Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Dikey Supurge Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.550
Cevap
41
Favori
478.069
Tıklama
Giriş
    69 Mesaj
    Merhaba

Dikey pratik süpürge almak istiyorum. Gezerken şu ürünü gördüm Rowenta ROW RH5119TR.

Bir fikri olan var mı?
    https://www.hepsiburada.com/rowenta-row-rh5119tr-air-force-dual-power-2in1-dikey-supurge-mor---9100034362-p-HBV00000ITMCV?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı:

Merhaba arkadaşlar,

forumdan aldığını foruma geri vereceksin düşüncesiyle 3 ay önce aldığım dikey şarjlı süpürgeyle ilgili deneyimlerimi paylaşmak isterim.

yaptığım araştırmalar sonucunda bana en uygun olan süpürge Beko BKK 1421'i aldım. Hem çok para ödemek istemiyordum, hem li-ion olsun istiyordum, hem de önünde led ışık olsun istiyordum.

Önceki süpürgem Electroluxtü (ergorapido 2in1) ve beni 5-6 yıl götürdü. 2 kez pil değişimi yaptırdım ama her pil değişimi bana 1 yıl extra kullanım sundu. NiMh piller çok uzun ömürlü değil malesef, özellikle değişimde orjinal olmayan piller kullanırsanız. her pil değişimine 70-80 vermekten bıktım, alet de eskidi zaten.

Şimdi aldığım Beko hakkında izlenimlerim:

- Süpürge Electroluxe göre daha ağır

- Görünüşü daha janjanlı ama plastik kalitesi daha dandik. Electrolüx 10 ise bu 6-7 plastik kalitesi olarak.

- Güç gerçekten beklentimin özerinde, çok iyi bir emiş gücü var

- Siklon filtre ve hepa filtre var, bunlar benim ergorapidoda yoktu

- Çok sesli, ses izolasyonu iyi değil ama buna katlanıyorum çünkü kısa işler için kullanıyorum hep

- sapı katlanıyor ama ihtiyaç duymuyorum, ayrıca katlanma yeri çok eftirik hissiyatı veriyor, çok kurcalamamak gerek.

- Electroluxteki, gibi önde ledleri var, bunun olduğu yazılı değildi özelliklerinde, güzel bir süpriz oldu, tozu görmenizi sağlıyor.

- Şarj göstergesi var

- 2in1, el süpürgesi olarak kullanılabiliyor, takıp çıkarması kolay.

- Toz haznesini sökmek biraz zor, plastiğin ve dökümün dandikliğinden ileri geliyor.

Şimdi bunlara göre 500 tl civarında piyasadaki şekilli süpürgelerin önüne fiyat performans olarak geçiyor bence. o nedenle şimdilik gayet memnunum. Süpürge ciddi güçlü çekiyor.

Asıl olay piller, bakalım ne kadar performanslarını koruyacaklar. Sorun yaşarsam buraya yazarım.

Şimdiye kadarki deneyimimle kesinlikle tavsiye edebilirim.

Sağlıcakla..
    Merhaba bizde 5 yildir kullandigimiz ergorapidoyu degistirecegiz pillerden dolayi. Fiyatlari cok yuksek oldugundan alternatif arayisindayim. Electroluxe gore emis gucu ve calisma suresini kiyaslarmisiniz? Ve 1 sene sonraki yorumlarinizda degisiklik yada eklemek istediginiz birseyler varmi?

|
    |

• Yüzbaşı
    960 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: raistland

Merhaba

Dikey pratik süpürge almak istiyorum. Gezerken şu ürünü gördüm Rowenta ROW RH5119TR.

Bir fikri olan var mı?
    https://www.hepsiburada.com/rowenta-row-rh5119tr-air-force-dual-power-2in1-dikey-supurge-mor---9100034362-p-HBV00000ITMCV?magaza=Hepsiburada
    merhaba bende bu süpürgeye bakıyorum, aldınız mı? aldıysanız memnun musunuz?

PSN: pharheke

• Binbaşı
    1680 Mesaj
    arkadaşlar hem hafif hemde sessiz süpürge öneriniz ne olur? özellikle hafif olması önemli
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foton2 -- 25 Haziran 2019; 12:58:57 >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: pharheke

merhaba bende bu süpürgeye bakıyorum, aldınız mı? aldıysanız memnun musunuz?

