Şimdi Ara

Dikkat anfi alırken kazıklanmayın!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
19.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Selim_41

Ben şimdi pek anlamadiğim için bu ikisi hakkinda iyi yorumlar duydum o yuzden bu ikisinden birini almayi düşünüyorum ama karşılaştirma yapmadim.İzmit de bir dükkana sordum 6500 cx için 300 tl de di nette baktim 230 civari hsk165 için 400 tl dedi nette baktim 500 e 600 e dükkandaki neden daha ucuz çakma mi acaba şupede kaldim nette bilindik bir stede bulamadim hsk yi varmi senin önerebildiğin başka 250 350 arasi iyi mid bas ve mumkunse ilan adresi ile.

6500 cx atakan tuning de 200 tl , parasina gore iyidir , hsk alirsan onun ayarinda ust sinif amfi ,altyapi,vs.almalisinki biseye benzesin bu yuzden benim tavsiyem fiyat performans olarak infinity ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet sigortaya bakmak mantıklı. bir yöntem de ceryan şase girişlerine bakılmalı. eğer boğumlu giriş işe o amfi kalitedir..

Dikkat anfi alırken kazıklanmayın!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascall35

quote:

Ben şimdi pek anlamadiğim için bu ikisi hakkinda iyi yorumlar duydum o yuzden bu ikisinden birini almayi düşünüyorum ama karşılaştirma yapmadim.İzmit de bir dükkana sordum 6500 cx için 300 tl de di nette baktim 230 civari hsk165 için 400 tl dedi nette baktim 500 e 600 e dükkandaki neden daha ucuz çakma mi acaba şupede kaldim nette bilindik bir stede bulamadim hsk yi varmi senin önerebildiğin başka 250 350 arasi iyi mid bas ve mumkunse ilan adresi ile.

6500 cx atakan tuning de 200 tl , parasina gore iyidir , hsk alirsan onun ayarinda ust sinif amfi ,altyapi,vs.almalisinki biseye benzesin bu yuzden benim tavsiyem fiyat performans olarak infinity ...

Çakma olma riski varmidir yoksa bilindik stelerden mi tercih etmeliyim ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pascall35

quote:

Çakma olma riski varmidir yoksa bilindik stelerden mi tercih etmeliyim ?

Cakma degil alabilirsin ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.