Şimdi Ara

DİL Mİ ,TİP Mİ , PARA MI ?( kız tavlamak - etrafında kızların olması için)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
69
Cevap
0
Favori
4.658
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> DİL Mİ ,TİP Mİ , PARA MI ?( kız tavlamak - etrafında kızların olması için)
Sayfaya Git:
Sayfa:

DİL Mİ ,TİP Mİ , PARA MI ?( kız tavlamak - etrafında kızların olması için)

(En Son Oy Tarihi: 1.5.2017)
Giriş
    513 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Dil oldu mu olay bitmiştir... tipe de paraya da gerek yok dicem ama her kıza yemez bu olay bazı kızlarımız için özellikle para olmazsa olmazlardandır... eleman öküzün tekidir tipi yoktur konuşamaz edemezz ama parası olduğu için onun parasına tutulan arabasının içinde bi tane salak-kaşar hatun taşır... hatununsa tek yaşama amacı erkek arkadaşı ve onun gösterişli arabası ve parasıdır... alan memnun veren memnundur... al gülüm ver gülüm modunda devam ettiği için iki taraf da mutludur ... kız paranın dayanılmaz hafifliğini ,avantajlarını yakaladığı için çocuğu seviyo gibi görünür canım cicim aşkım diye yaklaşır... elemanı elinde tutmak için elinden geleni yapar... hayhay modunda dolaşır genelde ama elemanı elinde tutmak için her türlü entrikayı yapmaya hazırdır... ama bu aşk değil yalanın ,iki yüzlülüğün ta kendisidir... sonra kız hevesini alacağını alır sonra sallar elemanı daha iyisini bulunca bi kenara.... yada daha iyisini bulamazsa ve gözünde dolar işaretiyle gezen bi hatunsa çocukla evlenmeyi bile düşünebilir... gülünüp geçilesi gereksiz bi ilişki yumağıdır.. canım sıkıldı yaziyim dedim her gün üni .de buna benzer şeyleri görünce ...

+sonsuz katılıyorum sırf bu yüzden kızlardan resmen diskindim midemi bulandırmaya başladılar bazen öyle tipler görüyorimki erkekte hiç tip yok konuma desen 0 tam bir odun biraz paralı olunca altında arabası olunca kızlar bi başlıyo ayyy ne kadar yakışıklı aayyy çok tatlı çok sempatik sonrada hemen gider sırnaşırlar 2 yüzlülükdür resmen afedersiniz ama o.lugun modern yüzüdür bunu yapmak
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Para.. Göbekli, şişko, Moron tiplilerin yanında fıstık gibi hatunlar. Sizce bu moron'un cebimi zengin gönlümü ?
    Geçen gün Burger King'in yan tarafında oturan 2 moron ve 2 hatun ve hatunlar moronlara göre daha genç ve güzel sonra dedimki içimden bende o moronlardan biri olsaydım keşke...
    |
    |
    yakışıklı olursanız ilk izlenimler güzel olur bu da size + bir yön katar , diliniz iyi ise bir süre sonra karşınızdakine kendinizi sevdirirsiniz ama yakışıklı olmak burada önemli rol oynar çünkü konuşma imkanı yakalayabilmek için tipinizin iyi olması lazım . para konusunda ise hiç bir şeye ihtiyacınız yoktur arabadan indiğiniz zaman bütün gözler üzerinize dikilir ,tabi bütün kızlar için aynısını söyleyemem genelde bayanlar arabalı erkeklere karşı merak duyar.
    |
    |
    herkes seçiminde özgürdür günümüzde dil olsun tip olsun paradan sonra ikinci planda kalır çünkü aşk biter para bitmez....artık millet geçim derdinde bu yüzden seçimler her zaman buna yöneliktir düşünsenize bir yandan zenginle evlendin altında audi bmw var öbür yandan tip var ama fakirle evlendin karıda calısıyor cocukta ne anlarsın o ilişkiden zamanla .....Hem para lazım ki parası olan insanların cogundada tip olur cünkü bakımlıdır kendine bakar arabası vardır bunlar onu tipli gösterir yada dogustan tip olup zengin olanlarıda eklersek tam olur

quote:

