Şimdi Ara

Direksiyon Sınavından sonra ehliyeti almak kaç gün sürer?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul/Bahçelievlerdeyim. 21 Mayısta sınav var ve 11 Haziran gibi amerikaya gidiyorum (inşallah) ve ehliyeti kesinlikle almam lazım. Aaaba emniyetten ehliyeti almak ne kadar sürüyor?

Mesela pasaport başvurusunu 8.30 - 12.30 arası kabul eden gıcık kurum , ehliyet için ne gibi kıllıklar yapıyor?

• Ben İzmir'de aldım ehliyet,cumartesi sınavdan birkaç saat sonra belli oldu sonucum,pazartesi dosyam hazır olmuştu.Ama sicil kağıdını filan daha önce almıştım.O dosyayla hemen ehliyet alınıyor.Ben ancak 1.5-2 ay sonra gittim almaya
  • Bak sana ne diyim eger kurallari biliyosan calis ve orada al ehliyeti cunku ucuz ve cok kolay hemde burada turk ehliyetine dondurebiliyosun sakin burda almak gibi bir hataya girme cunku oarada kabul gormuyo(uzun zmanli olarak gidersen-kisa zamanli kabul ediyorlar) ama bunlar orada uzun zaman kalirsan yapacaklarin kisa kalirsan al buradan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tHe_iMmpPxX

Bak sana ne diyim eger kurallari biliyosan calis ve orada al ehliyeti cunku ucuz ve cok kolay hemde burada turk ehliyetine dondurebiliyosun sakin burda almak gibi bir hataya girme cunku oarada kabul gormuyo(uzun zmanli olarak gidersen-kisa zamanli kabul ediyorlar) ama bunlar orada uzun zaman kalirsan yapacaklarin kisa kalirsan al buradan.

Onları araştırdım zaten, orada çalışacağım iş ehliyet şartı koştuğu için almak zorundayım. Oraya gidince tekrar sınava girip alıcam zaten ama ordan alana kadar tr ehliyetiyle idare etmem lazım. Ayrıca işvereni dolandırmış gibi oluruz ehliyetsiz gidersem.

quote:

Orjinalden alıntı: fernsehn

Ben İzmir'de aldım ehliyet,cumartesi sınavdan birkaç saat sonra belli oldu sonucum,pazartesi dosyam hazır olmuştu.Ama sicil kağıdını filan daha önce almıştım.O dosyayla hemen ehliyet alınıyor.Ben ancak 1.5-2 ay sonra gittim almaya

şu sicil olayının ayrıntısını anlatır mısın? En acil şekilde almam gerekiyor çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk -- 17 Nisan 2007; 21:43:18 >

• Hayırdır Work and Travel mı?
  • Hemen sınavdan sonra sana çıkış sertifikasını vermiyolar zannımca artı emniyet müdürlüğüde çok seri çalışmıyo bu kadar kısa zaman diliminde zor diye düşünüyorum ama....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saltuk

Hayırdır Work and Travel mı?

Aynen.
  • 3-4 gün içerisinde imzadan çıkıyor
  • Bu cumartesi yazılı sınavım var, ne yapıcam yahu
  • quote:

Orjinalden alıntı: usturanazmi

Bu cumartesi yazılı sınavım var, ne yapıcam yahu

aynı dönemdeyiz işte

21 mayısta da direksiyon sınavı var. Onları geçerim ama sonrası problem.

Kimileri de sertifika alman çok sürer diyolar. Emniyetten 3-4 günde çıkıyomuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: faruk

quote:

Orjinalden alıntı: usturanazmi

Bu cumartesi yazılı sınavım var, ne yapıcam yahu

aynı dönemdeyiz işte

21 mayısta da direksiyon sınavı var. Onları geçerim ama sonrası problem.

Kimileri de sertifika alman çok sürer diyolar. Emniyetten 3-4 günde çıkıyomuş

Tertip takma kafayı be, çözeriz

• Arkadaşlar ben orta halli bir ilçedeyim yarım emniyete gideceğim direksiyon sınavını geçtim kaç gün sonra ehliyeti alırım...
  • Güncel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagoz90

Arkadaşlar ben orta halli bir ilçedeyim yarım emniyete gideceğim direksiyon sınavını geçtim kaç gün sonra ehliyeti alırım...

Dosyan hazırsa aynı gün bile alabilirsin :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.