Şimdi Ara

Dilciler nedir bu sessizlik? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Dreiunddreißig

quote:

Orijinalden alıntı: turando77

quote:

Orijinalden alıntı: earfalass

Düşer yabancı dizi izleyip sınava giren kitle geçen seneye nazaran daha çok.

yani ne olur ben geçen sene sözeden dile geçtim 27bindim 23 netle bu sene 50nete çıkardım ama giren arttığı için yine 20binlerde olurum diye korkmuyor değilim

ygs kac hocam söyle tahminde bulunalim.50 netle ilk 10bini zorlarsin ygs iyiyse 7k ya kadar yolun var

ygs çok çok kötü işte ygs3 265 puan 350binlerde ama tuhaf olan geçen senede 265 puan almştım o zaman 500binlerdeydi...
  • Bence sıralamalar aynı kalıcaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yani ne olur ben geçen sene sözeden dile geçtim 27bindim 23 netle bu sene 50nete çıkardım ama giren arttığı için yine 20binlerde olurum diye korkmuyor değilim

ygs kac hocam söyle tahminde bulunalim.50 netle ilk 10bini zorlarsin ygs iyiyse 7k ya kadar yolun var

ygs çok çok kötü işte ygs3 265 puan 350binlerde ama tuhaf olan geçen senede 265 puan almştım o zaman 500binlerdeydi...

sana aynen hocamin dedigini söylüyorum.bu sene mesela 265 almissin o gecen senenin 300 puanina felan geliyor dedi.sende görmüssün hocam ayni puanla siralama ne kadar oynamis.yani bu sene puanin fena sayilmaz.50 net yaptigini varsayarsak ilk 8-10k hayirli olsun.tahminim 9000 lerde olursun ama bu sene cok kisi girdi sinava kestirmek cok güc.
  • Duşmez beyler keske dusse ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Césc

WhatsApp gruplarından konuşuyoruz genelde. Biraz geriler bence sıralamalar.

Alım var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sana aynen hocamin dedigini söylüyorum.bu sene mesela 265 almissin o gecen senenin 300 puanina felan geliyor dedi.sende görmüssün hocam ayni puanla siralama ne kadar oynamis.yani bu sene puanin fena sayilmaz.50 net yaptigini varsayarsak ilk 8-10k hayirli olsun.tahminim 9000 lerde olursun ama bu sene cok kisi girdi sinava kestirmek cok güc.

çok sağol dostum ben 16-17bine bile razıyım ki dediğin sonuç gelirse müthiş olur
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.