Şimdi Ara

Dikey Supurge Tavsiyesi (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.675
Cevap
46
Favori
647.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Electrolux şarjlı kullanmanız ve daha önce sizin tavsiyenizle almış olduğum ürünlerin tamamından memnun olmam sebebiyle sizin tavsiyeniz benim için ayrıca önemli. Electrolux PF91 Alrgy Pure F9 Alerji 36V bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? veya bunun yerine şunu al diyebileceğiniz bir şarjlı süpürge var mı? Bu süpürgenin motoru dijital değil fırçalı motor olduğu söyleniyor. Bu bir handikap olur mu? Gittigidiyorda şu an indirimle 2374 TL'ye geliyor bu fiyat uygun mu?
  • Selam herkese, iyi bir dikey süpürge arıyorum. Hep şarjlılar hakkında yorumlar var. Yardımcı olursanız memnun olurum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba
    bosch pas 18 li baretool kullanan var mı?

Biraz sanayi tipi görünüşü var ama fiyatı kullanışlılığı iyi gibi duruyor, alınır mı? Açma kapama düğmesinde sorun olabiliyormuş sanırım tecrübe eden var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip
  • natbolad kullanıcısına yanıt
    Ben birkaç yıldır kullanıyorum Bosch Pas 18’i. Evi süpürmek niyetiyle almayın sakın. Hele uzatma borusunu takınca emiş gücü daha da azalıyor. Ufak tefek döküntü kırıntı vs için çok pratik ama. Ses seviyesi yüksek. Sonuç; genel ev temizliği için alınmaz. Ben de f/p dikey kablolu ürün bakıyorum diye burdayım zaten @natbolad

• Merhaba, Miele Swing H1 Excellence EcoLine ile ilgili bilgisi olan var mı? Tavsiye eder misiniz?
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben de ayni modeli arastirirken mesajiniza denk geldim. Kac ay oldu alali? Performansinda bir degisiklik oldu mu pil ve cekis anlaminda?
  • 1000 Tl civarı dikey süpürge önerisi sarjlı olursa iyi olur. Bosch olmasın bir daha asla.
  • Herkese merhaba,

Electrolux EER77SSM Ergorapido 18VHD kullanan veya bilgisi olan var mıdır acaba?

Anneannem yaşlandığı için klasik süpürge yerine dikey bir süpürge almak istiyoruz, genelde evde gündelik toz almak için kullanılacak. Çok kuvvetli bişey olmasını özellikle istemiyorum şu an kullandığı süpürge ile halılarda fiziksek olarak kuvvet gerekiyor ve zorlanıyor ürünü maximum mobil uygulamasından puan ve kampanyaları kullanarak 1200₺ ye alacağım. Benzer fiyatlarda başka tavsiyelerinize olursa onlara açığım, teşekkürler
  • Arkadaşlar kablolu dikey süpürge almış ve kısa süre önce satmış birisi olarak, kablolu dikey süpürgeleri asla tavsiye etmiyorum. Almışken biraz daha ekleyin ve şarjlı ürün alın çünkü kablo zahmetli oluyor ve süpürge bir süre sonra atıl kalıyor.

Şahsen 2000 lira civarında şarjlı dikey süpürge düşünen arkadaşlara da biraz daha ekleyip robot süpürge almalarını tavsiye ederim. Dikey süpürge (3000 TL) ve küçük bir şarjlı el süpürgesi (250 TL) aldık, uzun zamandır ev tertemiz ve hiç süpürge açmıyoruz.

Anneanne için de aynı şekilde Irobot'un ucuz robot süpürgelerini düşünebilirsiniz. Harita vs özelliği olmadığı için kullanımı da kolay olacaktır. Kaliteli bir marka olduğu için uzun ömürlü de olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 1 Ekim 2020; 13:2:9 >
  • Geçen sene ufak basit işler için dikey süpürge almayı düşünmüştük, bu konuda @celebic hocamın tavsiyeleri doğrultusunda homend 1250 modeli üzerinde durmuştuk. Ama almadık o dönem. O zamanlar 220 tl gibi bir fiyatı vardı. Bu başlığa yazma sebebim aslında bu model :) şu an 1000 tl yahu. Ne oldu bu süpürgelere :) yeni teknolojili ürünler çıkınca eskileri neden arttı?

200 TL civarı iyi çeken, kablolu kablosuz farketmez dikey ve el olarak kullanılabilen bir model kaldı mı piyasada?

Sanırım herkes yeni modellere yöneliyor 1500-5000 TL arasındaki.

Niyetimiz ev süpürmek olmayınca onlar amacına fazla geliyor bizim için.

İşte nedir, yemekte çocuğun yere döktüğü ekmek kırıntılarını vs süpürmek niyetimiz.

Fantom modelleri sanırım F/P olarak nitelendiriliyor.

Çekim gücü hakkında bilgi sahibi değilim ancak konuda yere doğru hava üflediği ve tozu havaya kaldırdığı yazıyor çekindim doğrusu.

P1200 ve Du2000 modellerine bakmıştım onun.

