Şimdi Ara

diploma parası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizden kaç lira istediler? bizden 20 istiyorlar. Bir de okulun bu parayı alması yasal mı?

• birkaç arkadaşımın okulundan da istememişler ama bizden istiyorlar
  • diplomayı verirken mezunlarımızdan 25 tl bağış alıyoruz dedi afalladım birden yoksa hiç vermezdim 10 lira verdim gerisini sonra getiririm diyip gittim
  • diploma parası
  • şimdi aradım alo147 yi. Diploma parası diye bir şey yokmuş. Eğer vermezlerse diplomamı şikayette bulunup soruşturma açtırabilirmişim. Aslında 20 lira verilemeyecek bir miktar değil ama okul ne sene boyunca ne tercih döneminde bana hiç yardımcı olmadı. Ben bu okula bağış yapmak istemiyorum
  • ekpeudoh kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-40BA8EBB1 -- 2 Eylül 2017; 17:44:22 >
  • öyle yapacağım hocam
  • Geçen sene 10 lira istemişti benden müdür yardımcısı. "Hocam para yok ben bırakırım bi ara." dedim, vermedim sonrada. Yasal değil bu olay, bağış olarak alıyorlar zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40 istemişlerdi 35 mi ne vermiştim
  • Hocam ne kadar etkili olur bilmiyorum ama arkadaslarinizla toplanin gidin bakalim ne olcak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 lira kitlediler hocam sakin verme yasal degil

• bizde de istediler,vermedim,aldim diplomayi

istediklerinde soyle zorunlu mu, deseler evt, diplomayi almadan cik, sikayet et

okul ihtiyaclari adi altinda yardim gbi toplayabilirler ama zorunluluk yok,

• yok hocam öyle bir şey ara bakanlığı şikayet et hemen soruşturma açılır bıktık bu yamyamlardan utanmadan para istiyorlar birde
  • para isterse yumruğu geçir ağzına kahpenin.
  • Benden de beş lira istemişlerdi okula bağış adi altında okulun dergisini aldirmislardi parayı vermek istemezsem ne olacak dedim "istersen diplomayi parasız alırsın ancak diplomanin fotokopisi ne mühür basmam ehliyet alacağın zaman noterle ugrasirsin 30 lira verirsin" dediler bende verdim

• dedemlililer D kullanıcısına yanıt
    Ehliyette istenmiyoki lise diploması dalan

• 20
  • Poljac kullanıcısına yanıt
    yeni yasada lise mezunları alabiliyor artık kardeşim.

• okullar da ticarethane olmuş hayır verdikleri imkanlar güzel olsa isteyerek verirsin bak ABD 'deki devlet liselerine spor salonundan havuzuna kadar her şey var.
  • Hocam benim bildiğim kadarıyla diploma parasiz istersen parasız alabilirsin okulu zorlarsan okul aslına uygundur belgesi için para istiyor diplomayı üniversiteye verince ehliyet fln almak için kullanıyorsun aslına uygundur u almazsan lazım olunca ya gene okul veya notere gidip onaylatmak gerekiyor ki noter biraz tuzlu oluyor tabi gene okula gidiyorsun gene istiyorlar parayi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.