Şimdi Ara

DİKKAT!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 16
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 93 gün 6 saat 24 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mj_pelit (3 mesaj) enclave (1 mesaj) pspsexer (1 mesaj) M.U.Y. (1 mesaj) pcman33 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Giriş
    4099 Mesaj
    Referanslar: 306

Katılım Zamanı
    19 Şubat 2007

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    2 Ayrı arkadaşdan aldığım uyarıyla bu konuyu açıyorum tam ayrıntıyı bilmiyorum ama donanimhaber-mj_pelit@hotmail.com mail adresli kişi ben değilim arkadaşlar..

benim bu hesabımdan yada 0542 505 10 48 bu numaradan onay almadan hiçbir işlem yapmayınız..

Bugün p.m. ler tekrar gelmeye başladı kim bu adam bilmiyorum ama ben değilim sadece buradan değil başka forumlardan burdaki referansımı ve profilim gösteriyo!!knight online ile ilgili hesap mı puan mı ne satıyomuş dikkatli olun!!
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mj_pelit -- 18 Nisan 2012; 22:53:55 >

|
    |

Yeni Bir Dolandırıcılık Stratejisi Dikkatli Olun,Konuyu Okuyun!

2007 den beri 1000 in üzerinde alışverişim oldu sorunsuz alışverişlerim ve referanslarım için Profilime Bakınız.(Profilime sığmadığı için 2000 harfden sonrasını artık alışveriş yaptıklarım listesine yazamıyorum!)Sorun yaşadığım üyeler romeo28(yeni nicki göksel28),CrySystem, ve uzun bi aradan sonra UltrAslan MCMV nickli şahıs.Kesinlikle uzak durunuz!
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı
    13 Eylül 2007

Durum
    Forumda değil

2 Arkadaşdan biri benim olay söle oldu
    ben ilan vermiştim knight online char satıyorum die o mail ekledi beni dedi izmir deyim char bilgilerini wer ben sana parayı yatırıcam dedi Link verdi Bak daha önce yaptığım satıslar sorun cıkmaz dedi. Referanslarım var dedi. sonra dedim senin o oldunu anlamam için bana mesaj at dedim dhden.adam cevrimdısı oldu :)
    |
    |

Katılım Zamanı
    19 Şubat 2007

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    bide bu çıktı şimdi yeni bir dolandırıcılık stratejisi
    |
    |

2007 den beri 1000 in üzerinde alışverişim oldu sorunsuz alışverişlerim ve referanslarım için Profilime Bakınız.(Profilime sığmadığı için 2000 harfden sonrasını artık alışveriş yaptıklarım listesine yazamıyorum!)Sorun yaşadığım üyeler romeo28(yeni nicki göksel28),CrySystem, ve uzun bi aradan sonra UltrAslan MCMV nickli şahıs.Kesinlikle uzak durunuz!
  • Yarbay
    4099 Mesaj
    Referanslar: 306

Katılım Zamanı
    19 Şubat 2007

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    bende bu mesaja anlam verememişştim.caarı ne demek diyodum!şimdi anlaşılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mj_pelit -- 7 Eylül 2009; 22:05:23 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    727 Mesaj
    Referanslar: 38

Katılım Zamanı
    30 Mayıs 2006

Durum
    Forumda değil

Dikkat etmek gerekli böyle şeylere insanlar artık nelerle uğraşıyorlar 3 kuruş için.. Geçmiş olsun arkadaşlar buarada..
    |
    |
    Referanslar: 25

Katılım Zamanı
    01 Mart 2009

Durum
    Forumda değil

1 Not
    haydaaa.. bir yaşıma daha girdim.. Allah bunların belasını versin.. ramazan ramazan..
    |
    |

Katılım Zamanı
    20 Temmuz 2005

Durum
    Forumda değil

harbıden azıttı mıllet

ya bı oyun ıcınde sereften,haysıyetten odun vermeye deger mı
    |
    |
    alışveriş yaptıklarım: yugams (anakart aldım) , dashdeath (ram aldım), bahadir_bado (109p4 monıtor aldım) ali_cetinkaya (xfx 7600gt xxx aldım) serdarumma (feel kasa aldım), guven35 (amd 2500 komple sıstem sattım), Quartamin(MSI laptop aldım )LostDevil (230 kontor aldım). legend86 (anakart sattım) melyyh(xfx7600gtxxx sattım) demirelli (Crea laptop aldım)tonymontana3242 (500gb hdd aldım) jacktheblack( samsung dvd player aldım) Chaoss(4gb m2 hafıza kartı aldım)burhiuaua(canon A570is aldım).... yazmaktan yoruldugum bır cok alısverısım olmustur

