Şimdi Ara

Dil okulu İngiltere - Nottingham

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, İngilizce dil eğitimi için 6 aylığına Nottingham'da dil okuluna gitmeyi düşünüyorum. Daha önce Nottingham'a gitmiş olanlar tecrübelerini iletirse sevinirim. Teşekkürler.

• up
  • Forumda kaldı mı Nottingham'a gitmeyen
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackHawk6

Forumda kaldı mı Nottingham'a gitmeyen

ben bug'da kaldım sanırım. dönemiyorum Türkiye'ye
  • BlackHawk6 B kullanıcısına yanıt
    dediğinize göre baya giden var hangi okula gittiniz?
  • Nottingham fikri nereden geldi bilmiyorum ama ingiltere de kuzeye gideceksen aksan zorlar. Daha güney oxford-cambridge -brighton-bournemouth gibi yerleri düşün derim. Ayrıca 6 ayda ingiltere de londra hariç her yerde sıkılırsın ve hafta sonu mesela londra ya gideyim derken otobüs-tren fiyatı üzebilir. Oxford dan 15 pounda return(aynı gün gidiş dönüş) bileti alınırken sen nottingham dan 50 pounda almak zorunda kalabilirsin. Yani londra da ulaşımo da düşününce pahalıya patlar. Bu konu çok uzar kişiden kişiye de çok değişir. 6 ay da sıkılmayacağın tek yer manchester-liverpool- london gibi yerler olur. Oralarda da dil okulunu önermezler çünkü çok kosmopolit her ırk var.

Yukarıdaki arkadaşta bence kinaye yapmış çünkü nottingham ca dil okuluna giden zor bulunur. Southamptan a gidip gemileri görüp bide alperen ocaklarını ziyaret et demek gibi bişey😄.

İngiltere de ulaşım ücretleri çok pahalı etrafındaki 50 km yerler için uygun olsa da öyle iskoçya ya günübirlik gideyim geleyim olmuyor çok ama çok pahalı. Bence bunu iyi araştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Nottingham fikri nereden geldi bilmiyorum ama ingiltere de kuzeye gideceksen aksan zorlar. Daha güney oxford-cambridge -brighton-bournemouth gibi yerleri düşün derim. Ayrıca 6 ayda ingiltere de londra hariç her yerde sıkılırsın ve hafta sonu mesela londra ya gideyim derken otobüs-tren fiyatı üzebilir. Oxford dan 15 pounda return(aynı gün gidiş dönüş) bileti alınırken sen nottingham dan 50 pounda almak zorunda kalabilirsin. Yani londra da ulaşımo da düşününce pahalıya patlar. Bu konu çok uzar kişiden kişiye de çok değişir. 6 ay da sıkılmayacağın tek yer manchester-liverpool- london gibi yerler olur. Oralarda da dil okulunu önermezler çünkü çok kosmopolit her ırk var.

Yukarıdaki arkadaşta bence kinaye yapmış çünkü nottingham ca dil okuluna giden zor bulunur. Southamptan a gidip gemileri görüp bide alperen ocaklarını ziyaret et demek gibi bişey😄.

İngiltere de ulaşım ücretleri çok pahalı etrafındaki 50 km yerler için uygun olsa da öyle iskoçya ya günübirlik gideyim geleyim olmuyor çok ama çok pahalı. Bence bunu iyi araştır.

Bilgilendirmen için teşekkür ederim. Nottingham'da ILS English dil okuluna gitmeyi planlıyordum. Londra vb. diğer şehirlere göre hem ekonomik açıdan hem de orada yaşayan halkın etnisitesi bakımından dil öğrenmede daha uygun olduğunu söyleyenler oldu. Şimdi kararsız kaldım :)

• Bende gitmeyi düşünüyorum uzun süredir araştırmalarım sonucu en iyisi oxford yinede bir bak derim.
  • güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.