Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Dikkat! Çalıntı Lenovo Y560 laptop

5
Cevap
1
Favori
907
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Lenovo (IBM) >> Dikkat! Çalıntı Lenovo Y560 laptop
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba .Bugün akşam Afyon garajında Laptobum çalındı modeli : Lenovo Y560 .Bu Konuda neler yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum . Savcılığa Mac adresini yarın bildiricem ama buradan bir şey çıkarmı bilemiyorum ...

Seri no :1s59050956qb02056593

|
    |
    |
    |
    |
    |
    Teknik takip yapılır,bilgisayar açıldığında nerede açıldığı belli olur ama bulunan kişi çalan mı satın alan mı olur o sıkıntılı iş,bazen bilişim suçlarında çalışan arkadaşların ne işlerde çalıştığını bilseniz gereksiz şeylerle uğraşıyorlar adamın hesabını patlatıyorlar kim patlattı bulun,hesabım çalındı özel bilgilerin çalındı gibi saçma şeyler bildiriyorlar seninki dikkate alınır ama biraz bekleyebilirsinde bulunur mu bulunmaz mı zaman gösterir.
    |
    |
    Teşekkür ederim arkadaşlar .Bugün İzmir Cumhuriyet savcılığı ile Afyon Cumhuriyet başsavcılığına dilekçemi verdim . Afyon garajında iken güvenlik kamera kayıtlarını izledim adam çok net gözüküyor.Hırsız sağ arka çaprazımda oturuyordu yoldada bi kere çıkardım labtobu anlaşılan izlemiş beni .Otobüs terminalde durunca hemen inip beni beklemiş .Ben ve arkadaşım 2 dakka hava alalım derken O otobüsün önünden binmiş , laptobu çantadan çıkarıp kendi sırt çantasına koymuş ve arka kapıdan inmiş .Savcılık ne kadar hızlı davranır bilemiyorum ama inşallah bulunur . Laptoba değil içindekilere üzülüyorum bir dünya ders notum ,projeler vardı ...

Size tavsiyem arkadaşlar yolculukta 10 saniye bile olsa eşyalarınızı yanınızdan ayırmayın ( ki bende çok dikkatli sürekli yanımda tutan biriydim)
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
haberler
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.