Şimdi Ara

Dini Kitap Arayanlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
4
Favori
7.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • anlatmak istediğimi doğru anlatıp anlaşılabildiğime sevindim. herkes için özellikle bizim ülkemiz için Kuran'ı ana dilde, anladığın dilde okunulması istenilmedi yüz yıllar boyunca. okunması;tek temennim budur. başka kurtuluş yoktur çünkü.
    iyi ve bol okumalar..
  • Ana dilde derken.Yani bizim dilimizde mi yoksa arapça olarak mı onu tam anlayamadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_CEO_- -- 24 Ağustos 2016; 17:55:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anadil. Diğer dilleri konuşmayı, yazmayı öğrenirsin ama düşünmeyi anadilde yaparsın.

• nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    Anladım
  • walla TGRT Belgesel TV yi aç her yerin imanla dolsun :)
  • El Ğunye Abdulkadir Geylani

• Bu konuyu canlandıralım lütfen

• Aynen kardeşim.Bende onu farkettim

• İslamiyeti öğrenmek isteyen bir Müslüman'ın ilk önce itikad (iman) bilgilerini sonra fıkıh sonra tasavvuf yani ahlak bilgilerini öğrenmesi gerekir. Tam ilmihal saadeti ebediyye kitabında hepsini bulacaksın. Sade anlaşılır bir dili vardır, tavsiye ederim.
  • Arkadasım A kullanıcısına yanıt
    Usta konuyu hortlaşmışsınKur'an okunmalı Türkçe meali ile.Daha sonra bol bol dediğiniz gibi kitapalar okuduktan sonra biraz yeterli bilgi topladiktan sonra tasavvuf kitapalarına geçilmesi fıkıh hadis ve tefsir ilimlerine geçilmesi lazım.Yoksa yanlış anlaşılmalar olabilir dediğiniz gini

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.