Şimdi Ara

Dikey Supurge Tavsiyesi (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.675
Cevap
46
Favori
647.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Hey allahım. Yahu güzel kardeşim benim sorduğum ürünler 500 lira, sizin önerdiğiniz ürün 3000 küsür. Biraz mantık. Bir şarjlı süpürgeye o kadar para verebiliyor olsam zaten buraya gelip foruma sorma gereği duymadan alırdım değil mi?

Alıntıları Göster
    Benim kullanmakta oldugum Dyson (İstanbul Bilişim'den almıştım) 1.900 TL civarı. Aşağıda linki görebilirsiniz. Sizin mesajınızdaki Vestel'in 700 TL civarı oldugunu görunce mesaj yazarak değerlendirin anlamında mesajımı yazdım, arasında 1200 TL fark var. Bu kadar tepki vermenize gerek yoktu, ne istersneiz yapın.

https://www.istanbulbilisim.com/dyson-v6-slim-origin-elektrikli-supurge-fiyati-260892.html

• Fiyatı 1500TL'nin üstünde olmayan, alabileceğim en performanslı kablosuz süpürge hangisi?
    Siemens'ler iyi midir?
  • Ben dikey bir elektrik süpürgesi ariyorum kedi tüylerini,odadaki kırıntıları vs temizlemek icin. Masami da temizlemek istiyorum ucu ince olmasi gerekiyor. Fantomlara baktim ama uçlari normal elektrikli süpürge gibi,fantom gibi ama el süpürgesine dönüştürülebilen tarzi bir şey var mi fantom öyle mi bilemiyorum hicbir foto video bulamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3042DE2E5 -- 18 Aralık 2018; 3:23:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Fantom Pratic P 1200 aldım, indirimle 85-TL'ye geldi.
    Hanım çok memnun, hafif, pratik tam amacına uygun. Yani dik süpürgenin normal süpürgeden farkı olan kullanım kolaylığı var. Tavsiye ederim herkese.
    Böyle el süpürgesine dönüştürülebiliyor mu?

Dikey Supurge Tavsiyesi

• Evet uzun boru çıkıp el süpürgesi olabiliyor ama kablosu var tabi.
  • Arçelik S 3642 kullanan var mı?
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Fantom p1200 aldim ama motorundaki hava çikisi yere doğru,yerdeki bütün tozu kaldiriyor bunun için yapabilecegimiz bir şey var mi?

• Yerli firma diye herkese öneriyordum ama sakın ola BlueHouse almayın. 3 yıl garanti diye satıyorlar 3 gün arkasında durmuyorlar ürünün.

Starman modeli dikey süpürge arıza yaptı motora hiç elektrik gitmiyor.
    Gittim Konya'daki yetkili servise bıraktım. Telefon açıp diyor ki

Toz torbasını ters takmışsınız motoru garanti kapsamında değiştiriyorum ama içini temizlemem gerekiyor 30 TL işçilik alırım diyor.
    Toz torbası ters oturmuyor kapak kapanmıyor dedikçe oturur diyor. Ulan madem oturur ne biçim tasarlıyorsunuz ters oturmasına mani olmuyorsunuz.
    Her iki durumda da suç firmanın yani.
    Ama ısrarla para talep ettiler. İstanbul'daki genel yetkili servise telefon açtım onlarda benzer şeyler söyledi. Süpürgeyi servisten alıp çöpe atacağım. Bir daha da bu markanın ürünlerini almam aldırmam. Başlarım yerli üretime.
  • GAMEHUNTER kullanıcısına yanıt
    yıllar önce ist./sirkeci'de bluehause yetkili bayisinden şarjlı süpürge aldım turbo başlıklı olanından, 1 yıl bile geçmeden bataryası tamamen öldü şarj tutmuyor, açtım servis listesini bana yakın olanları aramaya başladım, kimi çalıyor açan yok, kimisi de açıyor "biz o markaya bakmıyoruz, servisi değiliz" diyor ... ara ara sonuç yok, dedim ki bari aldığım yere gideyim kalktım gittim baktım bayi de kaybolmuş yerinde yeller esiyor kapatıp gitmişler, o gün bugündür o markaya mesafeliyimdir ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 25 Aralık 2018; 18:33:52 >
  • Dyson v8
    Rowenta 25,2V Air Force Vision
    Nilfisk Handy 2in1 Li-Ion 25,2 V Pilli Şarjlı Turbo Fırçalı Dik Süpürge
    Vestel Rüzgar 5000
    Hadi bakalım, hangisi neden niçin. Çok para vermeye değer mi dyson için. Bunlar arasında kaldım kullanıcı varsa bi yorum atıverse iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akg58

Dyson v8
    Rowenta 25,2V Air Force Vision
    Nilfisk Handy 2in1 Li-Ion 25,2 V Pilli Şarjlı Turbo Fırçalı Dik Süpürge
    Vestel Rüzgar 5000
    Hadi bakalım, hangisi neden niçin. Çok para vermeye değer mi dyson için. Bunlar arasında kaldım kullanıcı varsa bi yorum atıverse iyi olur.
    Bence hiçbiri...

