Şimdi Ara

***Dikkat! LG TV Dolandırıcı Şüphelisi Siteler *** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
5
Favori
21.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün de bizim işyerinden birisi 900 tl sini kaptırmış bunlara. Herkes dikkat etsin.
  • Yeni güncellemeleri mutlaka okuyunuz?!?!..
    http://www.muhtesemikili.com/2015/04/09/lg-marka-adiyla-dolandiricilik-ve-buyuk-soygun/

LİNKLER AÇIKLAMA

www.lgledtv-online.com ŞU AN HALA DOLANDIRAN SİTE!!!
    www.lg-teknoloji.com ŞU AN HALA DOLANDIRAN SİTE!!!

www.lg-onlinesatis.com Artık Çalışmayan Site
    www.lg-kampanyalari.com Artık Çalışmayan Site
    www.lg-dunyasi.com Artık Çalışmayan Site
    www.lgelektro.com Artık Çalışmayan Site
    www.ledtv-firsatlari.com Artık Çalışmayan Site
    www.lg-atik.com Artık Çalışmayan Site
    www.lg-penta.com Artık Çalışmayan Site
    www.lg-elektromarket.com Artık Çalışmayan Site
    www.lg-metroelektronik.com Artık Çalışmayan Site
    www.lgled-tv.com Artık Çalışmayan Site
    www.ledtv-lg.com Artık Çalışmayan Site
    lgledtelevizyon.com Artık Çalışmayan Site
    www.lg-kampanya.com Artık Çalışmayan Site
    www.lgmarket.com Artık Çalışmayan Site
    www.lg-ledtelevizyon.com Artık Çalışmayan Site
    www.lgshop-tr.com Artık Çalışmayan Site
    www.lgmakro-market.com Artık Çalışmayan Site

• piyasada en ucuz 2800 e olan tv bu sitede 1450 TL de bunlara inanıp bu siteden alışveriş yapacak olan arkadaşın çok saf olması lazım.
    Dolandırıcı sitesi oldukları çok açık yani. Yinede bilmeyen insanlar olabilir inşallah görüpte almaktan vazgeçerler
  • Siteye soyle bir baktim, buyuk konusmamak lazim ama Teknosa'da 8000 liraya satilan urunu 3000 liraya alabilecegini dusunmek ve para havale etmek de bizim insanlarin safligini gosteriyor.
  • BAŞIMDAN GEÇEN OLAYI PAYLAŞIYORUM
    arkadaşlar bende 20 05 2016 face de reklamlarını gördüm 3 yorum vardı olumlu idi siteye girdim üye oldum sepete ekledim sonra vaz geçtim beni hemen 05312684705 nolu tlfndan ismail denen şahıs aradı tc adresimi istedi bende üye oldum neden istiyorsunuz dedim teyit amaçlı olduğunu söyledi verdim tcmi istedi fatura amaclı onuda verdim bana hemen hesap nosu göndereceklerini oraya havale veya eft yapmam söylendi ben anlamam kartla ödeme yapmak istiyorum dedim beni saat 17 kadar bankamatiğe gitmemi beni yönlendireceklerini söyledi sözüme güvenerek ürünü hemen yola çıaracaklarını söylediler bende tamam dedim 2 dakika sonra yotubede bunların dolandırıcı olduğu haberini gördüm tekrar ismail denen şahsa tlfn ettim ben vaz geçtim almıyorum siparişimi iptal et dedim neden diye sordu youtbe daki haberi dinlettim sizin için dolandıcı olduğunuz söyleniyor o yüzden para kaptırmak istemiyorum deyinde meyve veren ağaç taşlanır bizi çekemiyorlar demesinmi pişkin pişkin.
    almıyorum deyince tekrar tlfn kapandı msj geldiürün kargoya verildi sipariş kodu falan filan geldi arkasından 05442153820 tlfndan adının avukat taylan açıkel olarak tanıtan şahıs mesafeli satış sözleşmesine uymadığım gerekçesiyle icrave avukatlık masrafı olarak 2850tl ödemem gerktiğini söyledi bende küfür ederek karşılıklı tln kapandı arkasında lg hukuk diye tc nosu ile vermiş olduğunuz siparişin ödemesini yapmayarak mesafeli satış sözleşmesini ihlal etmiş durumdasınız sözleşmenin 5 maddesi gerğince hakkımdaişlem başlamış 2850 tl ödersem işlem durucakmış
    bende 2 gün sonra dökümanları ve sitenin çıktısını alarak antalya savcılığına suç duyurusunda bulundum inşallah gereken ders verilir
    ben dolandırımadım inşallah arkadaşlar yorumları okurda paralarını kaptırmaktan korunurlar
    ŞU ANA KADAR 3000 KİŞİ DOLANDIRILMIŞ EN AZ KAPTIRAN 900 TL ÜST RAKAMLARDA VAR
    dikkat edelim kafayı duvara vurmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necod -- 6 Haziran 2016; 11:28:11 >

