Şimdi Ara

Dil bölümünden sınava girmek lütfen yardım DH!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuan düz lisede eşit ağırlık bölümündeyim ve okulda dil sınıfı olmadığı için zamanında bu bölümü seçemedim.çok iyi durumda olan ingilizcemi(özellikle kelime bilgimi) geliştirip,onunla ilgili bir okul okuyamayacağım.fakat içimde kaldı resmen ben ingilizcemi geliştirmek ve ingilizce bölümünü bitirmek istiyorum.oldu ki ygs&lys sonucunda bir yere yerleşemedim yada istediğim yer olmadı ben 1 sene daha dershanede hazırlandığımda 1 sene boyunca ingilizcemi geliştirsem ve dilden sınava girsem, sizec başarılı olur muyum? Puan kesilmesi gibi bir durum olur mu? Tüm ayrıntıları verebilecek biri varsa beni çok sevindirir,şimdiden teşekkür ederim ve ekliyim gramer bilgim iyidir,kelime bilgim çok daha iyidir 1 senede toplar o sınavı kazanırım düşüncesindeyim.

• Y.dil okuyorum kesinlikle o ingilizce sana göre iyi lys denemesi çözsen en fazla 10 doğru yaparsın boşu boşuna ingilizceden hazırlanayım deme sadece vaktini çöpe atmış olursun tmden daha iyi bölümler varken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: In God We Trust

Y.dil okuyorum kesinlikle o ingilizce sana göre iyi lys denemesi çözsen en fazla 10 doğru yaparsın boşu boşuna ingilizceden hazırlanayım deme sadece vaktini çöpe atmış olursun tmden daha iyi bölümler varken.

Nerde iyi bölüm var usta? Hukuk,Psikoloji,Pdr kazanamadın geriye ne kaldı? Kaldı ki katsayı farkıda kalktı MF adam gelip kapatacak önümü.Mühendis olamayan avukat olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incrediblemann -- 22 Aralık 2011; 18:49:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeoMessi1037

quote:

Orijinalden alıntı: In God We Trust

Y.dil okuyorum kesinlikle o ingilizce sana göre iyi lys denemesi çözsen en fazla 10 doğru yaparsın boşu boşuna ingilizceden hazırlanayım deme sadece vaktini çöpe atmış olursun tmden daha iyi bölümler varken.

Nerde iyi bölüm var usta? Hukuk,Psikoloji,Pdr kazanamadın geriye ne kaldı? Kaldı ki katsayı farkıda kalktı MF adam gelip kapatacak önümü.Mühendis olamayan avukat olacak.

Sen bilirsin hocam ben söyliyeyim ingilizce öğretmenliği kazanman çok zor ançak ingiliz dili okursun

• Hevesini kırmak gibi olmasın ama o iş çok zor üstad. 1 seneyle olucak iş değil gibime geliyo yds de oralara gelmek
  • dilin varsa çatır çatır biliyorsan anca olur
  • Teşekkürler ilginiz için arkadaşlar o zaman biraz daha araştırayım yapamayacağım düzeydeyse ki sanmıyorum vazgeçerim o sevdadan,istediğim yer olmazsa yine TM bölümünden hazırlanırım 1 sene daha Tekrar teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.