Şimdi Ara

dikkat çeken yerel kanallar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
2
Favori
9.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kanal ekleme yaptım. Bütün kanalları yaklaşık 500 tane tek tek gezdim. bildiginiz devamli sinema kanalları var.
    artvin kafkas tv : şu an men of steel oynuyor.
    C : sırf Çin ve japon fimleri var. ama türkçe altyazili.
    sahne tv: taşıyıcı 3
    cinemaone : hizli ve ofkeli 6
    action box eur : terminator 4
    Venüs tv : eski erotik Yeşilçam Filmleri
    Extreme spor : kadin güreş kanali
    tv life : rocky 3
    body gym : kasli kadinlarin orasını burasını gösteriyor. ayip bi kanal.
    nispet tv : bar mi gazino mu ne. ordaki kadinlari alttan çekimle 24 saat izletiyor utanmazlar.
    sat7 Türk : cehennem Melekleri 3
    365 film tv : çalgı cengi

benim uydum normal Türksat çanak uydusu. tek uydu. bunlar ne yeni kanal heralde. hepsi Türk. hepsi ayni saatte olan filmleri yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakara -- 13 Mart 2015; 7:30:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iyiymiş

• g

• Hotbirde de jasmin tv vardi hd sifresiz.

• gayet iyi :)
  • Reklamlarda iksperia, halı, bal, macun, şifalı ot olan kanallar.

• xnergy kullanıcısına yanıt
    Geçen peder hotbirdi kurmaya calisiyodu ne cakal herifsin diycektim de sustum :D

• Çopluk aslında bu türksat ne kadar sacma sapan kanal varsa burda gunduz bal verip gece damla satan salak sacma kanallar cok birde gece gunduz gobek atanlar var bir sey demiycem onlara

• arkadaşlar...benimde dikkatimi çekiyo türksat üzerinden yayın yapan şifresiz sinema televizyonları üstelik rastgeldiğim kadarıyla cinemaone,kafkasör,actionbox euro,sahne tv ve life tv kanallarında yayınlanan yabancı filimler sansürsüz yayın yapıyolar örneğin actionbox euro kanalında üstelik gündüz ekrana gelen adını hatırlayamadığım filimde erotik sahne kesintisiz yayınlandı zaten filimleri sansürsüz izlemek keyifli oluyo...
  • filmlerdeki küfürlü ve erotik sahneleri de kesmiyorlar. dün bu Kafkas kanalini akşam açtım reality tv ismine dönmüş. ve erotik bi yarışma yayınlıyorlardi. neyce konuşuyorlardi bilmiyom. kadin yari çıplak adamlarin kucqklarina oturmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...benimde dikkatimi çekiyo türksat üzerinden yayın yapan şifresiz sinema televizyonları üstelik rastgeldiğim kadarıyla cinemaone,kafkasör,actionbox euro,sahne tv ve life tv kanallarında yayınlanan yabancı filimler sansürsüz yayın yapıyolar örneğin actionbox euro kanalında üstelik gündüz ekrana gelen adını hatırlayamadığım filimde erotik sahne kesintisiz yayınlandı zaten filimleri sansürsüz izlemek keyifli oluyo...

aynen valla sansürsüz film izlemeyi özlemişim
  • elm sokağında kabus 1 vardı şimdi bu kanalların birinde. iyiydi.

• güzel çalışma olmuş,
    topladığın sinema paketlerini bir tarayayım, ben çoğunu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakara

filmlerdeki küfürlü ve erotik sahneleri de kesmiyorlar. dün bu Kafkas kanalini akşam açtım reality tv ismine dönmüş. ve erotik bi yarışma yayınlıyorlardi. neyce konuşuyorlardi bilmiyom. kadin yari çıplak adamlarin kucqklarina oturmuş.

Sağol hacı

Erler gazinosunda sürekli izliyoruz 5 bölük birden

Çok sağol

Herkes mutlu mesut oldu sayende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan -- 14 Mart 2015; 16:31:17 >
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    yaptigimiz iyi bişey değil. Böyle günah bi işe lütfen Allahin adini karıştırmayın. tövbe tövbe.

• arkadaşlar...benim aklımı karıştıran olay topikteki bahsedilen söz konusu kanallar radyo televizyon kurumundan korkmuyolarmı ne cesaretle filimlerin erotik sahnelerini sansürlemeden gösterebiliyolar gerçekten korsan yayınmı yapıyolar rtük engel olamıyomu?...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Sanırım yurt dışından yayın yapıldığı için ceza verilemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...benim aklımı karıştıran olay topikteki bahsedilen söz konusu kanallar radyo televizyon kurumundan korkmuyolarmı ne cesaretle filimlerin erotik sahnelerini sansürlemeden gösterebiliyolar gerçekten korsan yayınmı yapıyolar rtük engel olamıyomu?...

670 kişi şuan seni şiddetle kınıyoruz

Not: Askerde alay dinlenme yerinde açıp izliyoruz

• kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Bilader sen sapikmisin senin tedavi olman lazim seni bu ulkeden postalamalari lazim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.