Şimdi Ara

#DirenDonanımHaber - 31 MAYIS- Biz Susarsak Ne Kalır Geriye ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.369
Cevap
21
Favori
85.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesajim bulunsun. Yarin gerekenleri bende yapacagim. Cevremdeki insanlara da destek olmalari icin konuyu gonderecegim. Sosyal medya da ozellikle büyük sayfalarda paylasimi saglanirsa bu olayin, en azindan yaşanan haberin paylasimi yapılırsa tepki buyur is gorur dusunxesindeyim. Dunya duzeninin rezil halini gösteriyor yaşananlar. Ülkenin rezil haline hic değinmiyorum bile. Siyasilere tapanlar bu dunyada varoldugu surece değişmez bu duzen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C.başkanlığına yollayamadım copy paste yapmaya izin vermiyor nedense. Yarın pcden deneyeceğim. Allah yardımcıları olsun ailenin.

• adalet yerini bulsun
  • Bu işin çözümü eski usul olur. O mahkeme düşünce eleman buralara tekrar döner ve yakın akrabalarından biri o katili öldürür. Yoksa siyasi torpilli biriyle mahkemede uğraşamazsın.
  • Bazen manyagin teki ciksa da su suclu olupta serbest olanlari teker teker oldurse diyorum punisher gibi

• Allah'ın adaleti elbet ahirette tecelli edecektir. O gözü yaşlı annenin gözünden akan yaş benim içimi sızlattı bir değişik olduk. Allah sizi bildiği gibi yapsın, bu sizin yanınıza kâr kalmayacak.

Konuyu güncel tutalım sürekli yazalım lütfen.

• Konuya destek olun lütfen forum ahalisi.

GÜNCEL!

• Up beyler, yayalım heryere.
  • Ölen çocuğun ailesi Müge Anlıya başvursun.

• Bu işte kimin sorumluluğu varsa Allah bin türlü belasını versin, gün yüzü göremezler inşallah.

• Böyle bi şey yazacağım hiç aklıma gelmezdi ama öldürülen gencin ailesi Müge Anlıya başvurursa gündem yaratılır diğer türlü zor bu iş siyasi tanıdık varsa her türlü üstünü kapatacaklardır.
  • 17 şubat 2015'te konusunu açmıştım.https://forum.donanimhaber.com/yan-bakti-diye-birini-oldurmek--102880556
    Demek hâlâ yakalanmamış. Yazıklar olsun.
    Up.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ht1baron -- 28 Nisan 2017; 11:47:52 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=rL87FDJ2I0M
    Adam 6 cinayet işliyor. Cinayetlerinde kendini avcı olarak görüyor. Para için öldürdüğünü söylüyor. Açık cezaevine koyulup oradan izinli çıkıyor.
    Daha neler neler var ülkede. Resmen şansa yaşıyoruz. Ayakları olmayan kalbi delik küçücük çocuğu bile tekme tokat dövmüşler.
    http://www.haber7.com/guncel/haber/2318094-engelli-cocugu-tekme-tokat-dovduler

• Olacaklar belli, dava düşünce katil yurtdışından geri gelecek sonra da çocuğun babası katili vuracak.
  • Sadece tek sorum var vicdanlari sızlamıyor mu?

• bimer ve cumhurbaşkanlıgınıa bildirdim.

ek olarak konu sabitlense ne güzel olur
  • Eve gidince bütün işlemleri yapacağım. Böyle şeyler insanı hayattan soğutuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acabuco

Bu aile 1400 tl icin 1 ay calisirken, cinayet tatili isleyen o kacak katil altindaki son model aracina gunde 1400 tl lik benzir alir. Hayat boyle adaletsiz, 15 senesi dolunca dava duser, ulkeye gelir. Ne guzel degil mi, adam oldurerek mukafat aliyorsun, cinayet tatili. 15 sene yurt disinda luks icinde yasam. Devlet yerini yurdunu bile bile adim atamiyor siyasi baglantilar yuzunden boyle sahislara.

Bu cocugun ailesi cocuguyla gorusmuyor mu ? Adresi belirlemek cok mu zor ? Annesini babasini hucreye kapatirsin bir hafta, o cocuk cikar ortaya, bu kadar mi zor?

2004 de de buna benzer cinayet islenmiş adam hala kayip ben pek umutlu degilim bulunacagindan

• quote:

Orijinalden alıntı: acabuco

Kayip degil, adam ferrarisine binerken videosu bile cekildi. Yeri biliniyor o kisinin de, zaman asimi bekleniyor. Siyasi baglantilari yuzunden o elemana da dokunamiyorlar. Ferrarisi ile tur atmaya devam ediyor yurt disinda. Yeri yurdu belli, kayip degil. Devletimizin gucu yetmiyor mudahale etmeye ya da isine gelmiyor

işte sonuç olarak güçlü ailesi oldugundan yakalanamadi yakalanmiyacakta buyuk ihtimal

• Konuyu gördümde üzüldüm doğrusu. DH'de dünyanın düz olması konusu yüzlerce yorum alırken gerçekten önemli böyle bir konuya kimse bakmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.