Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023] (432. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.492
Cevap
141
Favori
816.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geometri hiç yapamıyorum ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evoo.9 kullanıcısına yanıt
    Hocam gerekli özeni gösterdiğinizde yaparsınız. Geometri belli bir noktadan sonra bulmacaya dönüyor zevkli oluyor. Konuları anlamıyorsanız kilittaşı serisi var Youtube'da. Onu izleyin çok katkısı olur.

• mtnei kullanıcısına yanıt
    deniyeceğim, teşekkürler

• mtnei kullanıcısına yanıt
    şuan öklidi bitirdim üçgende alanı bitirip bıraksam sınavda 3 neti görürmüyüm sizce ?

• evoo.9 kullanıcısına yanıt
    Geometri sorularında görürsünüz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar seneye DGS gireceğim, çözümlü geometri ve matematik soru bankası tavsiyeniz var mi ? Sinavin niteliğine Uygun zorlukta olsun istiyorum.

• Arkadaşlar gelecek kaygım hatsafhaya çıktığı için bu sene dgs ye girmeye karar verdim orgun 2 yıllık okuyorum son sinifim 45 dk ders 15 dk mola şeklinde 8 saate yakın calismayi dusunuyorum.

Toplu sekilde kaynak onerebilirmisiniz ? Bastan asagı

• Aktif soru çözüm grubu var mı? Veyahut bir topluluk.
  • merhabalar. iki yıllık önlisans okuyorum. son sınıftayım iki ay sonra okul bitiyor ancak birinci dönemden iki dersim alttan kaldı. DGS ile bölümün mühendisliğine geçiş yapmak istiyorum ama ona da mezun olma şartı istiyorlar. kafam çok karışık yardımcı olun lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnei

Aktif soru çözüm grubu var mı? Veyahut bir topluluk.

Aynen olsa süper olur aslında.
  • merhaba arkadaşlar ben 1.sınıfım 2 yıllığa geliş sebebim mezuna kalmamaktı.geçenlerde matematik hocamız dgs sayısal testi verdi çözmemiz için şöyle bir göz attım 20 soru çözdüm bile.
    benim testim yediiklim yayıncılıkdı basit midir zor mudur bu yayıncılık bilen varsa söyleyebilir mi ? basit testte bir çırpıda 20 soru çözdüm diye havalara girmeyeyim :)

herkese başarılar.
  • bu sene sınava girdim ama diyelimki kazanamadım arkadaşlar gelecek sene tekrar girebiliyorum değil mi sınava?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypterografi

bu sene sınava girdim ama diyelimki kazanamadım arkadaşlar gelecek sene tekrar girebiliyorum değil mi sınava?
    Tabii ki dostum 3 kere 4 kere üst üste girenleri duydum.
  • eşit ağırlıktan 260 almak zormu
  • Mrb arkadaslar ösym fotograf gecerlilik süresi gecen ay doldu, dgs başvuruları mayısta başlıyor fotografımı hemen yenileyebilirmiyim yoksa mayısta dgsye başvururkenmi yenilerim?

• Tsk ederim hocam. Bazı forumlarda sadece sınav zamanı yenilenebilir diyenler vardı bi sorayım dedim

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    alihozzic46 kullanıcısına yanıt
    Sınav zamanına gerek var ve başvuru yapılarak güncelleniyor. Ben gittiğimde sınav başvurusu olduğunda gel dediler ve değiştirememiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 17 Nisan 2018; 13:55:59 >
  • Zor hocam bence. Sorular 1.5 puan olduğundan daha zor oluyor puan yapmak eşit ağırlıkta.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Hocam Üniversite ise olabilir. Ben geçen Aralıkta gitmiştim ÖSYM Sınav Merkezine(lise) sınav başvurusu olduğu zaman gel dedi. Daha sonradan sınav başvurusu yaptırarak güncelleştirdi. Liseye gidecekse DGS başvurularında gitsin tavsiyem. Eğer Üniversite varsa yakınında oraya gitsin.
  • 
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.