Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

DİP FİYAT Corsair Vengeance RGB pro White 3200 mhz 16 gb ram ÖMÜR BOYU GARANTİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Demoniz3D Daha Az
1 Kayıtlı Üye
1
Cevap
4
Favori
675
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Bellek >> DİP FİYAT Corsair Vengeance RGB pro White 3200 mhz 16 gb ram ÖMÜR BOYU GARANTİLİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      686 Mesaj
      Referanslar: 43

Katılım Zamanı
      10 Şubat 2009

17 Haziran 2019 12:48:33 Konu Sahibi
      Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
      Merhabalar arkadaşlar, amazon.comdan aldığım corsair ram kiti satılıktır. Ramleri satma sebebim asus prime x470 anakartımla ryzen işlemcilerin ram ile uyumsuz olması. Asus teknik destekle görüştüm bios güncellemeyle sorun çözülebilir mi diye, çipsetle alakalı olduğu için üretici çipseti farklı uyumsuzluk oradan kaynaklanıyor yazılımsal değil dediler, bu yüzden satıyorum. Çok severek almıştım, hatta ilk ram kitini aldım sistemi toplarken, estetik olarak çok güzel duruyor, hem beyaz hem RGB aydınlatmalı, fakat sistemle uyumsuz olduğu için sürekli sistem donuyor.

Ben kargo vergi dahil 900 liraya aldım yaklaşık 1 ay önce, ben 775 lira son fiyattır, ramler 1 hafta kullanıldı(1 ay evvel aldığın ram nasıl 1 hafta kullanıldı diyebilirsiniz, bütün parçaları tek seferde alamadığım için parça parça aldım sistemi).

Takas yoktur, yerine ram alınmıştır. Sadece nakit olarak satılıktır.

RAMler Corsair tarafından ÖMÜR BOYU GARANTİLİDİR. https://www.corsair.com/us/en/warranty

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lj.23 -- 10 Haziran 2019; 23:54:0 >

Sorunsuz alışverişlerim:SaLoVoLa, TiGrA35, bestnewyorker, TheMusty, awallabilla, klorhex, yurteri01, terabyte_, maverick72, qzwxec, rozek, BeFeD,ct76,nozdoner75,phatter,oldcurse,MuSoniC,Mitra,marine-gear, kilifsepeti, syruse, Guardian of the Dark, Ko8e_Bryant, adailton, mrfrk88, avsar11, ahmettuncez, gamer-x, soner001, hsyncn, nesemu, quad4core, GaMeLeCtROniCa, Mayako, ahmet_5, bloo229, visoela, ahehknlegatus, fuatmalatyali, technolocig, Ceyhun YAVUZ, gokselgok, atalay83 ve daha onlarca üye... Önermediklerim: oktay917

• Yüzbaşı
      686 Mesaj
      Referanslar: 43

Katılım Zamanı
      10 Şubat 2009

22 Mayıs 2019 11:58:11 Konu Sahibi
      Komik tekliflere cevap verilmeyecektir. Bir hafta önce forumda 850ye satıldığını görmüştüm.
      |
      |
      Sorunsuz alışverişlerim:SaLoVoLa, TiGrA35, bestnewyorker, TheMusty, awallabilla, klorhex, yurteri01, terabyte_, maverick72, qzwxec, rozek, BeFeD,ct76,nozdoner75,phatter,oldcurse,MuSoniC,Mitra,marine-gear, kilifsepeti, syruse, Guardian of the Dark, Ko8e_Bryant, adailton, mrfrk88, avsar11, ahmettuncez, gamer-x, soner001, hsyncn, nesemu, quad4core, GaMeLeCtROniCa, Mayako, ahmet_5, bloo229, visoela, ahehknlegatus, fuatmalatyali, technolocig, Ceyhun YAVUZ, gokselgok, atalay83 ve daha onlarca üye... Önermediklerim: oktay917
Reklamlar
sohbet
son dakika
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.