Şimdi Ara

[DİKKAT] Xiaomi Redmi Note 8 Telefonunuzun Sensörleri Bozuk Olabilir (THH Kararı Eklendi.) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
28
Favori
119.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: carlitoss

Aynı durumu bende yaşıyorum dostum. Alacaktım bu cihazı problem çıkabilir diye vazgeçtim. Şanssızlık beni de bulur. Red mi note 10 u beklemeye başladım.

Alıntıları Göster
    redmi note 10 u beklersen bu seneye yetişmez, yılbaşından sonra zam olacak diyorlar vergilere
    ben samsung a40 düşünmeye başladım
  • Red mi note 10 zaten pahalı olacakmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım kalıcı olarak dönmüşsünüzdür. Başlık ve konu kategorisi de düzelmiş.
    Güncellemeden sonra telefonunuz düzeldi mi? @8GNet
  • konu başlığı ve yeri olması gereken gibi oldu. Teşekkürler.
  • Geri döndüğüne sevindik. Sizin durumlar ne alemde ve forumda ne oldu da böyle şeyler gerçekleşti.
  • bu telefonu almayı düşünüyordum fakat bu konuyu görünce çekimser kaldım son durumlar nedir? alınır mı bu telefon?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-218469438

Bu mesaj silindi.
    olanları biri açıklasada anlasak. başkasının açtığı konu neden nasıl sana geçti, sen neden bu derece çekiniyorsun birileri tehdit mi ediyor
  • Ben bu durumdan şüphelendiğim ve telefonumun sorunları dolayısıyla telefonumu iade etme kararı aldım firmayla görüşüp 14 günlük süre dolmadığı için iade etmek istediğimi söylücem kabul etmezlerse thh ile dosya açtırıcam bu konu canımı çok sıkmaya başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapacak bir şey yok bu kadar yazı yaızp konu açan birisi konuyu böyle ört bas etmek istemez. Ben mesela bu konunun linkini xiaomiye atıp şikayet etmiştim. Görmüş olacaklar ve büyük ihtimalle bir şeyler arkaplanda dönmüş ki konunu üzeri örtülüyor.
  • Neler olacak bakalım göreceğiz ama tam olarak arka planda ne olduğunu bilmiyoruz.
  • Vay arkadaş okaylara bak yaa ulan xiaomi olayların üstünü örtmeye çalışıyor
    Almayın arkadaşlar telefon çöp sensör yeri hatalı yazılımsal şekilde çözüleceğini zannetmiyorum ulan keşke internete bakıp öyle satın alsaydım bugun bir kez konuştum telefonla 1 dakika içinde birden çok kez ekran açılıp kapandı ki ön kamerada sorunlu iPhone 6 dan daha rezalet bir durumda :)
    Bende yakın zamanda tuketici hakem heyetine basvurucam sonra ver elini afyon 6s plus

• Nick0tin kullanıcısına yanıt
    Ben yine Xiaomi alırım Redmi değil de Mi olan seriden şaşmadan devam ederim.
  • Aman amann android benden uzak dursun en kısa zamanda ios a geri dönüş yapicam bir uygulamayı 3 günde açan iPhone 6 mi bile özledim ios da ki o yazılım kalitesini ama yine de yani 6 çıkalı kaç sene olmuş tamam ucuza tel aldık farkındayım da böle bir rezalette olmaz ki ulan bi WhatsApp da kamerayı açiyim dedim görüntü leş çamur tost makinesi gibi hele ön kamera da akşam kendini goremiyorsun işin en garip kismida video çekmeye başlayınca vatsap üzerinden bir anda zifiri karanlıkta oluyor gibisin bu dedim loş ışıklı ortamda oluyor
    Sensörun hatalı konumlandırması su apayrı bir komedi ins yazılımsal olarak düzelen bir seydir

• Thh yoluyla iademi ettiniz telefonu hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.