Şimdi Ara

DİKKAT! Sahte dezenfektan #Hepsiburada #Eczacıbaşı #MiraMatbaa (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
3.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • denetleyen yok galiba dingonun ahırı misali

• Site de sorumlu değil mi? Geçenlerde balık yağı vitamini aldım Hepsiburada ilk aldığım satıcının kapsülleri yumuşaktı. 2. Aldığımın aşırı sert çıktı satıcıya Hepsiburada buradan üzerinden soru soramadığım için n11 üzerinden soru sor kısmından yazdım. Satıcı bana diyor, ürünlerimiz eczane deposu çıkışlıdır faturalarını n11 ile paylaşıyoruz falan. Nerden bileyim senin faturan gerçek ya da site bunları düzgün inceliyor? Daha almayacağım çünkü içime kurt düştü. Böyle şeylerin eczane haricinde satılmasına engel olacak biri varsa burda firmanın kendisidir. Her yerde satılıyor, bir şekilde engel koy satıştan kaldırt siteye dava aç yap bişey. Olan tüketiciye oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada iyice zıvanadan çıktı. Sahte kulaklık, sahte dezenfektan. Baktı halk ne yapsan ses vermiyor, veriyor coşkuyu.

• dc106 kullanıcısına yanıt
    Maratemin orjinali kötü kokuyor. Maratem en etkili dezenfektanlardan biri. Etil alkolün QAC ile desteklenmiş hali. Kokusu bu sebeple gerçekten kötü. QAC covid için gerçi ne kadar gerekli veya etkili tartışılır. CDC etken madde listesine bakmak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sıkın dişinizi az kaldı. Hesaplarıma göre 1960'lar Amerikan tüketici kanunları seviyesine geldik. Takribi 20 yıl içinde şimdi seviyeye geliriz. Arayı kapatıyoruz hızla. 20 yıl sonra bunu yapamayacaklar, cezası çok caydırıcı olacak. At fava bekle. 20 yıl sonra görüşürüz.

• nuksws_99 N kullanıcısına yanıt

Eczaneden ilaç harici hiç bir şey almam. İnanılmaz fahiş fiyatlar.

• Toplum bozuk deyince forumda millet kızıyordu bana.

Fırsat bulan herkes bozuktur bu toplumda.

• Gerçek esansın bulunduğu dezenfektanın şu kur ile litresının 80 tl nin altına satılmasına imkan bulunmamaktadır.

buna göre hesabınızı yapın.

kaliteli dezenfektan 30 sn gibi bir sürede etkisini gösteriyor ibaresi yer ayrıya bir köşesinde yer almaktadır.

diğerleri bekle Allah bekle. etkisi sıfır.

çay kahve lokanta gibi yerlerdekiler hikaye

• concepty kullanıcısına yanıt
    Super

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biz kullandık bunun ufağını. Bildiğin sek votkaydı.

• 10/10 rezalet

cimere yazmanızı öneririm

@concepty

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgill -- 18 Ekim 2020; 11:30:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgill

10/10 rezalet

cimere yazmanızı öneririm

@concepty

EGM online a yazdım bakalım daha cevap yok.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.