MSN : axi_dhikinciel@hotmail.com
  • Binbaşı
    1443 Mesaj
    Referanslar: 94

Katılım Zamanı
    28 Haziran 2007

Durum
    Forumda değil

Dostum seni takdir ediyorum, taklitlerin çıkacak kadar dürüst bir satıcısın demekki . O ciğeri beş para etmezlerinde ben ta ...
    |
    |
    Katılım Zamanı
    11 Ekim 2009

Durum
    Forumda değil

Yaklasık 30 dk once knightonline karakter alış satış bolumune actıgım konu icin birisi beni ekledi.Ben seni donanımhaberden ekledim dedi.İzmirde aracı varmı dedi yok dedim ozaman havale yapalım dedi hesap numaramı istedi daha sonra ben mj_pelit hakkımda yorumlara bu linkten bakabilirsin dedi baktım gercektende guvenilir bi arkadas dedim.Bana tc kimlik numarası ve garanti hesap numarasını verdi kontrol etmek istemedim.İzmir ışıkkentte oturuyorum.Bilgisayarlarla ilgili satış yapıyorum forumdaki arkadaslara sorabilirsin dedi.Daha sonra ben herzaman ilk once bilgileri alırım daha sonra paranı yatırırım dedi.Bende guvenemedigim icin forum uzerinden mj_pelit arkadasımıza msj attım ve dolandırılmak uzere oldugumu ogrendim ve son anda yırttım
    |
    |
    12 Mart 2006

Durum
    Forumda değil

ibrahim sağlam ve dürüst bir arkadasımızdır sagolsun..bu kadar aşağılık olaylar oluyorsa insanın ar damarı bile çatlamış demektir..ucuz-kalitesiz oyunlar bunlar çok yazık kınıyorum bu şerefsizleri..
    |
    |

Katılım Zamanı
    30 Mart 2008

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Teşkilata bak. Bu nedenle verilen ilanlardaki aktif kullanıcı gsm numaralarını kullanın.kimsenin başı yanmasın.Çünkü goruyorsunuzki insanlar karakter ve şereflerini yitirmiş durumda.
    |
    |
    Referanslar: 54

Katılım Zamanı
    16 Ekim 2008

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: Olasılıksız

Teşkilata bak. Bu nedenle verilen ilanlardaki aktif kullanıcı gsm numaralarını kullanın.kimsenin başı yanmasın.Çünkü goruyorsunuzki insanlar karakter ve şereflerini yitirmiş durumda.

+1
    |
    |
    ³³°¹³²¹³ °¹²¹²²³
  • Teğmen
    194 Mesaj
    Referanslar: 7

Katılım Zamanı
    09 Nisan 2011

Durum
    Forumda değil

birde düzgün bir adamın profili karalanıyor,, hey allahım,,,
    |
    |
    [[CORSAIR Force 3.0 SSD // AMD Phenom II X4 955 Black Edition AM3 3.2GHz 8MB Cache // GIGABYTE 880GA-UD3H AM3 AMD 880G / SB850 DDR3 1866MHz (O/C) DVI&HDMI Anakart // KINGSTON 8GB (2x4GB) KIT DDR3 //SAPPHIRE VAPOR-X HD 5770 1GB GDDR5]] c==(:::::raistlin::::::>
    +1100100100011001010001001010101111100001001001010001010101000000101010101010101010101000+

Alış-veriş yaptıklarım : xbizx,/ furky06,/ emirmete,/ ozyoldas,/ handful,/ alperen98,/ mikail13,/ furkan_10,/ murri_can,/ passat1905,/ Tari_34,/ kachus ,/ qwertydevil34,/ darklight,/ furkanaktemur

Sorunlu alışveriş: belalan52
  • Binbaşı
    1299 Mesaj
    Referanslar: 16

Katılım Zamanı
    02 Kasım 2008

Durum
    Forumda değil

usta sizinki iyi bir dönem 2.elde sayılı kişilerdendik evlendik artık arada bir bakıyoruz ve eski dostlarla konuşuyoruz.

işte o dönemde 2-3 kişi bize ayrı ayrı bana pm atarak bana referans olurmusun dediler ne tanırım ne alış-verişim olmadığı kişiler.Eskiden bilirsiniz böyle referans vs gönder yoktu imzada isim varsa o referansdı.

