Şimdi Ara

[Dip Fiyat 650TL] Logitech G613 Kablosuz Romer-G Tactile Mekanik ! HATASIZ, 1 Aylık !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
3
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Ekipman Türü #Klavye Bağlantı Tipi #Kablosuz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 [Dip Fiyat 650TL] Logitech G613 Kablosuz Romer-G Tactile Mekanik ! HATASIZ, 1 Aylık !

Ürün garantiden geldi. 1 aydır kullanıyorum. Logitech sitesine henüz kaydını yapmadım, alan kişi yapar. Temiz, sorunsuz. Hatasız, çiziksiz, sorunsuz, garantili klavye. 2022'nin temmuz ayına kadar garantisi var. UK Layout.

Ürünü alan kişiye fatura vb. gereken tüm belgeler verilecek. İlerde bir sorun oluşursa garanti için direkt olarak Logitech ile mübadele yapacaksınız. Bilen bilir Logitech'in müşteri hizmetlerini.

Logitech G613 Kablosuz(Lightspeed USB ve Bluetooth desteği var.)

[Dip Fiyat 650TL] Logitech G613 Kablosuz Romer-G Tactile Mekanik ! HATASIZ, 1 Aylık !

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 650 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 15 Ağustos 2022 Satıldığı Şehir : Bursa Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Up. Fiyatı 650₺'ye düşürdüm. Bu fiyata başka yerde bulma imkanınız yok. Sapasağlam klavye bir an önce elden çıkarmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bseeek -- 30 Nisan 2021; 4:16:38 >
  • iyi fiyat, kartla alabilsem alırdım.

Hayırlı satışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hbaltiparmak

iyi fiyat, kartla alabilsem alırdım.

Hayırlı satışlar.

Kredi kartına taksit yapamıyorum maalesef. Havale ve EFT ile aynı gün kargo efendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bseeek -- 7 Mayıs 2021; 3:4:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 550TL değil miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: L3ON-

550TL değil miydi?

evet öyleydi. bir haftalığına fiyatı düşmüştüm. Zaten 550tl çok ölü bir fiyat, 650tl hala ölü fiyat bu klavye için.

• Dolar gibi maşallah git gide fiyatı yükseliyor [Dip Fiyat 650TL] Logitech G613 Kablosuz Romer-G Tactile Mekanik ! HATASIZ, 1 Aylık ! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tst- -- 19 Mayıs 2021; 8:44:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.