Şimdi Ara

Dil ogrenmek isteyenler gelin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Guzel abilerim ablalarim kardeslerim dil ogrenmenin tek bir yolu vardir o da dile maruz kalmak ama burda seviyenize gore maruz kalmak cok onemli. Cunku cok fazla bilmediginiz seye maruz kalirsaniz beyin hicbir halt ogrenemez.Yapmaniz gereken hem bildiklerinizi tekrar eden hem de araya yeni kelimeler, gramer kaliplari vesaire sikistiran calismalar yapmak. Calisma diyorum ama bu baslangic seviyesi icin kullandigim bir kelime cunku orta duzeyseniz ingilizce calisma olmaktan cok artik bir iletisim araci olmaya dogru kaymali, yani hayatinizin cogu ingilizce kaynaklarla gecmeli hizli ogrenmek istiyorsaniz. O yuzden en iyi secenek her zaman yurtdisidir cunku turk yoksa hayatinizda sadece ingilizceye maruz kalirsiniz ama kararli olursaniz evinizde de cok hizli gelisebilir. Ingilizce oyun,dizi, film,kitap,haber,makale, skype arkadasi benim aklima gelen secenekler. Hizli bir sozluk kaynaginizi da yaniniza alin etkinligi fazla kesmeden bilmediginiz kelimelere bakin.
    Son olarak dil ogrenmek bir surectir ve sureci tamamlayan herkes ogrenebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roket5361 -- 3 Ağustos 2018; 2:55:8 >

• Hafıza Teknikleriyle İngilizce Kelime Ezberleme

Kesinlikle tavsiye ediyorum bir girin bakın derim kelime ezberleme teknikleri oldukça başarılı.

İngilizce Kelime Ezberleme

İngilizce Kelime Ezberlemeye Başla!

• teşkler bilgilendirme için. Gökay sende heryere bunu yapıştırmışsın hee :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.