Şimdi Ara

Direct Debitle RP cekenler (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
0
Favori
3.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Laborious

quote:

Orijinalden alıntı: kazze

up

yeni bir gelişme mi var ?

Hayır, direct debit ile rp çekenler hakkında daha hiç bir şey olmadı, yeniden gündeme gelsin diye konuyu yukarı taşıdım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Laborious

quote:

up

yeni bir gelişme mi var ?

Hayır, direct debit ile rp çekenler hakkında daha hiç bir şey olmadı, yeniden gündeme gelsin diye konuyu yukarı taşıdım

üstünü örticekler gibi bir hava sezdim ben riottan
  • Ya çok pişmanım keşke çekseydim ana hesabıma düşündükçe moralim bozuluyo :(
  • HARAM
  • Updullah
    Ne oldu bu olayın son akıbeti ?
  • Ulan kaç ay oldu çekenlerin hepsi çatır çatır oynuyo anasını satayım
  • konu uplandıkça bakıyorum fake hesabıma halen giriliyor.
  • Hala sorun olmadıgını gördügümden bilgi verebilecek varmı diye updullahladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemfb12

HARAM

cübbeli ahmet hoca was here
  • Öğrenin şunu artık bu gibi oyunların çoğunda böyle açıkları hileleri oyunun sahipleri yaparlar ki oyuncular zor itemlere kolay sahip olup oyuna daha çok bağlanırlar daha çok vakit geçirirler.Kimsede 'ay hile çıktı herkes yaptı ben bırakıyorum oyunu' demez.Facebookta oynadığım kıytırık camelotta bile bedava süper itemleri birbirimize hediye etme bugu çıktı herkes 10dolarlık itemleri stokladı sonunda ne oldu hiçbirşey...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HalfGlaze

quote:

Orijinalden alıntı: erdemfb12

HARAM

cübbeli ahmet hoca was here

• DDli hesabım perma bana doğru gidiyor. 1 hafta ban 1 hafta oyun diye gidiyorum.d justice
  • Beyler annenize babanıza yapılsa bu ayıp olmaz mıydı ???
  • Şu an olsa anında çekerim debit falan affetmem..Hırsızım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

konu uplandıkça bakıyorum fake hesabıma halen giriliyor.

Bana sat bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulme

quote:

Orijinalden alıntı: CoyoTe !

quote:

quote:

Benim için hava hoş , bu işten yararlananlar nasıl olsa ban yiyecekler ki bunu yapanlarda forumda her gün açılan konularda yer alan insanlar.Gel gelelim bu adamlar ban yerlerse lol oynanabilirlik kıvamına tekrar kavuşacak.Gün bizim günümüz olacak.

Gun ezilenlerin gunu diyosunyani

Hayır , gereksiz bir çok kişinin oynama hevesi kaçacak bundan eminim ve adam gibi oynayanlar kalıcak.

O Zaman seninde oyunu Birakman lazim.

Debit card 2 gun yapilabiliyodu ve buyuk ihtimal sende Benim gibi yapamadin (yoktum) ama Sorun yok panpa Ben para yatirip Aldim ve para yapilmadan alanlar gayette para yatiramicak insanlar
    Bana sorarsan Bence normal yani
    Bundan 8sene once ko da dupe bulsa hanginiz yapmazdi? Dogruyu soyle

Knight Online denilen çocuk oyununda dupe yapıp herkeze tek atarsın. Fakat LoL'de istediğin kadar championun skinin olsun, yeteneksizsen oynayamazsın. Anca Skinle falan kendini göstermeye çalışıp rezil olursun. Kendini skinle championla yüceltmeye çalışıp milletin hakkına girersin, fakirliğinden sakındığını sanıp en baba fakirin sen olduğunu unutursun. Riot Games'in bize sunduğu temiz oyunu kirletirsin ve Knight Online'a çevirmeye çalışmış olursun. Sonrada Türkler iyidir, carttır curttur. Bu oyunuda b.ka çeviriceksiniz bundan eminim. Direct Debit olayından haberim vardı fakat bunu kullanmadım. Dinine çok bağlı olan bir insan değilim, fakat hakkı gözetirim. Siz başınızı yastığa rahat koyuyorsanız, skinle oyuncu olduğunuzu sanıyorsanız diyecek söz yok. Riot cezanızı versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: IIIKurtIII

quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

quote:

Banlansalar da banlanmasalar da size faydası ya da zararı olmayacak ise...

neden bu kadar kafanıza takıyorsunuz?

