    |
    Arkadaşlar Yardım !! Kara cuma indiriminden oyunu steam üzerinden aldım indirdim çok güzel fakat oyunda bende grafik sorunu var. Ekran kartım GTX 1060 oyun bildiğin kasıyor, oynanmayacak derece hemde. FPS yerlerde, grafikler sanırsın ultra low bu nasıl olur anlamıyorum nete de yazdım yok. Bu sorunu benden başka yasayan var mı. Grafikleri ultraya da alıyorum çöp lowa alıyorum yine aynı deli olucam. yardım edin lütfen

Bilgisayar güç tasarrufu modunda mı çalışıyor ?

Görev yöneticisinden kontrol edin arka planda sistemi zorlayan bir şey mi var ?

Ram miktarı yeterli mi? Kaç gb kullanıyorsunuz ve tek kanal mı takılı?

Ekran kartı sürücüsü yüklü mü?
    |
    |
    ugur503 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Global de Ülkemi temsil etmeye devam ediyorum :) Update fena değil araçların gidişi biraz iyileşmiş gibi geldi. Fakat Grub B araçları çok gaddar. Aşırı hızlılar, uzun etaplarda virajları takip etmek yorucu oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Şunu tespit ettim ki anlam veremediğim bir şekilde oyun bendeki GTX 1060 ekran kartını değil, onboard olan İntel ekran kartını görüyor. Bunu nasıl çözebilirim ? Yardım edebilecek varsa çok memnun kalırım
    |
    |
    isbara alp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

oyunun kısayoluna sağtık, grafik işlemciyle çalıştır menüsünden, nvdia seç, oradan hata veririse nvdia denetim masasında 3d ayarların yönetilmesi> program ayarları>ekle sonra dirt4 exe dosyasını seçip ayarını nvdia yap.
    |
    |
    ugur503 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yarım saat kadar oynadım simülasyon modunda gayet güzel olmuş Dirt Rally'nin daha fazla araç ve pist olan versiyonunu yapmış işte adamlar neden bu kadar gömüldüğünü anlamadım. Arayüzün bu kadar janjanlı olmasını sevmedim Dirt Rally'nin kendine has bir "cool" tarafı vardı bu yüzden sade arayüzü seviyorum. Dirt Rally sevenler bunu da severler fiyatı da 25 tl gayet ucuz bana kalırsa.
    |
    |
    Beyler yön tuşları nedir kanser etti oyun?

quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

Beyler yön tuşları nedir kanser etti oyun?

nokta ve virgül tuşları yön tuşuda değiştirme imkanı yokmu bir türlü yapamadım.

Var ben değiştirmiştim ana menüden de pc şuan tamirde bakamıyorum

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    karamurat_670 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    280 Mesaj
    Dirt Rally ile arasında ne gibi farklılıklar var ? Grafik, Oyun dinamikleri, yeni modlar gibi mesela neler var ve görüşleriniz nelerdir ?
    |
    |

Twitter | Discord | Blog

Hayatın gerçeklerini oyunların sanallığında sindiriyorum.
  • Binbaşı
    1025 Mesaj
    Bu hafta sonu oyun bedava. Denemek isteyenler elini çabuk tutsun.

|
    |
    |
    Dirt rally ve 4 arasında kalmıştım Dirt 4ü aldım az önce. Açıkçası online deneyimi için aldım araç güçlendirme tarzı bişeyler var mı? Yoksa aracımı seçip online gidebiliriz miyim direk tam olarak nasıl oluyor yeni oyuncuya nelerle karşılaşacağımdan bahseder misiniz x

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: devulations

Dirt rally ve 4 arasında kalmıştım Dirt 4ü aldım az önce. Açıkçası online deneyimi için aldım araç güçlendirme tarzı bişeyler var mı? Yoksa aracımı seçip online gidebiliriz miyim direk tam olarak nasıl oluyor yeni oyuncuya nelerle karşılaşacağımdan bahseder misiniz x
    Online yarışlarda araç güçlendirme yok ama dikkat etmeniz gereken online yarışlara girerken gamer ve simulation seçenekleri var. Gamer da bildiğiniz üzere arcade bir oynanış var simulation da ise daha gerçekçi simülasyona benzer bir oynanış mevcut bunlar haricinde ise bazı oyuncular çarpışan araba kullanıyor gibi sen ne kadar dikkatli oynasanda illaki çarpıyorlar.
    |
    |
    | Intel® Core™ i7 4790K | MSI Z97 GAMING 7 | PNY Anarchy X DDR3 16GB 2800Mhz | Asus RX 580 DUAL 8G OC | Philips 243V5LHAB/00 1MS 23.6" 1080p@60Hz | Crucial BX500 120GB | WD 1TB Caviar Blue Sata 3.0 64MB 7200Rpm |
    | CoolerMaster HAF 912 Advanced | Thermaltake 600W 80Plus | Akasa Venom Voodoo | Logitech Z313 | Rampage DLM-355 | Logitech K120 | Plantronics Gamecom 388 | Logitech Rumble F310 |
  • Binbaşı
    1449 Mesaj
    Oyunu online oynamak için satın almaya değermi ? Steam anlık 600 küsür oyuncu var oyuncu bulabilirmiyim ?

|
    |
    Oyun berbat olmuş yeni oynadım indirmeye bile değmez. Bu firma grid 2 dirt 2 ve 3 te en iyi oyunları çıkardı. Bu oyun ise leş ötesi ayrıca kasıyor. Dirt3 1080p high 60 fps oynatan makine bunda 720p low detay açılıyor.

Bu firma böyle giderse batar.

|
    |
    arkadaşlar oyuna giriyorum ve bana singin into racenet hatası vermekte ve cancel geli ona tıklamam zorunlu tıkladıktansonra yarış buluyo yarışı 4 kere yaptım ve hala aynısını gösteriyo hep aynı yarışı oynuyorum napıcam bilmiyorum lütfen help?????*
    |
    |
Reklamlar
Masal
son dakika
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,271
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.