Şimdi Ara

DİP FİYAT SATILIK NZXT AER140RGB + HUE BOX KIT HEDIYELI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 DİP FİYAT SATILIK NZXT AER140RGB + HUE BOX KIT HEDIYELI
    Merhaba arkadaşlar.

Aktif olarak kullandığım ancak Be Quiet Silent Wings 3 fanlara geçiş yaptığım için satılığa çıkardığım NZXT SET imi bozuyorum.

* Fotoda 3 adet fan gözüküyor. Size 4 adet vericeğim. ( 1 tanesi şuan takılı kasada. 1/12/2021 tarihi ile oda kutusuna kaldırılacaktır.

*Fanların garantisi bitmeden önce "bir tanesinde" motor göbeğinden ses problemi çıktı ve RMA dan posta yolu ile SIFIR fan geldi

*Şuan 3 fana tek tek kontrol ettim ve ses gelmedi. Bu yüzden size 4 adet fan veriyorum ( 1 tanesi hediye.Yani fan göbeğinden ses gelen) Belki siz bu fanı wd40 ile çözebilirsiniz ses sorununu.

*NZXT HUE BOX da DAHİL. Tam kutu içeriği kablolar herşey dahil.

*Garanti bitmiştir. Zaten amazon de ürünleri idi

* Havale / EFT > ardından 30dk içinde PTT kargo takip numaralı kodu yolluyorum.

FİYATI ÇOK MAKUL TUTUYORUM. SADECE 450TL. Neredeyse bir adet sıfır QL140 parası

Fanlar V1 olup SIFIRI 400 TL ÜZERİ PARADIR =https://www.amazon.com.tr/Nzxt-Aer-Rgb-140Mm-Aydinlatmali/dp/B01M04LYHM

Lütfen ilan baltalayıcı ve gereksiz yorumlar yapmayın.

İyi forumlar

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 450 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 12 Ocak 2021 Satıldığı Şehir : Ankara, Çankaya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• Tarafımca alınmış olup, ödeme yapılmıştır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.