Şarjlı süpürgeleri herhalde 15-20 seneden fazla bir süredir kullanıyorum. Elektrolux'ten, Bosch'a veya Fakir'e kadar bir çok marka kullandım. Aralarında abartılı farklar görmedim ama tamamının bataryası 2 sene içinde öldü. Yeni batarya fiyatı neredeyse ürün bedelinin yarısı kadar veya 1/3'ü kadar olunca avantajı pek kalmıyor.

Dyson iyi marka. Evdeki elektrikli Dyson'u 10 seneden fazla kullanıyorum. Biraz gürültülü çalışması dışında mükemmel. Şarlı olan modeli de elbette iyidir ama hiç bir şarjlı süpürge'ye 3.500 - 4.000.-TL verilmez. Herhalde bataryası 500-600 lira vardır.

Rowenta ve Nilfisk'in şarjlı süpürgeleri de sanırım 1.000 liradan fazladır. Bataryaları yine 300 liradan az değildir.

Onca yıldan sonra bizim evde günlük kullanım için kablolu dikey süpürgeye geçildi.

• homend 1250 nasıl en çok satanlarda bir numara bugün alacamda kullanan var mı
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Kablolu hangi marka model kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

homend 1250 nasıl en çok satanlarda bir numara bugün alacamda kullanan var mı
    Marka çok sağlam, servisi ve garantisi Türkiye'de ender firmalardan biridir.
    1240 modeli vardı bizde, arıza olunca 1250 verelim dediler. Ürün çok başarılı ama hanım ağır olduğu düşüncesiyle para iadesi almıştık. Ağırlık harici çok başarılı. Canlı görme imkanınız varsa bakın, belki size normal de gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akg58

Kablolu hangi marka model kullanıyorsunuz?
    Evin büyük süpürgesi Dyson, küçük süpürgesi Homend 1250

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/133336566

Dikey Supurge Tavsiyesi

• quote:

homend 1250 nasıl en çok satanlarda bir numara bugün alacamda kullanan var mı
    Bir yıldan fazladır kullanmaktayız, aşağıda makine ile ilgili yorumlarımı okuduktan sonra soracağınız bir şey olursa sorabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/122187035

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/133336566

• Homendşn toz torbası nasıl yıkanıyor mu daha önede almıştık böyle bir ürün felixti markası toz haznesinin kılıpsi kırıldı sap ile gövde arasındaki parça kırıldı. Bu ürünün plastik kalitesi nasıl üö beş yıl dayanır mı bu tarz ürün satan çokta. Ledleri zayıf yazmışlar. Çekimi iki kademe çekim gücü nasıl halıda

• quote:

Homendşn toz torbası nasıl yıkanıyor mu daha önede almıştık böyle bir ürün felixti markası toz haznesinin kılıpsi kırıldı sap ile gövde arasındaki parça kırıldı. Bu ürünün plastik kalitesi nasıl üö beş yıl dayanır mı bu tarz ürün satan çokta. Ledleri zayıf yazmışlar. Çekimi iki kademe çekim gücü nasıl halıda
    Homend'in toz torbası yıkanmıyor. Torbayı boşatıp, uygun bir yerde silkeliyorsunuz.

Malzeme kalitesi inanılmaz iyi, elime geçene kadar ben böyle kaliteli olacağını beklemiyordum.

Otomatik kablo arıza yapmıştı, garanti için aradım. Süpürgeyi gelip evden ücretsiz alıp tamirden sonra geri bıraktılar (kargo ile)

Ledlerine pek dikkat etmedim açıkçası ama bence led gereksiz. Yansa ne olur, yanmasa ne olur?

Makinenin 2 farklı çekiş ayarı var. Biz genelde 2. kademede yani zayıf seviyede kullanıyoruz. Güçlü seviyede gerçekten anormal bir çekiş uyguluyor, haliyi rahatça yerinden kaldırır. Çekiş konusunda endişeniz olması çünkü zayıf çekiş ayarı ile en güçlü şarjlı süpürgeyi 2'ye 3'e katlar. Yüksek çekiş akomunundayken durumu yazmıyorum bile.

Makinede gördüğüm eksi bir yön ağırlığıdır. Elbette şarjlı süpürgelerdeki hafifliği beklemeyin çünkü sapında elektrik motoru var. Bu yüzen şarjlı süpürgeden sonra elinize aldığınızda ağır gelebilir.

Pratiklik açısından elbette şarjlı el süpürgeleri ile kıyaslanamaz.

Hem kablolu hem de şarjlı süpürgelerin + ve - yönleri var. Mukayesesini kendiniz yapıp karar vereceksiniz.

• İşten çıkınca evimin yakınında a101 de bir tane fantom dc1000 kalmış onu aldım 129tlye nete baktım 150tlye satılıyor. Biraz kullandım iş görür. Yeni nesil motor var hafif cihaz. A+ enerji tüketimi var aldım bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC@DC -- 11 Ocak 2019; 21:43:18 >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.