Şimdi Ara

DİREKSİYON KUMANADASI VE TEYP (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
15.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bizde de 2005 model Megane 2 var. Geçen, Teknosa Extra açılışından 149 liraya Sony GT 24 (http://www.hepsiburada.com/sony-cdx-gt24-cdmp3auxwma-calar/productDetails.aspx?categoryid=26080&productid=otsoncdx-gt24 ) aldım. Daha monte ettirmedim. Benim de aracın direksiyonunun altında kumanda var. Acaba bu Sony'yi taktırınca o direksiyon kumandasını kullanamayacak mıyım? Yani benim de bir aparata mı ihtiyacım var, yoksa uyumlu mu bu teyp?
  • Şu fiyatlar bir bana denk gelmezz anasını satayımm..
    150 TL sony süper valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saldıray5520

Bizde de 2005 model Megane 2 var. Geçen, Teknosa Extra açılışından 149 liraya Sony GT 24 (http://www.hepsiburada.com/sony-cdx-gt24-cdmp3auxwma-calar/productDetails.aspx?categoryid=26080&productid=otsoncdx-gt24 ) aldım. Daha monte ettirmedim. Benim de aracın direksiyonunun altında kumanda var. Acaba bu Sony'yi taktırınca o direksiyon kumandasını kullanamayacak mıyım? Yani benim de bir aparata mı ihtiyacım var, yoksa uyumlu mu bu teyp?

arkadaşım arabadaki orjinal teybinde UPDATE LİST yazıyorsa sorun yok soketler için muhtemel dönüştürücü bir kablo alır kullanırsın tabi aldığınız teyibin direksiyon kumanda girişi var ise, ancak orjinal teyipte TUNER LİST yazıyorsa adaptör almadan direksiyon kumandasını kullanamazsın. adaptörde DNRS003 olması gerek bu adaptör sadece uygun sony marka teyipleri renault araçların direksiyon kumandasını çalıştırsın diye yapılmış, arabana pionerr ya da farklı teyip takarsan bu durumda adaptörde değişir
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUFANER

quote:

Orijinalden alıntı: saldıray5520

Bizde de 2005 model Megane 2 var. Geçen, Teknosa Extra açılışından 149 liraya Sony GT 24 (http://www.hepsiburada.com/sony-cdx-gt24-cdmp3auxwma-calar/productDetails.aspx?categoryid=26080&productid=otsoncdx-gt24 ) aldım. Daha monte ettirmedim. Benim de aracın direksiyonunun altında kumanda var. Acaba bu Sony'yi taktırınca o direksiyon kumandasını kullanamayacak mıyım? Yani benim de bir aparata mı ihtiyacım var, yoksa uyumlu mu bu teyp?

arkadaşım arabadaki orjinal teybinde UPDATE LİST yazıyorsa sorun yok soketler için muhtemel dönüştürücü bir kablo alır kullanırsın tabi aldığınız teyibin direksiyon kumanda girişi var ise, ancak orjinal teyipte TUNER LİST yazıyorsa adaptör almadan direksiyon kumandasını kullanamazsın. adaptörde DNRS003 olması gerek bu adaptör sadece uygun sony marka teyipleri renault araçların direksiyon kumandasını çalıştırsın diye yapılmış, arabana pionerr ya da farklı teyip takarsan bu durumda adaptörde değişir

Bugün teybi taktırdım. Taktırmadan önce direksiyon kumandamı kullanıp kullanamayacağımı sordum. Bana hayır, artık kullanamazsın dedi. Şimdi eski teybime baktım. Tuner List yazıyor. Tam olarak anlayamadım şimdi. Direksiyon kumandamı kullanamam değil mi artık?
  • 130 € + 30 Tl montaj için verebilirim dersen neden olmasın.

http://www.sahibinden.com/direksiyondan_kumanda_icin_interface-35WQQaXQQ14032114WQQpXQQdisplayitem
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustangGT39

130 € + 30 Tl montaj için verebilirim dersen neden olmasın.

http://www.sahibinden.com/direksiyondan_kumanda_icin_interface-35WQQaXQQ14032114WQQpXQQdisplayitem

Eğer öyle bir fiyatı varsa kalsın...

Dediğim gibi, teybi zaten açılıştan 149 liraya aldım.
  • Maalesef bu cihazların fiyatı bu şekilde. Çok fazla alan da yoktur sanırım.
  • Saldıray 5520 Arkadaşım,
    Bu direksiyon kumandası ve farklı teyip kullanmak için satılan ara adaptörler tamamıyla ticari rant olayıdır. Sadece birkaç marka değil neredeyse diyorum birçok marka da Opel, Mitsubishi, Renault, Fiat...vs durum aynı üretici fabrikalar günümüzün hızla ilerleyen teknolojisinde kasetçalar ya da cd çaların devrinin kapandığını yerini dvd, divx, mp3....vs gibi daha yeni teknolojilerin aldığını bilmesine rağmen; önce eski teknolojik ürünü üretim aşamasında araca monte edip birkaç ay sonrada servisimize gelin size cd changer, mp3 çalar ...vs takalım diyorlar bu düpedüz sahtekarlık ve dolandırıcılıktır mp3 çalar bugün mü icat oldu? hayır neyse konuşulacak çok şey var ancak
    araç üzerinde yer alan orjinal teyibinizde TUNER LİST yazdığı için ara adaptörü almanız durumunda türkiyede ortalama 130Euro civarında bir ödeme yapmanız gerekecek ancak yurtdışında İngilterede, Almanyada ...vs avrupa ülkelerinde tanıdık/akraba var ise aynı adaptörü 80Euro gibi bir fiyata almanız mümkün hatta size şöylede bir alternatif getirebilirim. Yurtdışında Türkiyeye ürün yollayan ve internet üzerinden satış yapan firmalar var ancak bu firmalarda kredi kartı yada paypal sistemi ile çalışıyorlar yurtdışından internet üzerinden alışveriş yapmadığım için pek fazla bir şey diyemeyeceğim gümrük mevzuatı, kargo masrafı, ulaşım süresi ...vs konularını araştırmak gerek sözün özü ya direksiyon kumandasını unutcaksınız ya da
    mevcut orjinal teyibinizi kullanacaksınız ben orjinal kasetçalar teyibi fm transmitter ile kullanıyorum streo yayın yapan kaliteli bir fm transmitter + bütçe imkanları doğrultusunda güzel bir anfi ile sorunu çözersiniz hatta yakınınızda teyip işlerinden anlayan iyi bir usta var ise orjinal teyibin içinde bir yere kablo lehimleyerek teyibe AUX İN girişi yapıyor bu girişten istediğiniz iphone, mp3 çalar..vs yi kablolu bağlamak suretiyle anfide varsa çok güzel bir sistem olur hem de direksiyon kumandası ve ekranını kaybetmemiş olursunuz ...
  • MustangGT39 kullanıcısına yanıt
    yeni deh-2950 uı 2017 model teyp aldım aracıma bağlattım. araç reno 9. üzerine clio kumandası bağlattım. ben pıoneer in kendi orjinal kumandasını bağlatmak istiyorum cd sr 100 ler uyumlumu.bilgilendirirmisiniz. ara
    nıza yen katıldım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.