Şimdi Ara

Dilciler nasildi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
6.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ekskalibur1

Hocam sanki along on in falan vardi siklarda, along un yanindaki preposition uymadigi icin along yapmamistim bi' tek onu hatirliyorum soru ucup gitti aklimdan valla :D
    hee preposition sorusu after mı following mi öyle bi şey vardı galiba
  • Rick Grimes kullanıcısına yanıt
    Sksksks yok hocam o da degil, o following/during di sanirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4yilmezun 4 kullanıcısına yanıt
    Bence de öyleydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınav çok basitti diyip 70 netin uzerine çıkamayan "dilbilimci" arkadasları ıslak sopayla dovmek gerek.
    Genel olarak kolay değildi kesinlikle. Paragraf sorularını ortalamadan bi tık daha zor buldum. Ozellikle mini brain ve terapi sorusunu. Cumlenin akışını bozan sorular kelime bilgisi (benim gibi) %100 olmayan arkadasları zorladığına eminim.
    Profundly i isaretledim. Robot sorusunda da aynı şıkkı işaretledim fakat 4-5 defa okudum soruyu çunku çok anlamsızdı. Ben en az anlamsız bu dedim işaretledim :D
    Diğer soruda ise derives from isaretledim. Ve son sorduğuna so that cevabını verdim.
    Dil sınavına 3.girişimdi bu.
    Ayrıca sınava giren herkes erkenden çıktı bitek ben kaldım son ana kadar. Ulan herkesmi keyfi girmiş sınava?? Millet psikopat ya. Keyfi girenler benden daha stresliydi. İlginç :D

• Have you ever thought about firing kısmına az kalsın sesli gülüyodum
  • Mini brain sorusunu ilaclar falan onceden deneniyor, terapi sorusunu da treat ppl with certan physical disabilities in order to make them live life happily tarzi bi' sey yapmistim sanirim,siz ne yapmistiniz?

• Ekskalibur1 kullanıcısına yanıt
    Ben de boyle yaptim mini brainin ikincisi de zordu

• Şu world war 2 sorusunu ne yaptınız?
    Following yaptım fakat cümleden bir halt anlamadım şahsen.

• baband kullanıcısına yanıt
    Hocam ikincisini de parkinson disinda baska hastaliklar falan da gorulebilir yaptim, celdirici şık dopamim ve menulanin (oyle bir sey iste :D) yapay organ uretmek icin cok onemlidir tarzi bir seydu sanirim

• FrenchFries kullanıcısına yanıt
    Ya iste savasta tank top imal edilen fabrikalar savastan sonra sivil kullanim icin donusturuluyor

• FrenchFries kullanıcısına yanıt
    İkinci dünya savaşı sonrası military için üretim yapan fabrikalar üretimlerini savaş malzemesinden başka bi şeye değiştirdi gibi bi cümle oluyodu tam hatırlamıyorum

Cevabın doğru following olucaktı

• Son soru olan filli soruyu ne yaptınız 2 ve 5 arasında baya bi kaldım sonunda 2 yi işaretledim

en zorlandığım soruydu sanırsam :(

Aynen hocam benim ilk o diger hastaliklar gözüme carptu ama diger siklar cok derindi anlayamadim bile

• Armads kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam 2ydi, fillere olan hayranlik son 200 yilda tavan yapi tarzi bi' seydi

• Armads kullanıcısına yanıt
    Ben de 2 dedim heralde

:) iyi bari buda doğru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armads -- 16 Haziran 2019; 19:3:27 >
  • baband kullanıcısına yanıt
    İlk olarak AOBP da çok etkili. Ayrıca, sayısal ve eşit ağırlık bölümünden sınava giren kolej öğrencileri daha çok avantajlı. Her durumda bir dil öğrencisinden daha avantajlılar. Umarım istediğin sıralamayı yakalarsın.

• Dil aşırı basitti. İnş ilk 100 gelir. Children's furniture ve even though since sorusu bana bayağı zor geldi. Onun dışında çöptü

• has been proven/can mıydı yoksa was proven/could muydu ?
  • davyjones D kullanıcısına yanıt
    Dilden alan iyi bölümler hangisi ? sınavla.com dan hesaplayınca 3k gibi bir sıralamam olacak.

Ben sayısal öğrencisiyim normalde ingilizceye olan ilgimden dolayı girdim sınava, cidden güzel bölümler varsa yazmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armads -- 16 Haziran 2019; 19:8:45 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.