Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023] (510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.492
Cevap
141
Favori
816.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mw1337

At kardeşim sınav sonuç belgeni?
    Bu konuyu biraz karıştırın bulursunuz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eminim bulurum dostum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_L_İ_

Ben arkadaşa durumu izah etmek için örnek verdim hocam. Yoksa birkaç kişinin söylemine göre matematik kolaymış denemez elbette.

YKS ile ilgili platformları da takip ediyorum. Sınavdan sonra genelde hep yüksek net bekleyenler yazar çizer sonuçlar açıklanınca kaybolurlar.

Neyse şimdi herkes işine gücüne tatiline vs. baksın sonuçlar açıklanınca sıralamalarınıza göre tahmini çıkarımlar yaparız.

Aynen öyle. Tavuk tarda sayılır. Sonuç gelmeden yorum olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mw1337

Eminim bulurum dostum :D
    https://forum.donanimhaber.com/dikey-gecis-sinavi-dgs-ana-konu-30-06-2019--43097267-468

Sanırım bir özürü hak ettim.

• Bu bir şeyi kanıtlamaz :D Hangi bölümü tercih ettin? Belgenin tamamının fotoğrafını da atsana.
  • matematik bu sene kolay olduğu için haliyle geçen seneye göre puanların yükselip sıralamaların pek etkilenmeyeceğini düşünüyorum. sizler ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

matematik bu sene kolay olduğu için haliyle geçen seneye göre puanların yükselip sıralamaların pek etkilenmeyeceğini düşünüyorum. sizler ne düşünüyorsunuz?
    Matematik kolay ise yapılabilirliği artar yani türkiye geneli net ortalaması artar. Net ortalaması artarsa alınacak puan düşer. Ancak alınacak puanın önemi yok önemli olan sıralamanızdır.
  • arkadaşlar eşit ağırlıkta puanlar yükselirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

arkadaşlar eşit ağırlıkta puanlar yükselirmi
    Kesinlikle yükselir 2017 ayarında olur

• Selam arkadaşlar.
    Bilgisayar mühendisliği isteyen arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim google spreadsheet’e netlerini, obp’sini tahmini puanını ve istediği üniversiteyi yazabilir mi rica etsem?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nfQjq_CjvZNRCn4v6nyIIhbKchKioBFDykpzHtuUQPo/edit?usp=sharing

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_fear

Kesinlikle yükselir 2017 ayarında olur

Alıntıları Göster
    hocam kaç puan olur
  • photographia kullanıcısına yanıt
    Hocam çok güzel düşünülmüş, tebrik ve teşekkür ediyorum.

• golder1942 G kullanıcısına yanıt
    Katılımcı yok diye gözüküyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

hocam kaç puan olur

Alıntıları Göster
    Yav isterse 1000 puan olsun sıralama önemli sıralama herkes en yüksek puanı alsa herkes Galatasaray hukuk yazsa başka birşey yazmasa gelirmi herkesin Galatasaray hukuk ? Puan puan demeyi bırakın ya ne puanmış. Hiç birşeyin puanla alakası yok sıralamayla alakası var .

• quote:

Orijinalden alıntı: golder1942

Bu mesaj silindi.
    benim matematik alt yapım iyi ama soruları 5-6 dakikada ancak çözebiliyorum.

sınavda 38 mat sorusuna türkçe 3 soruya anca bakabildim.

matematikten 45 üstü net yapanlar, matematik sorularını hızlı çözme işini nasıl halletiniz tavsiyeleriniz neler. Nasıl hızlandınız.
  • golder1942 G kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam

• photographia kullanıcısına yanıt
    40 30 netle bogazici odtu itu yazanlar neyin kafasini yasiyor acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: mikmak

40 30 netle bogazici odtu itu yazanlar neyin kafasini yasiyor acaba
    Bir çok üniversite ani puan düşüşleri yaşayabiliyor.
    https://www.basarisiralamalari.com/dgs-elektrik-elektronik-muhendisligi-taban-puanlari-kontenjanlari/ -> 2017
    https://www.unikampus.net/dgs-yasar-universitesi-taban-puanlari-kontenjanlari-2018-2019-osym/ -> 2018

Elektrik-Elektronik Mühendisliği tam burslu olarak bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EknCn -- 3 Temmuz 2019; 19:46:27 >

• Şartlar uygun gelişirse Boğaziçi ve ODTÜ'yü kazanabilirler bile. Ama unutmayın bu okullar öyle kolay okunan okullar değil. Boğaziçi elektronik ilk 500den alan, ortalama ayt tyt matematik neti 80de 78-79 olan bir bölüm. Bu bölümde görülen dersler öyle dgs matematiği ile anlaşılacak kadar basit değil. Bizzat tanıdığım üniversite sınavı Türkiye 1.si ilk dönem aldığı bütün derslerden kalmıştı.

• İnşaat Mühendisiyim bu sene Konya Teknikte İnşaat Teknolojisi bitirip dgs'ye girdim Mat 50 net Türkçe 2 net bekliyorum Mimarlık istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.