• necod N kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun bu şikayetleri dile getirmeniz güzel fakat site isimleri ve adreslerinide yazarsanız daha güzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamadığım her kafasına estiğinden istenilen siteyi kapatan yerler nası bu adamlara imkan tanıyo bu ve butarz legal görünümde dolandırıcıklar inanılmaz arttı türkiyede ve yapanlar inaılmaz rahat hareket ediyor bunu bırak SANAL PAZAR ŞUAN DA İŞLEMİNE DEVAM EDEN EN BÜYÜK LEGAL DOLANDIRICI SİTESİ millet mal satıyo site para vermiyo tarih veriyolar bilmem nelere ve bunları görüp de türkiyede hiç bir merci sizi günlerce uğraştırmadan işlem yapmıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

Geçmiş olsun bu şikayetleri dile getirmeniz güzel fakat site isimleri ve adreslerinide yazarsanız daha güzel olur

medyamarket-tr.com 02129280028 bu eski tlf 02129920047 yi kullanıyorlar
    yeni sitede şu
    TEKNOTR 02129920047 ayrıca face reklamları çıkıyor yorumları mutlaka okuyun
    LG dolandırıcılığı diye girerseniz daha detaylı fikir edinirsiniz para kolay kazanılmıyor paranızı kaptırmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necod -- 7 Haziran 2016; 0:09:34 >
  • necod N kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler değerli bilgileriniz için böyle site ve kişiler ses çıkartılmadığı ve devlet önlem almadığı için malesef gün geçtikçe artıyor forumlarda ve sosyal medyada bunları duyurursak insanlarda önlemini alır ülkenin yarısı zaten askari ücretle geçiniyor birde böyle çakallara para kaptırmasın
    Tekrar geçmiş olsun mücadele etmeyi bırakmayın ki herkese örnek olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: necod

quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

medyamarket-tr.com 02129280028 bu eski tlf 02129920047 yi kullanıyorlar
    yeni sitede şu
    TEKNOTR 02129920047 ayrıca face reklamları çıkıyor yorumları mutlaka okuyun
    LG dolandırıcılığı diye girerseniz daha detaylı fikir edinirsiniz para kolay kazanılmıyor paranızı kaptırmayın

site adreslerini tam olarak verir misiniz. teknotr'nin uzantısı nedir. teknotr olarak aradım bulamadım. ilk mesaja ekleyeceğim siteleri. dolandırıcı medyamarket-tr.com sitesini ekliyorum şimdi.

• tekno-tr sitesine sakın para yollamayın eft ismi şirket değil erdal koçaslan diye biri.. elden parayı almıyorlar hesaba eft yapıyorsunuz kredi kartınız varsa taksit de yaparız diyorlar.Ben son anda vazgeçtim.. 4500 lük ürünü 1300 TL ye verecekler
  • yarı fiyatına ürün bilinmedik site.sonuç alınan para.gönderilmeyen tv.insanlar uyanık olsun biraz.lg gibi bir markayı niye yarı fiyatına kim satsın.siteler;
    http://www.tr-teknosatis.com/order_page.html
    http://tr-teknosatis.com/
  • baris_ata kullanıcısına yanıt
    bunlara ilave şuan açık ve güncel dolanırıcılık yapan ilave site.müşterilerede hiç alakasız avm deki dükkanların telefonlarını verip buralarda mağazamız var diyorlar.
    http://www.tr-teknosatis.com/order_page.html
    http://tr-teknosatis.com/

• nihatoz N kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler paylaşım için böyle vukaatlı siteleri başımıza gelen olaylarla paylaşalım özellikle gittigidiyor sitesine tezgah açan üçkağıtçı mağazaları ifşa edelim dürüst satıcıları ayrı tutuyorum bilgilendiren arkadaslardan Allah razı olsun

• Arkadaşlar merhaba, Selenga.com adlı bir alışveriş sitesi var aradığım bir ürünü burada piyasanın 50-60 TL altında bir fiyata buldum,bu siteden alışveriş yapanınız oldu mu? Sitenin "hakkında" bölümünü okuduğumda HB,N11,ve GG de "Yenisey" adında magazaları olduğunu gördüm.. Aynı ürünü kendi sitesinde 50 TL civarı ucuza veriyor. Bu pazar sitelerine girebildiğine göre güvenilirdir diye düşünüyorum siz ne dersiniz??
  • nihatoz N kullanıcısına yanıt
    bir tane de ben ekliyim;

manitrend.com, ticari adı Işıler Dayanıklı Tüketim mallar vsssss

piyasadan ayıplı-kırık ürünleri toplayıp satıyorlar, kağıt üzerinde firma ama işte gel gör as

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamoldar -- 30 Haziran 2021; 20:17:56 >
  • www.botunadresi.com sitesi de dolandiricidir bilginize

• UZAK DURUN ucuzteknolojimarketi.com siteside dolandırıcır. Uzak durun ben dolandırıldım. Samsung 49ks8500 let tv yi eft ödemeli 2800 tl ye sipariş ettim. 7 gün oldu ne kargo bilgisi verildi ne tv gönderildi. Telefonlarada bakmıyorlar. Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Site hala faliyette. Canlı destek ile iletişime geçiyorlar. Telefon no istiyorlar sizi onlar arıyor. Siz ararsanız cevap vermiyorlar. ödeme eft ile yaparsanız indirim yaparız deniyor.
  • yigitturan4655 Y kullanıcısına yanıt
    Sizin gibilere müstahak hayatında hiç duymadığın siteye gidip 2800₺ vermek akıllı adamın yapacağı iş değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.