Şimdi Ara

Direk saçı değişmesi önemli midir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrFuKi -- 27 Ekim 2021; 15:36:5 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Şase dahil servis kalitesinde değişen hiçbir parçada sorun olmaz. Sorun olan özellikle şase, kapı iç koruma barları gibi parçaların kaynak ile doldurulması, saca macun basılması kısacası uydur kaydır işler yapılmasıdır.

Değer kaybı da daha düşük fiyata alınıp daha düşük fiyata satılacağı için o da sorun değil.

• Şase dahil servis kalitesinde değişen hiçbir parçada sorun olmaz. Sorun olan özellikle şase, kapı iç koruma barları gibi parçaların kaynak ile doldurulması, saca macun basılması kısacası uydur kaydır işler yapılmasıdır.

Değer kaybı da daha düşük fiyata alınıp daha düşük fiyata satılacağı için o da sorun değil.

• Ekspertiz olarak söylüyorum,normal değişen parça olarak göremezsin daha kötü birşey bu kardeşim çünkü kaynak işlemi yapılıyor.Fiyat olarak da daha fazla değer kaybı oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direk sacı düzgünce değişmişse önemli değildir fakat aracı satacağınız zaman sıkıntı yaratır. Muadillerine göre ciddi anlamda fiyat avantajı yoksa tercih etmeyin.

• JrFuKi J kullanıcısına yanıt

Muadillerine göre 2.000,00 ₺ indirim ile alacaksanız, çok bir avantajı yok. Satarken kendiniz kadar iyi niyetli birisini bulmanız zor olabilir. Yerinizde olsam bu aracı almazdım ya da indirim tutarını artırmasını isterdim.

• 2000 tl ucuz diye bu araç kesinlikle alınmaz. 15-20 bin olsa az paraya modeli yüksek, yeni bir araca bineyim denip tercih edilebilir. Satıcı çok zeki bir arkadaş anlaşılan. Direk kesilecek 2000 tl düşeceğim, vay çakal.

Boşverin i10 mu bitti piyasada.

Alma sakın.En az 10 15 bin düşmesi lazım bu araç için.Satarken sıkıntı

• Direk sacıda olsa attığın fotoya göre kemik iskelet içeri girmiş. Eğer usta kişilerce yapılırsa problem yok. Burada önemli olan işçilik. En ufak hasarı bile kötü usta rezil edebilir

• Konu her ne kadar küçük bir kazadan ötürü ise de, değişen parça daha fazla değer kaybına yol açar. siz önemsemesenizde satarken çok önemsenecek. normal şartlarda macun basılacağına değişsin diyen biriyim, konu sadece fiyat ile ilgili benim gözümde.

araç içinize sindi ise alın, sadece bunları göz önünde bulundurun.

araç piyasası ile ilgili hiç bir yorum yapamıyorum hocam. tabi ki şasede eğiiklik varsa alınmaz ayrı konu ama...

Sac değişimi fiziksel olarak önemsiz. sadece ileride satarken siz nasıl burada soruyorsanız alacak kişi de şüpheye düşüp soracaktır. hatta daha detaylı bir ekspertiz yapıp sizin göremediklerinizi de sorabilir. o yuzden piyasasından daha düşük alınması taraftarıyım. bu meblağ da 2500 tl değil benim gözümde.

bana kalırsa satıcı değer kaybı parası bile almıştır karşı taraftan. benim gözümde minimum 10.000 tl muadiline göre ucuz olmalı...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.