Şimdi Ara

DIKKAT!!! MEWLUTH BULUNDU, BU BIR KURTARMA OPERASYONUDUR... FLASHHHH...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocalar son aldigim bir habere gore, mewluth hocamizin yeri kesfedilmis bulunmakta. haberler pek iyi olmamakla birlikte, tarafimdan duzenlenecek bir kurtarma operasyonu ile bilikte hocamizin sag salim aramiza donme ihtimali %99.

mewluth hocamizi sevenleri, bulundugu yeri merak edenleri bu kurtarma operasyonuna davet ediyorum.

FLASSSHHH....

mewluth hocamiz, helaya dusmus....

helada mahsur kalan hocamizin isyanini bana ulastiran unlu duayyen hocamiz acho'ya tesekkur ediyorum. acho en yakin vidanjor'u cagirmak uzere harekete gecmis durumda. ben de bizim meshur dagci timi cagirarak, bu yapilacak riskli operasyona katkida bulunuyorum.

yardim sever hocalar, siz de bu kurtarma operasyonuna yapacaginiz giysi yardimi ile faydali olabilirsiniz. kolonya yardiminda bulunacak hocalarimizin yuksek C'li alkol getirmemesine dikkat etmeliler. yikama operasyonunda, mahdulu oksijensiz birakma işhtimaline karsilik oksijen tupune de ihtiyac duyulabilir.

en ust duzeyde alarm veriyorum. herkes bu kurtarma operasyouna davetlidir..

hocam nasil dustun bu pozisyona meal veremedim gitti hala...

• Ben selpak yardımında bulunsam
  • Ha Ha Ha Çok Komik. Gıdıklasanıza Arkadaşlar Biras Ayıp Olmasın
  • Acho nerdesin. Acho da düştü sahraaa hocam nolacak şimdi vidanjörü kim getirecek

Vidanjörcü olan varmı aranızda
  • quote:

Orjinalden alıntı: EfSaNe_S

Ha Ha Ha Çok Komik. Gıdıklasanıza Arkadaşlar Biras Ayıp Olmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Citizen

Acho nerdesin. Acho da düştü sahraaa hocam nolacak şimdi vidanjörü kim getirecek

Hayatımı verdim ben o işe vidanjörcülük benim tee dededen kalma mesleğim. Vidanjörcülük demek ben demek.

-Bu arada vidanjörcülük nedir....-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pew -- 22 Aralık 2004, 12:26:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pew

quote:

Orjinalden alıntı: Citizen

Acho nerdesin. Acho da düştü sahraaa hocam nolacak şimdi vidanjörü kim getirecek

Hayatımı verdim ben o işe vidanjörcülük benim tee dededen kalma mesleğim. Vidanjörcülük demek ben demek.

-Bu arada vidanjörcülük nedir....-

Yazıyı büyütelimde daha kolay okunsun hocam
  • yok büyütmeyelim
  • Vidanjör:
    -bokcheker (tdk sozlugu)
    -bok emen belediye arabasi
    -oto-bok, bokmobil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyrael -- 21 Aralık 2004, 22:31:59 >
  • ????????????????
    quote:

Orjinalden alıntı: james_earl_cash

• ayıptır...
  • nesi ayip hocam?

butun bok ile dolasmayan var ise aramizda ben suphe ederim.

boktan kacis yok, bu bir kurtarma operasyonu. herkes bu operasyona el atacak. ha bu pok, ha sizin pok.

fark goremiyorum, hocamizi siz kurtarmazsaniz ben kurtaririm merak etmeyin.

mewluth hocam dayaann, az kaldi. acho, sakin ol hocam, vidanjorcu araniyor. forumda buyuk puntalarla ilan verdik. sabirli ol sende, gerekirse ben inecem oraya. bu vidanjorcu de nerede kaldi be
  • hocada bok yoluna gitti desenize
  • quote:

Orjinalden alıntı: sahraaa2002

nesi ayip hocam?
    />

butun bok ile dolasmayan var ise aramizda ben suphe ederim.

boktan kacis yok, bu bir kurtarma operasyonu. herkes bu operasyona el atacak. ha bu pok, ha sizin pok.

fark goremiyorum, hocamizi siz kurtarmazsaniz ben kurtaririm merak etmeyin.
    />

mewluth hocam dayaann, az kaldi. acho, sakin ol hocam, vidanjorcu araniyor. forumda buyuk puntalarla ilan verdik. sabirli ol sende, gerekirse ben inecem oraya. bu vidanjorcu de nerede kaldi be
    />

Hocam ben bulayım o vidanjörcüyü msn den
  • http://www.araba.com/ilan/diger/diger_modeller/26197.html

hemen alıyoruz arkadaşlar toparlayın paraları yeterki hocamız kutulsun
  • Sifonu çekmeyin sakın aman deyim. Bizim bi arkadaş vardı aynı durumda, bi akıllı arkadaşta git sen

çek sifonu adam döne döne gitti iimi.

Aman diyim
  • Şu su ayıp...

mewluth espiri kaldırır, hoşgörülüdür ama .oku çıkarmamak lazım. Ayıptır..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.