siz siz olun 3-5 bakmayın referanslı kişilerle iş yapın canınız yanmasın.
    61 kişilik referans listemiz: RooTCrew -poulkilly - apish - dbaggio - espana(psp ve xbox360 kol) - wotn - cappadonna - [uA]Gokhius - Larkyn - yaSiN_AMD - SkiNNy - dampir -erkan44 - bogac05 - MrBlack(2 adet) - Tamer_10 -[C_a_N_e_R] - tetragonidzein - uqurarcn - cursive - kaanim - mta_taha - garuda - GoldenDragon - the c0smic - gotte2bache - NiGhT_W@Lk£r - sensible13 -furkito - serbay_ozturk - gctuzak - fox-mete(2 adet) - prodigy0(ps2) - A-Drive (LG 42 plazma) - muratkan(Philips 5980 HDMI Divx Player) - Tanman(Asus A3N notebook) - Lacrymatoire(xbox)2adet-KaZAaRa(HDMI Kablo)-ridvan1903(20gb xbox360 hdd)-cathedral(ps3-40gb)-nonatri (xboxDVD)-innocent_child(ps3 oyun cod4)-Pmanager-Sivridis- efsane_soldier(ps3 oyun)-magborat-oguz__ (ps3 oyun)-elcompany-SiemensMania-punto(tablet pc)-alig48(ipod touch4g)-erkanuygur(WD player Live)-GürkaN 18(SAMSUNG GALAXY S3)-Hür-Khan(WD player Live)-DarkSalvation(saat)turgutkantar(ipad mini)------KARO-----(mi band)-serkanertekin(2adet ayakkabı)>
  • Binbaşı
    1833 Mesaj
    Katılım Zamanı
    10 Ekim 2006

11 Not
    referans gösterilecek daha çok referansı olan birilerini bulamazlar zaten..dikkat.
    |
    |
    SADECE MEMNUN KALDIĞIM ALIŞVERİŞLERİM :)engenius ,ozgur 3380, aykhut ,nintendokup, ,bigking,secospacos,pspizmir,selim demirci,khalkedon,ozkano,windu,ummount,geyik20,maraton,elvis,siyau,xsunshinex,end,pudinkk,efekan candan.magborat.tirazlı.cankut90,bornovaaltay.33baba.adaroz.anubisath.cengizermiş.falaze1.mj_pelit.sinano.activ.erccn.lionhearth.fenafilnet.emrahray.erdinçb.timurkucuk.zukape.mikail13.uzmanbiyolog.jeseskane.kabatay.kilikli.cukleski.durukk96.altug_unver.makedonest.crowded.devilxtunax.oreed.witchhunter.oreed.x3x.oscartiger.a.ihsan.cava
    dor.kuafortr.recoo.barışcan.güren.uacellat-62.erha-n.hotenergy.asisvenia.EMCnichotin.scalper.OR-CHAN karsiliksiz yardimci olan...gabrielvanhelsing...TONLA KİŞİ DAHA... psp,pc,wii,xbox,drea
    mcast,gamecube,ps2,saturn,emulator.DIKKAT .DONANIMHABER DISINDA HIC BIR SITE YA DA GRUPTA YOKUM..ARTIK IKINCI EL SATIS ASLA YAPMIYORUM DONANIMHABER DISINDA HIC BIR SITEDE FAALIYETIM OLAMAZ BILGINIZE.
  • Yarbay
    4266 Mesaj
    Referanslar: 290

Katılım Zamanı
    06 Şubat 2010

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: mustafacoban

usta sizinki iyi bir dönem 2.elde sayılı kişilerdendik evlendik artık arada bir bakıyoruz ve eski dostlarla konuşuyoruz.

işte o dönemde 2-3 kişi bize ayrı ayrı bana pm atarak bana referans olurmusun dediler ne tanırım ne alış-verişim olmadığı kişiler.Eskiden bilirsiniz böyle referans vs gönder yoktu imzada isim varsa o referansdı.

siz siz olun 3-5 bakmayın referanslı kişilerle iş yapın canınız yanmasın.

|
    |
  • Teğmen
    201 Mesaj
    Referanslar: 12

Katılım Zamanı
    04 Aralık 2012

1 Not
    Uyarınız için teşekkür ederim.Gerçekten ne adamlar var her geçen artıyor bu kişiler buna anlam veremiyorum.
    |
    |
    18 Şubat 2010

Durum
    Forumda değil

Belki farketmişsinizdir ama yinede uyarayım dedim.Mail adresindeki l (L) harfi yerine büyük I harfi yapılabiliyor.Ona da dikkat edelim.
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
SEO
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.