Orjinalden alıntı: Daemon Wintermoon

Para.. Göbekli, şişko, Moron tiplilerin yanında fıstık gibi hatunlar. Sizce bu moron'un cebimi zengin gönlümü ?
    Geçen gün Burger King'in yan tarafında oturan 2 moron ve 2 hatun ve hatunlar moronlara göre daha genç ve güzel sonra dedimki içimden bende o moronlardan biri olsaydım keşke...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mexim -- 8 Nisan 2008; 13:51:14 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    O zaman fakir erkekte zengin hatun bulmalı dimi ? genelde zengin kızlar maço erkek sever :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daemon Wintermoon -- 8 Nisan 2008; 13:51:50 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: Daemon Wintermoon

O zaman fakir erkekte zengin hatun bulmalı dimi ? genelde zengin kızlar maço erkek sever :/

o zaman durum değişir,
    zengin bayanların cogu okumus olur dünyayı görmüş olur az cok herseyden anlarlar,parasıda olur bu yüzden daha cok parası olan istikbali olan kişilere bakarlar,bilmiyorum etrafınızda hiç gördünüzmü kız cok zengin olup erkeğin fakir olmasını ama ben görmedim varsada nadir olarak tanımlarım

en iyi örnek bizim okulda vereyim cougun altında Audi TT si var 2008 model tipde normal ama kızlara ne zaman baksam cocugu dikizlediklerine tanık olurum
    bu bile herseyi acıklar nitelikde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mexim -- 8 Nisan 2008; 13:55:05 >
    |
    |
    |
    |
    Zaten bu diziler ne işe yarar zengin kızı fakir oğlanı Şaka bir yana ben çöyle diyim bence burdaki konuştuğumuz bütün yorum ve konu Ülkemizin sorunu ben sanmıyorum yurt dışında bu tür sorunalrın olduğunu orda paraya bakmazlar onlar için herşey insanlık :/ tabi istisnalarda oluyor ama bize göre çok ve çok azdır! düşüncem.
    |
    |
    tatlı dil hatunu baştan çıkarır
    |
    |
    |
    |

para bi zaman sonra bitebilir,tip ise bi zaman sonra yaşlancan..

ama dil hep aynı kalır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighTechLowLife -- 8 Nisan 2008; 23:18:25 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

yarım kilo beyaz peynir, bi de küçük macar salam...

hocam fişini unuttun
    |
    |
    |
    |
  • Er
    14 Mesaj
    Bi insanda dil çok önemlidir eğer karşındaki kızı etkiliyecek sözler kuramıyorsan hiç bi işe yaramaz tip ve para tip te önemli para ise fazla olmasına gerek yok idre etsin yeter ama dil herşeyin başında...
    |
    |
    |
    |
    Kızlar kendilerinin her ne kadar kendilerinin maneviyatçı old.nu iddia etse de maddiyatçı yönleri çok ağır basar genelde... para ,araba önemli değil (traş traş ) erkek karakterli olsun derler ama okuldaki gözü ve g*tü yüksekte olan hatunların nerdeyse çoğu bi şekilde arabalı ve biraz da paralı erkek bulmuştur tutturmuşlardır bi düzen giderler.... bi de kız isteyince erkeği elinde tutuyo cidden kıızlar cin bu konuda... arabalı ve paralı erkekseniz kızlar kendilerini çok iyi pazarlayabiliyolar size.. kendilerinin iyi reklamını yapabiliyolar ..yeri gelince gerektiğinde efendi ağır hanım duruşlu kızlara bile dönüveriyolar... özel üni.de okuyorum 5 senedir neler gördüm neler duydum yazmaya gerek yok siz anlayın arkadaşlarım benim.. !!
    |
    |

• Yüzbaşı
    659 Mesaj
    kasma ya akıntı gideceği yeri bilir... diyelim ki kızlar muhabbeti hoş erkeklerden hoşlanıyo ve sende de o özellik yok o zaman ne yapacaksın ??? parası olandan hoşlanıyo paran yok ne yapcaksın ? tipsiz birisin ve kızların senle işi olmuyo ne yapabileceksin ?? sorulara soru ile yanıt vermek istemezdim ama bende cevap istiyorum
    |
    |
    para biter aşk biter
    para biter çile başlar
    para biter bir gün her şeyin düzen olduğunu anlarsın...
    |
    |

3 ününde olmazsa olmazı var

ama leyla ile mecnun aşkları derseniz hiç birisi
    |
    |

Guild Wars 2: Zaris.5076
  • Uzman Mobil
    6566 Mesaj
    Ben söliyim eleman tipsiz olsun öküz olsun.. ama para boy kalıp olsun tamamdır... tokmakçı mod : ON (HUSTLER )
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.