DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
dım dım dım dıdım dırı dırı dım dım dım dıdım
37
Cevap
0
Favori
15.340
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gereksiz Mesajlar >> dım dım dım dıdım dırı dırı dım dım dım dıdım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      539 Mesaj
      21 Mayıs 2009 18:57:18 Konu Sahibi
      bi şarkı vardı böyle hareketli adam sürekli now now now now now now gibi bi şey diyodu o şarkıyı bilen varmı arkadaşlar arabanın tekinde duydum sözlerden çıkartıyım dedim googleda arattım ama now now yazınca çıkan 3 - 5 şarkıya baktım hiç biri değil. akon un varmış öyle şarkısı bide basshunter diye birinin ama onlar değil...

melodisi : dım dım dım dıdım dırı dırı dım dım dım dıdım...

Not : daha önce açmıştım gereksizlere taşındı, şu ateşli kalabalıkta biraz dursun belki bilen çıkar benim için gerçekten önemli

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Mayıs 2009 18:59:39
      quote:

melodisi : dım dım dım dıdım dırı dırı dım dım dım dıdım...

21 Mayıs 2009 19:02:03

• Yarbay
      4377 Mesaj
      21 Mayıs 2009 19:02:33
      Black Strobe - I'm A Man

• Teğmen
      166 Mesaj
      21 Mayıs 2009 19:03:50
      Salim -Alo olabilir ama emin değilim.

• Yüzbaşı
      716 Mesaj
      21 Mayıs 2009 19:04:11
      quote:

Orjinalden alıntı: AcmisinTokmusun

Alıntıları Göster

Şaka gibi lan.

Xbox 360 Live GamerTag: n0amch0m5ky

PSN: n0amc0m5ky
    • Binbaşı
      1066 Mesaj
      21 Mayıs 2009 19:06:14
      Outwork---->Elektro

• Yüzbaşı
      716 Mesaj
      21 Mayıs 2009 19:07:00
      quote:

Orjinalden alıntı: jamez

Black Strobe - I'm A Man

Eğer doğruysa ellerinden öpülecek adamsın.

dım dım dırımdan ve now now now dan şarkıyı çıkarabilirsen harbiden helal olsun.

Xbox 360 Live GamerTag: n0amch0m5ky

PSN: n0amc0m5ky
    • Teğmen
      128 Mesaj
      21 Mayıs 2009 19:07:29
      quote:

Orjinalden alıntı: Yxhn

Salim -Alo olabilir ama emin değilim.

bu şarkı eurovizyona katılmalıydı

bildiğim tek şey hiçbirşey bilmediğimdir.
      21 Mayıs 2009 19:08:03
      Tokio Hotel - Scream

Sen bir dahisin.Ama bunun farkında değilsin.Ne kadar acı değilmi.Newton yerçemini bulana kadar kaç kişinin kafasına elma düşmüştü acaba?Peki Newton'un diğerlerinden farkı neydi?Onda da beyin var sende de.O sadece farketti.Ama sana ne olduysa sen sadece onları alkışlamakla yetindin.Neden sen de alkışlanmıyorsun.Ne varki bunda?Bu kadar kolaymı diye düşünme.Evet bu kadar kolay değil.Çok daha kolay.Ne yapman gerektiğini merak ediyorsan söyleyeyim.Şimdi bir kitapçıya git ve Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım kitabını al.Al okuda seyret olanları.Asla küçük düşünme hedeflerin hep büyük olsun.Ağaca çıkmak istiyorsan yıldızları hedef al yani.Eğer hedefini söylerken içinde "En" ifadesi geçmiyorsa üzgünüm biyerlerde bir yanlış var demektir...

BANA IŞIK LAZIMSA, BEN GÜNEŞİ İSTERİM...
    • Binbaşı
      1231 Mesaj
      21 Mayıs 2009 19:09:07
      Tek aklıma gelen akon - right now

florida - right round olabilir belki

PSN: batuberlin60
    • Yüzbaşı
      348 Mesaj
      21 Mayıs 2009 19:10:25
      Sagopa Kajmer-Sktrn Gidin...Sonlarına doğru böyle bir yeri var

21 Mayıs 2009 19:11:59
      quote:

Orjinalden alıntı: Kobe Bryant

Tokio Hotel - Scream

diğerleri gibi şaka yapmıyorum gerçekten diyorum bul indir.o değilse bile şarkıyı tamamen dinle benzediğine hak vereceksin.