Alıntıları Göster
    Merhaba bende buna bakıyorum. Yorumları okudum dez avantajları hepa filtresi olmaması ve bir bayan için biraz ağır olması. Onun harici çekiş gücü çok iyi ve çok sessiz diyorlar. Başka önerisi olan var mı

|
    |
    Herkes kendi mizacını erdem kabul eder ve kendine benzemeyen insanları ''hatalı'' bulur. İnsanın bu tabiatı göz önüne alındığında, anlaşmanın bir mucize olduğunu itiraf etmek gerekir. İlk adımı karşımızdakini anlamak için atarsak, bu mucize gerçekleşir.
  • Teğmen
    125 Mesaj
    Gece gece biraz araştırma yaptım 1-)Rowenta ROW RH5119TR Air Force Dual Power 2in1 Dikey Süpürge 2-)Homend Dustroyer 1250 3-)Homend Dustroyer 1251 ilk sorum homendlerin bu iki ürünü arasında 150tl gibi uçuk bir fark var ama epey.comda karşılaştırdığımda bütün özellikleri aynı. Homendlerin Rowentaya göre en belirgin özelliği 1.8lt hoz hacmi olması. Rowentada bu oran 1.2lt diğer özelliklerinin çoğu çıkmıyor. Görüşü olan var ise yardımcı olabilir mi

Herkes kendi mizacını erdem kabul eder ve kendine benzemeyen insanları ''hatalı'' bulur. İnsanın bu tabiatı göz önüne alındığında, anlaşmanın bir mucize olduğunu itiraf etmek gerekir. İlk adımı karşımızdakini anlamak için atarsak, bu mucize gerçekleşir.
  • Yarbay
    14416 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: by.ulke

Gece gece biraz araştırma yaptım 1-)Rowenta ROW RH5119TR Air Force Dual Power 2in1 Dikey Süpürge 2-)Homend Dustroyer 1250 3-)Homend Dustroyer 1251 ilk sorum homendlerin bu iki ürünü arasında 150tl gibi uçuk bir fark var ama epey.comda karşılaştırdığımda bütün özellikleri aynı. Homendlerin Rowentaya göre en belirgin özelliği 1.8lt hoz hacmi olması. Rowentada bu oran 1.2lt diğer özelliklerinin çoğu çıkmıyor. Görüşü olan var ise yardımcı olabilir mi
    Ben Homend 1250 kullanıcısıyım daha doğrusu eşim ama arada bir ben de kullanıyorum haliyle. Homend 1250 ve 1251 arasındaki farkı vermeye değmez çünkü 1251 daha sonra çıktığı için fiyatı pahalı. Bu ürün için geçmiş sayfalarda yorum yazmıştım, geri dönüp ona bakabilirsiniz ancak farklı sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışayım.

Size bir tavsiyem olacak. Bu ürünleri mümkünse aynı yerde elinize alarak deneyin çünkü bunlar elektrikle çalışan süpürgeler olduğu için şarjlı süpürgelere göre motor ağırlık farkı olduğundan elinize ağır gelebilir. Ancak hiç bir zaman şarjlı süpürgenin çekiş/emiş gücüyle elektrikli süpürgenin çekiş gücü kıyas kabul etmez. şarjlı süpürgeniğn bataryasının 2 senede biteceğinden bahsetmiyorum bile .

Epeydir uğramadım ama Media Markt'ta süpürge reyonunda bir çok farklı marka ve model süpürgeyi elinize alıp kıyaslama yapma imkanınız olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 12 Temmuz 2019; 13:50:31 >

• Teğmen
    125 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Ben Homend 1250 kullanıcısıyım daha doğrusu eşim ama arada bir ben de kullanıyorum haliyle. Homend 1250 ve 1251 arasındaki farkı vermeye değmez çünkü 1251 daha sonra çıktığı için fiyatı pahalı. Bu ürün için geçmiş sayfalarda yorum yazmıştım, geri dönüp ona bakabilirsiniz ancak farklı sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışayım.

Size bir tavsiyem olacak. Bu ürünleri mümkünse aynı yerde elinize alarak deneyin çünkü bunlar elektrikle çalışan süpürgeler olduğu için şarjlı süpürgelere göre motor ağırlık farkı olduğundan elinize ağır gelebilir. Ancak hiç bir zaman şarjlı süpürgenin çekiş/emiş gücüyle elektrikli süpürgenin çekiş gücü kıyas kabul etmez. şarjlı süpürgeniğn bataryasının 2 senede biteceğinden bahsetmiyorum bile .

Epeydir uğramadım ama Media Markt'ta süpürge reyonunda bir çok farklı marka ve model süpürgeyi elinize alıp kıyaslama yapma imkanınız olur.

Alıntıları Göster
    Merhaba, öncelikle tavsiyeniz beni çok mutlu etti. Bu sitede kullanıcıların deneyimleri çok önemli. Toz torbasının büyüklüğü ve fiyatının uygun olması itibari ile 1250 almayı düşünüyordum. Süpürgeyi reyonda inceleme tavsiyeniz güzel fikir, eşim hamile hafiflikte önemli tek sıkıntı media markt te homend yok o yüzden acele etmeyeceğim

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
web tasarım
Lastik Fiyatları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.