Şimdi Ara

Dip - İlker Kaleli & Neslihan Atagül (PuhuTv) | BİTTİ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
10
Favori
11.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şahsiyet'ten sonra bir bomba daha, bastır puhutv arkandayız.
  • Puhu tv Fi fiyaskosundan sonra gümbür gümbür geliyor. Helal olsun.

Bu sisteme RTÜK engeli yakındır. Benden söylemesi. Türk devleti reklamsız , küfürsüz ve 1 saatlik dizi asla yayınlatmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Puhu tv Fi fiyaskosundan sonra gümbür gümbür geliyor. Helal olsun.

Bu sisteme RTÜK engeli yakındır. Benden söylemesi. Türk devleti reklamsız , küfürsüz ve 1 saatlik dizi asla yayınlatmaz.

Fi konusunda bence suç tamamen o dizinin ekibinde millet Azra Kohen'e tepki gösteriyor da kadın haklı yani onun eserini **ç ettiler, tamam tabi ki %100 hiçbir zaman bu tarz dizilerde kitaba bağlı elbette sapma olur ama bunlar bokunu çıkardılar bence saçma sapan bir hale geldi şahsen daha 1. sezonun son 3 bölümünü bile izlemeden bırakmıştım diziyi. Ozan Güven'in hatrına izledim o kadarını da.

• İlker Kaleli bu rolde kesinlikle Poyraz etkisini üstünden atmalı.Umarım yönetmen bu konuda dikkat eder.Çünkü fragmandaki konuşma tarzı ve hareketleri Poyraz tiplemesine çok benziyor.Oyunculuğu 10 numara ama yönetmen umarım karakter olarak kesin bir şekilde İlkeri farklı bir konuma oturtur.Bazı yönetmenler yaratıcılıktan uzak oldukları için başrollerin önceki dizideki tutan tiplemelerini kendi dizisinde de yaptırtmaya çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Wayne -- 21 Mart 2018; 1:0:41 >
  • İlker Kaleli olgun Toker Bülent Emin Yarar Erdal Beşikçioğlu tabi katılırsa kadroya iyi. Neslihan Atagül

Berrak Tüzünataç ise çöp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Wayne

İlker Kaleli bu rolde kesinlikle Poyraz etkisini üstünden atmalı.Umarım yönetmen bu konuda dikkat eder.Çünkü fragmandaki konuşma tarzı ve hareketleri Poyraz tiplemesine çok benziyor.Oyunculuğu 10 numara ama yönetmen umarım karakter olarak kesin bir şekilde İlkeri farklı bir konuma oturtur.Bazı yönetmenler yaratıcılıktan uzak oldukları için başrollerin önceki dizideki tutan tiplemelerini kendi dizisinde de yaptırtmaya çalışıyor.

Ona bende dikkat ettim ama adam tipleme yapmıyor doğal karakteri o sanırım.

Tıpkı Aras Bulut iynemli gibi.

Bütün dizilerde konuşma şekli, mimikler aynı.
  • quote:

quote:

İlker Kaleli bu rolde kesinlikle Poyraz etkisini üstünden atmalı.Umarım yönetmen bu konuda dikkat eder.Çünkü fragmandaki konuşma tarzı ve hareketleri Poyraz tiplemesine çok benziyor.Oyunculuğu 10 numara ama yönetmen umarım karakter olarak kesin bir şekilde İlkeri farklı bir konuma oturtur.Bazı yönetmenler yaratıcılıktan uzak oldukları için başrollerin önceki dizideki tutan tiplemelerini kendi dizisinde de yaptırtmaya çalışıyor.

O Arasın sorunu ya da yönetmenin oturttuğu karakterin..İlker Kalelinin Kayıp dizisindeki Falko karakterini bence izleyin..Oyuncuların mimikleri karakterler arası benzeme yapabilir ama yaptığı tiplemeler benzeşmemeli.Olay yönetmende bitiyor.Önceki dizideki gibi devam et kafasında olmamalılar.Usta oyuncu dediklerimizde bunları göremezsiniz.Her film ya da dizide bizzat o karaktere bürünürler..

• quote:

quote:

quote:

O Arasın sorunu ya da yönetmenin oturttuğu karakterin..İlker Kalelinin Kayıp dizisindeki Falko karakterini bence izleyin..Oyuncuların mimikleri karakterler arası benzeme yapabilir ama yaptığı tiplemeler benzeşmemeli.Olay yönetmende bitiyor.Önceki dizideki gibi devam et kafasında olmamalılar.Usta oyuncu dediklerimizde bunları göremezsiniz.Her film ya da dizide bizzat o karaktere bürünürler..

Son cümlene en büyük örneklerden biri Haluk Bilginer'dir, ekleyeyim dedim.

• Şahsiyet saçma sıkıcı dar bir konuda ilerliyor umarım bu böyle olmaz. Ayrıca Neslihan Atagül ve berrak rezalet memlekette oyuncu Yok sanırım

• Yeni fragman geldi.
  • nerde kalmıştık

• quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Yeni fragman geldi.

"Kendimden başka kimseyi kurtarmıyorum" buralar bana Poyraz'ı andırdı.

• funky-nd kullanıcısına yanıt
    Ahh ahh

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaçmaz 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu dizi tutar. Ve Poyraz i izliyorum sandım fragmanlarda çok iyi oldu bu başka rol yakışmazdı zaten

• geliyor zaten netflix puhutv ve blutv'ye rtük denetimi
  • Dip - İlker Kaleli & Neslihan Atagül (PuhuTv) | BİTTİ!

Afiş geldi..
  • Heyecan artıyor. Umarım gelecek bölümler erken gelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alandayız. akşam 21 olsun da izleyelim.
  • İlker Kalelinin, Poyraz Karayel tiplemesinden kurtulması biraz zor olacak. Bu diziyi merakla bekliyorum. İlker Kaleli ve Neslihan Atagülün uyumunu beni tedirgin ediyor :D

Şunu da ekleyeyim RTUK gelip dizideki küfürleri ve sigarayı sansürlerse tadı kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 31 Mart 2018; 4:0:24 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.