Sen bir dahisin.Ama bunun farkında değilsin.Ne kadar acı değilmi.Newton yerçemini bulana kadar kaç kişinin kafasına elma düşmüştü acaba?Peki Newton'un diğerlerinden farkı neydi?Onda da beyin var sende de.O sadece farketti.Ama sana ne olduysa sen sadece onları alkışlamakla yetindin.Neden sen de alkışlanmıyorsun.Ne varki bunda?Bu kadar kolaymı diye düşünme.Evet bu kadar kolay değil.Çok daha kolay.Ne yapman gerektiğini merak ediyorsan söyleyeyim.Şimdi bir kitapçıya git ve Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım kitabını al.Al okuda seyret olanları.Asla küçük düşünme hedeflerin hep büyük olsun.Ağaca çıkmak istiyorsan yıldızları hedef al yani.Eğer hedefini söylerken içinde "En" ifadesi geçmiyorsa üzgünüm biyerlerde bir yanlış var demektir...

• Yüzbaşı
      908 Mesaj
      21 Mayıs 2009 19:14:33
      iyimisin

• Yarbay
      3163 Mesaj
      21 Mayıs 2009 19:18:03
      florida - Rıght know

• Binbaşı
      1144 Mesaj
      21 Mayıs 2009 19:44:45
      şey olan mı?
      ririri rirara munamu le lele ririrriritititititi lalilali yaaa wuoaa mınımını sizi seri keri tatatatatata yawu yawu yaw yaw mawu mawu maw maw çipipipipi içipipippipipi çi pi çi pi pi pi yeaaaa...

21 Mayıs 2009 19:46:54
      quote:

Orjinalden alıntı: silenThief

şey olan mı?
      ririri rirara munamu le lele ririrriritititititi lalilali yaaa wuoaa mınımını sizi seri keri tatatatatata yawu yawu yaw yaw mawu mawu maw maw çipipipipi içipipippipipi çi pi çi pi pi pi yeaaaa...

bunu yazmak için kaç gündür çalışıyorsun ¿

• Yarbay
      5814 Mesaj
      21 Mayıs 2009 19:49:10
      quote:

Orjinalden alıntı: Kobe Bryant

Alıntıları Göster

diğerleri gibi şaka yapmıyorum gerçekten diyorum bul indir.o değilse bile şarkıyı tamamen dinle benzediğine hak vereceksin.

Valla dinleyince başı ve "nein,nein,nein..." kısmı benziyormuş.

ANIME&MANGA Origin:DHadilazimdegilx Steam:dhadilazimdegilx Nintendo 3DS FC: 2337-4451-5701
      MSI Z77A-GD55 - Intel i7 2600K - Corsair H80 - 4x4GB Crucial Ballistix Tracer LP 1600Mhz CL8 1.35v - 2x Sapphire 7850OC 2GB Crossfire - Crucial MX100 256GB + 2xSamsung F3 500GB - Aerocool Xpredator X1 Evil Black - Philips 231E 23" - A4Tech X7 Klavye&Mousepad Logitech G300 Fare - Logitech X530 5+1 & Logitech G35 - Logitech F510 Gamepad & Logitech Driving Force GT - NETBOOK: Acer Aspire One AO722-C68KK

21 Mayıs 2009 19:51:24
      Allah Belanı Versin İsmail Yeka

--DH Kütahyalılar Grubu--
      --- Lenovo Y550P --- LG 42LE5500 LED Tv - Vestel 40PF8230 LED Tv 2009 Citroën C4 1.6 Sx
      DH 2006 Üyesi
      21 Mayıs 2009 19:53:46
      quote:

Orjinalden alıntı: adilazimdegilx

Alıntıları Göster

Valla dinleyince başı ve "nein,nein,nein..." kısmı benziyormuş.

ben dedim müzikle aram iyidir yani sallamadık o kadar.(çaktırma hava atıyom)

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.