şöyle ki,
    Komşunun evine hırsız girse. Yakalansa ya da yakalanmasa sana yine bir şey olmaz. Ama yine de yakalansın istersin.
    Ya da İsrail filistini dünyadan silse de sana bir şey olmaz. Ancak yine de yanlış bir biçimde yapılmış olsa bile karşı çıkılması doğruydu değil mi?

Benzer daha fazla örnek vermeme gerek varsa söyle devam ederim.

Burada oyundan bahsettiğimizi düşünerek konuştum.

Çalınan şeyin "gerçek para" olduğundan bahsetmeye başlamalısın o zaman.
    Bug kullanarak RP almanın, sokaktaki birinin kredi kartını çalarak RP almaktan farkı ne? Birinde Riot çalışanlarının cebinden çalarken diğerinde sokaktaki kişiden çalmandan başka?

Yanlış anlama benim umrumda olmaz hiç kimse ban yemese falan. Ama ülkemin insanını hırsızlıkla övünür görmek koyar bana.

Tamamen haklısın fakat konuda bedava şu kadar rp çektim falan diye övünenlerin de yarısından fazlası yapmamıştır ve ilgi çekmek vb. için yazmıştır bunu sen de biliyorsun.Gerçek hayatta hırsızlık yapmaktan korkan adam herhangi bir oyunda birinin hesabını şifreyi falan öğrenmiştir çöküverir çünkü hırs yapmıştır.Hırs hırs hırs.Oyundaki türk yaş ortalaması 15e düştüğünü düşünüyorum.

Arkadaşım 16 Yaşındayım son yazdığım mesajı oku. Yaşla aklı bağdaştıranlarada uyuz olmuşumdur hep. 15 Yaşında düzgün insan varsa, 20 Yaşındada troller aptallar vardır. Kimseyi yaşıyla, fiziksel özellikleriyle yargılamayın. Kişiliksiz insan, ruhen kişiliksizdir bunuda unutma troll kardeş.

• quote:

Orijinalden alıntı: brscngznc

quote:

quote:

quote:

quote:

Benim için hava hoş , bu işten yararlananlar nasıl olsa ban yiyecekler ki bunu yapanlarda forumda her gün açılan konularda yer alan insanlar.Gel gelelim bu adamlar ban yerlerse lol oynanabilirlik kıvamına tekrar kavuşacak.Gün bizim günümüz olacak.

Hayır , gereksiz bir çok kişinin oynama hevesi kaçacak bundan eminim ve adam gibi oynayanlar kalıcak.

Debit card 2 gun yapilabiliyodu ve buyuk ihtimal sende Benim gibi yapamadin (yoktum) ama Sorun yok panpa Ben para yatirip Aldim ve para yapilmadan alanlar gayette para yatiramicak insanlar

Knight Online denilen çocuk oyununda dupe yapıp herkeze tek atarsın. Fakat LoL'de istediğin kadar championun skinin olsun, yeteneksizsen oynayamazsın. Anca Skinle falan kendini göstermeye çalışıp rezil olursun. Kendini skinle championla yüceltmeye çalışıp milletin hakkına girersin, fakirliğinden sakındığını sanıp en baba fakirin sen olduğunu unutursun. Riot Games'in bize sunduğu temiz oyunu kirletirsin ve Knight Online'a çevirmeye çalışmış olursun. Sonrada Türkler iyidir, carttır curttur. Bu oyunuda b.ka çeviriceksiniz bundan eminim. Direct Debit olayından haberim vardı fakat bunu kullanmadım. Dinine çok bağlı olan bir insan değilim, fakat hakkı gözetirim. Siz başınızı yastığa rahat koyuyorsanız, skinle oyuncu olduğunuzu sanıyorsanız diyecek söz yok. Riot cezanızı versin.

o mesajlarin tarihe bi bak

4 ay gecti ban yok ortada

zevkle oyunculuk ayni sey degil rp ile de millet hero aldi denemek icin genelde

kimse daha iyi olucam skinim olunca demedi herkez skinim olunca daha fazla zevk alicam dedi ;)
    neyse kolay gelsin bos birine benziyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keşke çekseydim zamanında
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brscngznc

quote:

quote:

quote:

quote:

o mesajlarin tarihe bi bak

4 ay gecti ban yok ortada

zevkle oyunculuk ayni sey degil rp ile de millet hero aldi denemek icin genelde

kimse daha iyi olucam skinim olunca demedi herkez skinim olunca daha fazla zevk alicam dedi ;)
    neyse kolay gelsin bos birine benziyosun

bu soulme denen yaratık her konuda böyle takmayın. hak yer birşey olmaz der insana insanlığa saygısı yoktur ki zaten insan olarak görmüyorum.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.