Şimdi Ara

Dip - İlker Kaleli & Neslihan Atagül (PuhuTv) | BİTTİ! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
10
Favori
11.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • puhutv böyle devam ederse bir yere gelemez.
  • yahu diziyi istedikleri zaman yaparlar biz de istediğimiz zaman izleriz. çok takmayın bunları. sanki bize söz mü verdiler her hafta tam şu saatte önünüze koyacağız diye? biz de karşılığında onları maaşa mı bağladık? çıktıkça izleriz işte güzel bi dizi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4. Bölüm nerde kaldı yav, 3 haftadır bekliyoruz bir haber var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 Yeni Bölüm 4 Mayısta.

• Neden 3 bölüm ard arda veriyorlar anlamiyorumki.Ver iste her hafta 1 bolum.Eski bölümü unutuyoruz böyle olunca

• IIHAYALPERESTII kullanıcısına yanıt
    Hocam sen her hafta 1 bolum izle zorla mi izletiyolar

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Ne demek istedigimi anlamamissiniz.Anlatmak istedigim bir anda 3 bölüm izlemek degil.3 bölüm bir anda verdikleri için yayinlanana kadar baya bir zaman geciyor eski bölümü unutuyoruz.3 bölüm yayinlaninca her hafta bir bolum izle boylece unutmassin diceksin.Ama yayinlandiktan sonra hepsini izlemeden duramam

• IIHAYALPERESTII kullanıcısına yanıt
    Hocam Netflix de çat diye 15 bölüm koyuyor sonra 1 sene yeni bölüm koymuyor.
    Ama biz 1 yıl sonra kaldığımız yerden devam edebiliyoruz eski bölümleri izleme ihtiyacı duymadan.

Mesela Sherlock dizisi de yılda sadece 3 bölüm koyuyordu.
    Sherlock yapımcıları bize dese ki yılda 3 bölüm değil, 3 haftada bir 3 bölüm koyuyoruz dese, hepimiz bayram ederiz.

Yani 3 bölümlük bir sezon geldikten sonra, taa 1 yıl bizleri bekletmeden, 1 aydan da kısa bi sürede, 3 bölüm koyuyor adamlar bir açıdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73A8A7D1E -- 25 Nisan 2018; 22:34:36 >
  • 4 Mayıs'ta 3 bölüm birden yayınlanacak. Bir zahmet yani.
  • Günaydın reis

• 8.bölüm final. Tutmadı.
  • L@STREVENGE L kullanıcısına yanıt
    Haydaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: L@STREVENGE

8.bölüm final. Tutmadı.
    Alla alla ne alaka

kaynak nedir usta? Saçma yani hemen final böyle ilginç.
  • L@STREVENGE L kullanıcısına yanıt
    Dizi baslamadan 8 bölümlük planlandı diye biliyorum ama fi gibi tutsaydı uzatırlardı muhtemelen.

Dizi de hayal kırıklığı çıktı zaten, beklentim büyüktü ama fos çıktı. Sıkıcı, klişe, yavan bir dizi olmus. Diyaloglar fazla basit ve ilker kalelinin oynadigi karakterin hal ve haraketleri de fazla klişe ve itici. Neslihan atagul tarafında da gizem ve merak unsuru daha iyi islenebilirmis ama yapamamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 2 Mayıs 2018; 3:12:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L@STREVENGE

8.bölüm final. Tutmadı.
    aslında 8 bölüm planlanmış diye duydum.
  • Allah Allah hangi diziyi sevsem hemen bitiyor bu ne ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chandler_Bing

Dizi baslamadan 8 bölümlük planlandı diye biliyorum ama fi gibi tutsaydı uzatırlardı muhtemelen.

Dizi de hayal kırıklığı çıktı zaten, beklentim büyüktü ama fos çıktı. Sıkıcı, klişe, yavan bir dizi olmus. Diyaloglar fazla basit ve ilker kalelinin oynadigi karakterin hal ve haraketleri de fazla klişe ve itici. Neslihan atagul tarafında da gizem ve merak unsuru daha iyi islenebilirmis ama yapamamışlar.
    Nedense bunu yazan kişi Poyraz Karayel konusunu seneler önce trollemiş olup Kara Sevda gibi dizileri zamanında övmüş birisi. Kısaca ciddiye alamıyorum seni, mesajının niyeti başka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 3 Mayıs 2018; 0:25:19 >
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Ne gibi bir niyetle yazabilirim ki? Neslihan Atagul sevdigim bir oyuncu ve bu dizi de bekledigim bir diziydi. Hatta ilk bolumunu ciktigi gun izledim ama dedigim gibi dizi vasat çıktı. Kendinizi kandırmayın, şu dizi tanimadiginiz oyunculardan olusan yabanci bir dizi olsaydi burda öven herkes ilk bolumu izleyip diziyi bırakırdı. İzleyenler sirf sevdigi oyuncu oldugu icin izliyor.

Ayrica küçümsedigin kara sevda bu diziden çok daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chandler_Bing

Ne gibi bir niyetle yazabilirim ki? Neslihan Atagul sevdigim bir oyuncu ve bu dizi de bekledigim bir diziydi. Hatta ilk bolumunu ciktigi gun izledim ama dedigim gibi dizi vasat çıktı. Kendinizi kandırmayın, şu dizi tanimadiginiz oyunculardan olusan yabanci bir dizi olsaydi burda öven herkes ilk bolumu izleyip diziyi bırakırdı. İzleyenler sirf sevdigi oyuncu oldugu icin izliyor.

Ayrica küçümsedigin kara sevda bu diziden çok daha iyi.
    ya şu eski @gslicocuk sen değil misin işte Poyraz Karayel konusunu zamanında epey trollemiştin. Bilen biliyor kardeşim boşver takıl sen bak keyfine.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.