Şimdi Ara

Dikkat çeken boyutlarıyla yeni Dell XPS 13 tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dell’in ince dizüstü bilgisayarlarını barındıran XPS serisi CES 2020 fuarı için oldukça kompakt yapıda yeni bir üyeye sahip oldu. Dell XPS 13 modeli geliştirici versiyonuna da sahip olacak.

Yeni Dell XPS 13 özellikleri ve fyatı

Yeni Dell XPS 13 modelinde 13.4 inçlik bir ekran yer alıyor. Çerçeveleri oldukça incelten model bu sayede 11 inçlik bir dizüstü modelinin boyutlarına inmiş. Ekranda Full HD veya 4K çözünürlük seçenekleri sunuluyor. Dolby Vision destekli ekran Gorilla Glass ile korunuyor.

Ayrıca Bkz.MacBook modelleri artık mekansal ses sunacak

Onuncu nesil Intel Core i3-1005G1 ve Core i7-1065G7 arasında işlemci seçenekleri sunan model 4GB LPDDR4 ve 32GB LPDDR4x arasında da bellek seçenekleri sunuyor. Batarya 19 saate yakın kullanım süresine sahip ve USB Tip-C üzerinden şarj ediliyor.

Yeni Dell XPS 13 modeli 1000$ başlangıç fiyatına sahip olacak. XPS 13 Developer Edition ise Ubuntu işletim sistemine sahip ve biraz daha yüksek RAM seçenekleri barındırıyor. Başlangıç fiyatı 1200$. Satışlar CES 2020 fuarından sonra başlayacak.

• Şu xps serisi harika da işte fiyatlar izin vermiyor kullanmaya

• Windows kullanmak zorunda olanlar için güzel bir alternatif olmuş

• kullanılan iç malzeme kalitesi ile tam bir çöp olduğunu kanıtlayan model serisi üstüne para verilse dahi alıpda kullanmam kesinlikle DELL diye alıp evinizde işinizde kullanmaya kalkmayın gerçek anlamda bir mühendislik hatası nasıl yapılır başarmışlar aşırı kibar ve dayanıksız bir yapı malzemesi var DELL eskiden DELL'di şimdi sadece markayı kullanarak pazarda kalıyorlar (büyük bir firmada IT olarak çalışıyorum 350 den fazla personele bu laptop serilerinden aldık kısa sürede sürekli iç kasa parçaları kırılıp kopmaya başladı)

• Xps serisi harika evet ama batarya sorununu inşallah düzeltmişlerdir. Çünkü belli bir süre sonra bataryalar şişmeye başlıyor. Garanti de bitmişse eğer batarya fiyatları çok pahalı onun haricinde bir sıkıntı yok.

• 1000$ ve 4GB RAM 🤔

• Oldu olacak 2 gb ram koysalarmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acer Swift (ryzen 5 cpu'lu) en iyisi ...

• ulan beni benden aldi, sirkette bir cok kiside xps goruyordum ve herkes memnundu. bir ben alamamistim. Umarim amazon.com Turkiyeye gonderir bu urunu cunku Turkce klavye kullanmak tam bir eziyet....

• ucuz malzeme,yüksek satış fiyatı, çok kar düşüncesi ancak hesaplayanın düşünmediği nokta sürekli garantiye cihaz verilmesi karşılığın da yenisinin verilmesi 3 yılda bir donanım yenileyen bir firmanın bir daha Dell markasını almaması ;)

• haklısın,insanlar nedense bişeyci olmayı çok seviyor ,doğruları görmek zor geliyor

• biraz daha ilerde anlıyacaklar ama çok geç olacak firmalar da insanların bu açığını iyi gözlemleyip iyi bir strateji uyguluyorlar 72 ay taksitle de telefon almak çok akıllıca ben 3 ay taksitle bile bişey almayı sevmiyorum kaldı ki alt tarafı bir telefon için 72 ay taksit gösterişi batsın hiç almam daha iyi gerek de yok her yıl bir telefon almaya telefonda değil her şey için geçerli
  • meraklısı çok selfileri daha iyi çıksın :P çok farklı çekiyorya
  • paco_ct kullanıcısına yanıt
    Dell severim ama kurumsalda
    Thinkpad candır dostum..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sakarboy S kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katılıyorum uzun vadede tek sorunu fan sesi açıp bakım yapıp kapatıyorsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.