Şimdi Ara

DiKKAT DOLANDIRICI....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu sereften yoksun insanları dolandırıyor bilginiz olsun
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-online-oyun-full-th9-ilk-gelen-alir-387030436/detay
    İsmi barıs kement dikkat ediniz

• Sahibinden de askere gidicem die hesap hesabını ucuz fiyattan göstermektedir... İnanmayın. Harama zıkkım olsun demedende gecemiycem
  • Malesef tükenmiyor böyleleri. Bana denk gelen bir tanesiyle bile bile alışveriş yaptım kendisinin yaptığı şeyden ders çıkarması için. Paramı geri almakla kalmayıp adli para cezasına çarptırıldı şahıs. Dolandırılan her kim varsa param gitti etti demesin hakkını arasın, kazancağı 100 liranın 10 katını çıkartıyorlar adamdan:) buna benzer sorun yaşayanlara yardımcı olmak isterim, mesaj atabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslına bakarsan bende gıdecegını bılıyordum ana hanı yapmaz die bir ümit bukadar dusulmemıstır die dusundüm sadece yardım nasıl bır yardım??

• Ask_I_GareZ A kullanıcısına yanıt
    Kardeş aynı duruma bende düştüm banada dedi askere gidecem dedi benide dolandırdı

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarraf_beseri34

Kardeş aynı duruma bende düştüm banada dedi askere gidecem dedi benide dolandırdı

Dekont elinde varmı?

evet var

• Bir tane avukat bul gorus dava ac o isme karsı.. Banka hesap numarası ile bas vur ben öle yapıcam

değmez o kadar şey yapmaya

• Arkadaşlar geçmiş olsun.. bence kim ugraşıcak felan demeyin verin mahkemeye gitsin. başkalarının canı yanmasın.
  • Bu adama 3 ay önce bin liraya hesap sattım 500 aldım 500liramı hala vermedi oyalıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.