Şimdi Ara

Dior Homme Intense - Jean Paul Gaultier 2 Edp - Costume National Homme Edp - Kenzo Jungle Edt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Dior Homme Intense - Jean Paul Gaultier 2 Edp - Costume National Homme Edp - Kenzo Jungle Edt

Dior Homme Intense
    Eau de parfum yoğunluğunda , kıymetli ,fena bir parfüm kendisi
    100 ml şişede 30 ml
    siseyi bir arkadasa decant istedigi icin enjektorle deldim , bu is nasil yapilir bilmedigimden . gerisi 2 adet 15 ml decant olarak satilik
    15 ml :32 tl

Jean Paul Gaultier 2
    Unisex olarak tasarlanmış , bu da eu de toilette degil parfum
    çok iyi bir koku , farkli ama cogunlugun sevecegi bi sicak hos bir tarzi var .bilinen bir parfüm değil biyerlerde deneyin
    türkiye faturalı 120 ml şişede 100 ml .125 tl

Costume National Homme
    bunun da hepsini satmak istemiyorum
    cok kalici , cok ovulen bir koku .100 ml icinde 80 ml var bir iki sise decant olarak satabilirim
    15ml 27 tl

Kenzo Jungle
    arastirin cok agir diye bahsedilmis parfum forumlarinda o kadar degil bence , en guzeli tekin acardan filan bi tadina bakmaniz
    bence cekici iyi bir erkek kokusu
    100 ml de 75 ml var faturali 85 tl

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tribalenfeksiyon -- 1 Kasım 2013; 0:42:05 >

• gaultier 2 en son ne olur bide bende de biraz kullanılmış parfumler var takas felan dusunuyosmusun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: taskin_gul

gaultier 2 en son ne olur bide bende de biraz kullanılmış parfumler var takas felan dusunuyosmusun?

en sonn 110 olur hocam , fotograftaki parfumler var bende sizde neler var yazin pm den degerlendiririm
  • Ben sadece iki urun soracagim. Ml,fiyat,alinan yeri yazarmisiniz. (Dior homme intense ve costume national ikisini bir almak istiyorum. )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pikcell

Ben sadece iki urun soracagim. Ml,fiyat,alinan yeri yazarmisiniz. (Dior homme intense ve costume national ikisini bir almak istiyorum. )

ilani degistirdim yazdim simdi . pm de yazdim size
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.