Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023] (313. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.492
Cevap
141
Favori
816.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle ödemeyi online yapmanız lazım.
    Online başvurunuzda imza ve resminizi yüklediyseniz , velinizede kimlik ve gerekli belgeleri verirseniz yardımcı olurlar diye düşünüyorum ama yinede işi şansa bırakmayıp kendiniz gitseniz iyi olur.
    İmzanı yüklemediysen başvuruda kendiniz gitmeniz lazım zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantom II

quote:

Orijinalden alıntı: Cyclomoteur

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cyclomoteur

quote:

Tasari'dan fiyat alan oldu mu?

İstanbul 3200 duydum. Bugün gidip konuşacağım

Konustunuz mu hocam?

Normalde 3200 tl taksitle 3000 peşin dediler ama 3000 de taksit yaparız dediler. Sizde görüşün isterseniz haftaya başlıyormuş çünkü

Bizim arkadaslar 2500'e kayit olmus,kime ne tuttururlarsa yapiyolar heralde

Arkadaşında dediği gibi erken kayıtta ekstra indirim oluyor(üstüne peşin verdiyse o fiyat civarına düşebilir). Sonuçlar geç açıklandığı için bende geç kaldım. Yinede gidip konuşmakta fayda var bana sorarsan

• Ümraniye Aöf kuyruğundan selamlar.
    Allah hepimize sabır versin umarım aksaklık yaşamayız
    DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Veliler kayit yapabiliyormu diyen vardi. Gerekli evraklari velinize verip sistemde de imza yüklüyse oluyor arkadaşlar

• Öğleden sonra gideceğim öğleden önce kayıt yaptıranlar varsa durumları ve neler yaptıklarını paylaşsınlar lütfen.
  • Hatırlatma yapalım

Kayıt için gerekli belgeler

Dikey Geçiş

1) İnternet Başvuru Belgesi (İnternet başvurusu sonunda döküm alınacak)
    2) Fotoğraflı-İmzalı Form (İnternet başvurusu sonunda döküm alınacak)
    3) Öğrenci Bilgi Formu (İnternet başvurusu sonunda döküm alınacak)
    4) Kayıt Bilgileri Sorgulama Sonuçları (İnternet başvurusu sonunda döküm alınacak)
    5) Öğrenim Belgesi (YÖKSİS sorgulaması sonunda bilgilerine ulaşılamayanlardan istenecek)
    6) Fotoğraf (İnternet başvurusu sırasında yüklenen fotoğrafın kayıt için uygun olmaması halinde istenecek)
    7) Askerlik Durum Belgesi (ASAL sorgulaması sonunda bilgilerine ulaşılamayanlardan istenecek)

https://aof.anadolu.edu.tr/kayit/#/form

• Az önce açıköğretim için kaydımı tamamladım.Gittiğim büroda çok fazla kişi yoktu 20dk'da kaydımı yaptırıp kitaplarımı aldım.Ön kayıt formunda gerekli belgeler kısmında neler yazıyorsa götürün.Ön kayıt formunda fotoğrafınız ve imzanız olsun.Sonradan yapıştırma kabul etmediler başka kişilerde.Bunun dışında imzanız kağıtta yeteri büyüklükte olsun.Ben sıkıntısız kaydoldum ama sıkıntılı durumları yukarıda belirttim bunlara dikkat ediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GercekUykucu

Az önce açıköğretim için kaydımı tamamladım.Gittiğim büroda çok fazla kişi yoktu 20dk'da kaydımı yaptırıp kitaplarımı aldım.Ön kayıt formunda gerekli belgeler kısmında neler yazıyorsa götürün.Ön kayıt formunda fotoğrafınız ve imzanız olsun.Sonradan yapıştırma kabul etmediler başka kişilerde.Bunun dışında imzanız kağıtta yeteri büyüklükte olsun.Ben sıkıntısız kaydoldum ama sıkıntılı durumları yukarıda belirttim bunlara dikkat ediniz.

Ayrıca fotoğraf ya da diploma götürdünüz mü hocam?

Hayırlı olsun kaydınız.
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Bende az önce kaydımı yaptırdım. aöf otomasyondan detaylı ders durumuna baktığımda 8 tane yarıyıl gözüküyor ve derslerin hepsinde henüz almadı yazıyor? 1. sınıftan yeniden mi başlıcaz yoksa 3. sınıftanmı devam edicez anlamadım örgünde gördüğüm ve geçtiğim genel işletme, iktisada giriş vs. felan tekrar görüceksem ne anlamı kaldı muafiyet hiç yokmu
  • arkadaşlar askerlik belgesini e devletten cıkarsak olur mu?
  • kasım celbinde asker olacak olup kayıt yaptırmaya gideceklere tavsiye
    e devletten sülüsü aldıysanız orda bu ne böyle diye tepki alabilirsiniz yanınızda yoklamada verdikleri kağıtta bulunsun
    askerlik durumunu tecilli olarak işaretleyin ve e devlet sevk belgesi + yoklama kağıdı yanınızda bulunsun
    ikisinide verin ben arayıp ne yapcamı sormama rağmen büroda farklı işlem yaptılar.
  • Sık sorulanlari yazayim.

-birkac defa basvuru yapip hangisini ödediğini bilememe sorunsali
    Herhangi bir tanesini cikartin gidin basvuru no onemli değil

-Fotograf
    Basvuru yaparken fotografinizi yuklediyseniz tekrar vesikalik götürmenize gerek yok.

-Velim kayıt edebilirmi ?
    Basvuru yaparken imza yuklediyseniz velinizde kayit yapabilir.

-Askerlik tecil belgesi
    Askerlik şubesine gitmenize gerek yok e devletten çıkartıp halledebiliyorsunuz.

-Öğrenim belgesi / Geçici Mezuniyet Belgesi
    Mezunsaniz yöksiste gözüküyorsa diploma goturmenize gerek yok ancak benim gibi olayiniz farkliysa belgelemeniz gerekiyor. Ben yaz okulu tek ders sinavinda dersleri vererek mezun oldum fakat yoksiste bilgim gözükmüyor mezunlugum falanda gözükmüyor. Diplomamda yok elimde daha cikarmadilar. Okulunuzdan ogrenci belgesi / geçici mezuniyet belgesi alıp ibraz edeceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 24 Ekim 2016; 12:58:25 >

• fotografli imzali form icin çıkışı renkli mi aldiniz onu sorun yaparlar mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    sorun yok

• Kayit olupta telefonuna sifre gelmeyen var mi

• arkadaslar 2016 dgs icin ek yerlestirme olacak mi

• bana şifre geldi ama 1 saat önce filan yarın son gün kayıt diye bilgi mesajıda geldi anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmarrea

bana şifre geldi ama 1 saat önce filan yarın son gün kayıt diye bilgi mesajıda geldi anlamadım

Hocam size hangi kagitlari geri verdi. 2 tane kesili 1 tane butun sayfa var mi.
    Kesili olandan birisi kaseli, digeri fotografli imzali form . Diger butun olan sayfa basvuru ve kayit sayfasi mi.

• An itibari ile ankara anittepe 368 kisi var sirada
    DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Git-Gel -- 24 Ekim 2016; 13:15:37 >
  • başvuru ve kayıt bilgileri yazıyo tam sayfa
    diğeride öğrenci bilgi formu yazıyor resimli kesti onu verdi
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.