Tavsiye ve düşünceleriniz ne olurdu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agritux -- 20 Kasım 2020; 14:2:32 >

• 2011'di sanırım aldığımda v2 modelini, halen tek bir tamir ya da pil değişimi vs. hiçbir arızası olmamıştır.  

Bir kez alacaksınız ve Dyson olmalı, nokta.

• quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Geçen sene ufak basit işler için dikey süpürge almayı düşünmüştük, bu konuda @celebic hocamın tavsiyeleri doğrultusunda homend 1250 modeli üzerinde durmuştuk. Ama almadık o dönem. O zamanlar 220 tl gibi bir fiyatı vardı. Bu başlığa yazma sebebim aslında bu model :) şu an 1000 tl yahu. Ne oldu bu süpürgelere :) yeni teknolojili ürünler çıkınca eskileri neden arttı?

200 TL civarı iyi çeken, kablolu kablosuz farketmez dikey ve el olarak kullanılabilen bir model kaldı mı piyasada?

Sanırım herkes yeni modellere yöneliyor 1500-5000 TL arasındaki.

Niyetimiz ev süpürmek olmayınca onlar amacına fazla geliyor bizim için.

İşte nedir, yemekte çocuğun yere döktüğü ekmek kırıntılarını vs süpürmek niyetimiz.

Fantom modelleri sanırım F/P olarak nitelendiriliyor.

Çekim gücü hakkında bilgi sahibi değilim ancak konuda yere doğru hava üflediği ve tozu havaya kaldırdığı yazıyor çekindim doğrusu.

P1200 ve Du2000 modellerine bakmıştım onun.

Tavsiye ve düşünceleriniz ne olurdu?

"ezanlar susmayacak, bayrak inmeyecek, dıj gücler ekonomimize saldırıyor, Almanya bizi ıskanıyor, kılışdaroğlu vs vs vs"

• celebic kullanıcısına yanıt

:D

• quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

2011'di sanırım aldığımda v2 modelini, halen tek bir tamir ya da pil değişimi vs. hiçbir arızası olmamıştır.  

Bir kez alacaksınız ve Dyson olmalı, nokta.

Dostum merhaba,

O kadar haklısınız ki anlatamam. Evlendim ve ilk 10 senede 4 tane elektrikli süpürge aldım ve pert oldu sonra dayanamadım kablolu Dyson DC 23 aldım. Bunu 12 sene kullandım. Bu arada 2 kere taşındım ve bu Dyson'u resmen yeni taşındığım evlerde inşaat pisliğine soktum, taş, toz ne varsa süpürdüm. Bana mısın demedi. Halen domuz gibi çalışıyor, bir kere arıza vermedi. Zaten 10 yıl garantisi vardı. Her neyse geçen yıl bu zamanlar kablo, fiş derdinden kurtulayım diyerek kablosuz Dyson V11 aldım. Ben alırken fiyatı 4.999 liraydı ama bir punduna getirdim, onlar da hata yaptı ve V11'i 3.750 liraya aldım. Bir senedir kullanmaktayım ve gayet memnunum. Bir yıl belki batarya ömrü açısında az bir süre ama batarya kullanımında hiç düşüş yaşamadım. Halen aynı sürelerde tüm evi tek şarjla süpürüyorum. Kablolu Dyson kilerde duruyor, arada temizlikçi hanım gelince kullanıyor. Demem o ki başta pahalı sanılan ürünler zamanla pahalı olmadığını gösteriyor. Evlendikten sonra perte çıkan 4 süpürge zaten bir Dyson'dan pahalıya mal olmuştu bana. Eğer imkan elveriyorsa her zaman kaliteli ürün almak lazım. Selamlar.

• quote:

:D

Dostum siz yazdıktan sonra baktım, fiyatlar uçmuş gitmiş, gözlerime inanamadım.

Bahsettiğiniz Homend 1250 süpürge şimdi hanımın mağazaya gitti ve ilk günkü gibi çalışıyor. Bu süre içinde bir kere kablo toplama mekanizması arıza yaptı. Firmayı aradım, evden kargo ile aldırıp tamir edildikten sonra tekrar kargo ile eve gönderdiler. Eşim dükkanında kullanıyor. Diğer marka ve modeller hakkında inanın bir bilgim yok. Selamlar.

• celebic kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim üstadım zahmete soktum sizi. Keşke geçen sene alsaymışım.

• quote:

Teşekkür ederim üstadım zahmete soktum sizi. Keşke geçen sene alsaymışım.

Estağfurullah dostum, kısmet değilmiş demek.

• Konuda epeyce bir geçmiş Arnica Merlin modeli. Çekimi iyi ancak malzeme kalitesi kötü denmiş. Kırılıyormuş. Acaba bu bahsi geçen model Merlin Pro mudur? Fiyat olarak çok uyguna buldum ancak malzeme kalitesinden emin olamadım yazılanlardan ötürü.

• arkadaşlar avde günlük temizlikte kullanacağım kablosuz istemiyorum şu 2 ürün arasında kaldım çekim gücü ve kolay kullanım açısından hangi ürünü önerirsiniz?

1- Fantom Hiperaktif cyclone du 2800

2- ROWENTA RH5119TR

3- Fakir starky

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanhasimcan -- 2 Şubat 2021; 9:14:50 >
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.