Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [30.06.2019]

10.700
Cevap
142
Favori
642.036
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Diğer ÖSYM Sınavları >> Diğer Sınavlar >> DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [30.06.2019]
Giriş
    85 Mesaj
    Arkadaşlar geçen yıldan kalan TYT kitapları duruyor, DGS için ayrı bir kitap almadan bitene kadar onlar üzerinden ilerlesem sorun olur mu? Konular aynı zaten de soru tipleri açısından problem yaşar mıyım?

hayır yaşamazsın hatta zorluk açısından tyt kaynakları daha çok işe yarayabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Longclaw kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    85 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hippasus

hayır yaşamazsın hatta zorluk açısından tyt kaynakları daha çok işe yarayabilir.
    Teşekkürler hocam.
    |
    |
    |
    |

Neden cizdiler ki hocam?

|
    |
    rambetiko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    49 Mesaj
    arkadaşlar aöf'te sosyoloji okuyordum fakat dgs yaparak kamu yönetimini kazandım örgün eğitim. şimdi e-kayıt olurken şöyle bir şey yazıyor: "Yukarıdaki bilgilerin tarafıma ait olduğunu ve herhangibir yükseköğretim kurumunda örgün eğitimde yerleştiğim programa denk (lisans-lisans veya önlisans-önlisans) bir programa kayıtlı olmadığımı (açıköğretim programlarının kontenjan sınırlaması olmayan programları hariç) beyan ederim."

geçen sene aöf'te sosyolojiye girerken üniversite sınavıyla girmiştim, kılavuzda da hepsi kontenjanı gözüküyor aöf'lerin. sizce örgüne kayıtta sorun olur mu aöf kaydımın olması? sonuçta aöf de lisans örgün de lisans diye soruyorum.

|
    |
  • Yarbay
    4525 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Neden cizdiler ki hocam?
    valla hocam birisine beyin satın al dedim diye ceza verdiler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 10 Eylül 2019; 10:59:7 >
    |
    |
  • Teğmen
    235 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hünkar1453

hazırlık sınıfı okuyacak olan var mı? bölüm için ders muafiyet başvurusunu yaptınız mı yoksa hazırlık sınıfını bitirince mi yapabilirsiniz dediler?
    Hangi üni-bölüm hocam?

fark etmiyor hepsi için sordum genelde böyle bişi var sanırsam
    |
    |
    RemyDeGourmont kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    yapay zeka mühendislikleri seneye girer mi dersiniz tablo 2 ye?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MILWAUKEE BUCKS

Dikey Geçiş sınavından AÖF'e kayıt yaptırcam. Fakat ÖSYM'nin sonuç sayfasında kayıt tarihi 9-13 Eylül diyor. AÖF'ün sitesinde 16-20 Eylül diyor hangisi doğru kafam karıştı
    Şu sorunun cevabını bilen biri yok mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

16-20 Eylül'de.
    |
    |
    x.Freeman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam: Raydric | Origin: Raydr1c | Uplay: Raydr1c | R* Social Club: Raydr1c

MSI Z87-G45 GAMING | MSI GTX770 Twin Frozr 2GB 256Bit | Intel Core i5 4670K | GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz | ASUS DRW-24F1ST 24X ± | WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA3.0 7200Rpm | Samsung 850 Evo 250GB | SanDisk Extreme 3.0 64GB [Newest Version] | Xbox 360 Gamepad for PC | Creative Sound Blaster Z PCIe | Xigmatek Assasin Black Edition | ASUS 23.6" VN247H | Razer Deathadder Chroma | Cooler Master | Swift-RX Large | Razer Blackwidow Ultimate 2014 | SteelSeries Arctis3 | Razer Hammerhead Pro
  • Binbaşı
    1700 Mesaj

Olacak.
    |
    |
    fear25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam: Raydric | Origin: Raydr1c | Uplay: Raydr1c | R* Social Club: Raydr1c

MSI Z87-G45 GAMING | MSI GTX770 Twin Frozr 2GB 256Bit | Intel Core i5 4670K | GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz | ASUS DRW-24F1ST 24X ± | WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA3.0 7200Rpm | Samsung 850 Evo 250GB | SanDisk Extreme 3.0 64GB [Newest Version] | Xbox 360 Gamepad for PC | Creative Sound Blaster Z PCIe | Xigmatek Assasin Black Edition | ASUS 23.6" VN247H | Razer Deathadder Chroma | Cooler Master | Swift-RX Large | Razer Blackwidow Ultimate 2014 | SteelSeries Arctis3 | Razer Hammerhead Pro
  • Yüzbaşı
    373 Mesaj

Aynı karışıklığı bende yaşadım. Kayıt için 16-20 eylülde AÖF bürosuna gitmemiz şartmı yoksa internet üzerinden kayıt tamamlanabiliyor mu?
    |
    |
    Raydr1c kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim bir arkadaşım var, büroya gidip kaydolacak. İnternet yetiyor mu bilmiyorum ama büyük ihtimal gitmek gerek.

|
    |
    WienerBlut. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4525 Mesaj
    kırıkkale bilgisayar kazanan var mı?
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar, bugün İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Gazetecilik bölümüne kayıt oldum. Radyo ve Televizyon Programcılığı önlisans mezunuyum. Fakültenin öğrenci işleri üçüncü sınıftan başlayacağımı söyledi. Ancak ben kendi alanımdan farklı bir alana geçiş yaptım, muhtemelen birçok dersim muaf sayılmayacak. Üçüncü sınıf gözükmek avantaj sayılmayacak benim için. Birinci ya da ikinci sınıftan başlamayı tercih ederdim. Bunun değişmesi mümkün mü? Gidip konuşmak istiyorum ilgili kişilerle. Bir de ders seçimi sırasında birinci, ikinci ve üçüncü sınıftan almam gereken zorunlu dersler var. Neye göre ders seçimi yapacağım? Üçüncü sınıf gözüktüğüm için üçüncü sınıf zorunlu derslerini bu sene almak zorunda mıyım? Muafiyet için gelip sorarsınız, dediler bir de. Ders seçimi için muafiyet durumunu mu beklemeliyim acaba? Bu durumları yaşayan var mı aranızda?

HızlıCevap
Reklamlar
Masal
google reklamları
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.