Şimdi Ara

Direksiyon Uygulamaları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
3
Favori
15.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @mtkp, hocam fanatec i nerden aldın? ve sorması ayıp kaça aldın?
  • arkadaşlar...direksiyon standı için kendi imalatını yapan ve sorunsuz kullanan arkaşlar var aramızda..saklanmasınlar ortaya çıksınlar
    bu arkadaşlardan rica ediyorum; yaptıkları imalatı detaylı ve ölçüleri ile birlikte paylaşa bilirler mi? ben kendi adıma söz veriyorum telif hakkı ödeye bilirim.
    DFGT aldım ama laptop sehpası üzerinde olacak iş değil, basit yarışlarda ve yol tutuşu sağlam araçlarda sorun olmuyor ama ciddi yarışlarda ve konrtolü zor araçlarda olay dramatik bir hal alıyor..maymuna döndük resmen...
  • destekliyorum hakmel dostum, bu stand olayını çözmemiz lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haso_mari -- 2 Aralık 2010; 18:13:22 >
  • Şuanda kafamda bir proje var birkaç güne kadar bizim demirciye bir stand yaptırmayı düşünüyorum,eğer başarılı olursam burdan detayları paylaşırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akonay -- 2 Aralık 2010; 18:27:14 >
  • Daha ilginç projeler gerekli :)
  • Ben bir önceki sayfada kendim yaptığım standı ve kullandığım parçaları ölçüleri ile yazmıştım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onculcan

@mtkp, hocam fanatec i nerden aldın? ve sorması ayıp kaça aldın?

Fanatec in kendi sitesinden temin ettim. Standı soruyorsan şu anda 100 euro civarında olması lazım . Tabi satın alırsan + kargo masrafı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mtkp

quote:

Orijinalden alıntı: onculcan

@mtkp, hocam fanatec i nerden aldın? ve sorması ayıp kaça aldın?

Fanatec in kendi sitesinden temin ettim. Standı soruyorsan şu anda 100 euro civarında olması lazım . Tabi satın alırsan + kargo masrafı .

Fanetec ve stand toplam kargo dahil kaça geldi?
  •  Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Bende geçen sene yapmıştım.Oldukça portatif.Tabanı ağır olmalı ki hızla çevrildiğinde veya ff devereye girdiğinde hareket etmesin,oynamasın.Yoksa konsantrasyon monsantrasyon kalmıyor.Marangozdan sunta kestirip evde vidalayabilirsiniz.Toplam 20 tl bile tutmuyor.Forza'dan aldığım keyif arttı ama araçların limitleri joypadlere göre tasarlandığından tur zamanlarım joypadden daha kötü.

• Resim kalitesi pek iyi değil ama fikir edinmek için yeterli.

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

• hala stand için beklemedeyim..

Direksiyon Uygulamaları

• süper uygulamalar var valla,

ben de dün çok garip bir şey yaptım ama süper oldu, biraz meşakatli ama... akşama eve gidince çekip upload ederim buraya, eminim ki çoğu kişinin hemen uygulayacağı bir şey olacak...
  • Bende burdaki uygulamalardan sonra kendimce bir stand şekli geliştirip bizim burdaki demirciye yaptırdım.Yüksekliğini kendi koltuğuma göre ölçüp ona göre yaptırdım,genişliğide koltuğun bacaklarını içeri alacak şekilde ayarladımki ileri geri ayarlamada bir sorun olmasın diye.Ve tam istediğim gibi sağlam virajlarda falan yerinden kıpırdamayan ileri geri hareket etmeyen bir stand oldu.Ayrıca ortada bir direk olmayışıda pedalları boyunuza göre tam ayarlayıp aykalarınızın bir müddet oyundan sonra ağrımasına engel oluyor.Bir fikir olması açısından resimleri paylaşayım dedim...

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

• quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

süper uygulamalar var valla,

ben de dün çok garip bir şey yaptım ama süper oldu, biraz meşakatli ama... akşama eve gidince çekip upload ederim buraya, eminim ki çoğu kişinin hemen uygulayacağı bir şey olacak...

Çok merak ettim taylan abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: waikato

Direksiyon Uygulamaları

Koltuk güzelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NecronLord

quote:

Direksiyon Uygulamaları

Koltuk güzelmiş.

Aynı koltuk Electroworld'de mevcut benimde çok hoşuma gidiyor 90 ile 100 arasında fiyatı.

• quote:

Orijinalden alıntı: GhostBalaclava

quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

süper uygulamalar var valla,

Çok merak ettim taylan abi

Valla ben de merak ettim, bekliyorum resimleri.

• quote:

Bende burdaki uygulamalardan sonra kendimce bir stand şekli geliştirip bizim burdaki demirciye yaptırdım.Yüksekliğini kendi koltuğuma göre ölçüp ona göre yaptırdım,genişliğide koltuğun bacaklarını içeri alacak şekilde ayarladımki ileri geri ayarlamada bir sorun olmasın diye.Ve tam istediğim gibi sağlam virajlarda falan yerinden kıpırdamayan ileri geri hareket etmeyen bir stand oldu.Ayrıca ortada bir direk olmayışıda pedalları boyunuza göre tam ayarlayıp aykalarınızın bir müddet oyundan sonra ağrımasına engel oluyor.Bir fikir olması açısından resimleri paylaşayım dedim...

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Direksiyon Uygulamaları

Bu da uygulanabilir bir çözüm ama saklama bakımından pratik değil sanırım. Bacakları içeri doğru katlanabilseydi incecik olur ve ihtiyaç yokken yer kaplamazdı. :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.