Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023] (430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.492
Cevap
141
Favori
816.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şifreli matematik nedir. Şu ücretli ders verenler şifre verip sisteme baglaniyorsun ondan mı bahsediyorsun .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicetin26

Şifreli matematik nedir. Şu ücretli ders verenler şifre verip sisteme baglaniyorsun ondan mı bahsediyorsun .

Youtube da kanal ismi ve ücretsiz

• Teşekkürler takıldığım konularda bakabilirim .Bir tane örnek link atar mısın.

• 2019 DGS hedefliyorum. Yazdan itibaren çalışmayı düşünüyorum ufak ufak matematik çözeceğim, temel var amaç pratiği oturtmak. Kaynak önerebilir misiniz arkadaşlar ?

*** Takip ettiğiniz youtube sayfaları da oldukça güzel olacaktır.
  • Metin* kullanıcısına yanıt
    İki yıllık bölümde ortalaman neydi hocam, kaç ortalama ile bitirdin. 2019 DGS hedefim var benim de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

İki yıllık bölümde ortalaman neydi hocam, kaç ortalama ile bitirdin. 2019 DGS hedefim var benim de.

Sayısaldan mı gireceksiniz hocam

• Eşit ağırlık hocam.

• quote:

Ben 2012 de mezun oldum ve ortalamam 2.22 idi sen düşün artık o zamanki halimi ve hep söylüyorum 2016 dgs puanim 195 idi :) ve uzerine dahada eksiye giden 5 boş sene:) zaten lisedeki arkadaşlarım felan inanamıyorlar elektrk elektronik mühendisligine gectigime :) Şunu anladim hedefim 2019 2020 yazin baslicam vs diyenler hep faso fiso. Rejim gibi diyet gbi buda anında karar verip baslayacaksn. Diyelim ki hedefm 2019 dgs ee simdiden çalışsanda seneye rahatca sadece denemelere girip rahatça kazansan ne kaybedersin. Oyuzden kararınızı ya bugun verin yada ertelediginiz her saat için seneye pişmanlık içinde geçirin abi. Çok net.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

quote:

Ben 2012 de mezun oldum ve ortalamam 2.22 idi sen düşün artık o zamanki halimi ve hep söylüyorum 2016 dgs puanim 195 idi :) ve uzerine dahada eksiye giden 5 boş sene:) zaten lisedeki arkadaşlarım felan inanamıyorlar elektrk elektronik mühendisligine gectigime :) Şunu anladim hedefim 2019 2020 yazin baslicam vs diyenler hep faso fiso. Rejim gibi diyet gbi buda anında karar verip baslayacaksn. Diyelim ki hedefm 2019 dgs ee simdiden çalışsanda seneye rahatca sadece denemelere girip rahatça kazansan ne kaybedersin. Oyuzden kararınızı ya bugun verin yada ertelediginiz her saat için seneye pişmanlık içinde geçirin abi. Çok net.

Hocam hali hazırda özel sektörde çalışıyorum yaşım 27. Bir devlet üniversitesinde şu anda İngilzce İşletme Yüksek Lisansı yapıyorum, bir yandan da AÖF'den Adalet okuyorum. İkisinde de ilk yılımdayım, 2019 DGS hedeflememin nedeni bu. Bu sene 320 puan yapsam da geçiş şansım yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 17 Ocak 2018; 11:54:8 >

• Herkese merhaba , dgs sınavı ve sonrası ile ilgili birkaç yorumumu paylaşacagım,

Arkadaslar düz lise cıkıslıydım

2 senelik bir bölüme gittim (hiç istemeyerek)

Ardından son sene mezun olur olmaz dgs ile 4 yıllığa geçiş yaptım, 2 senede öyle okudum alttan ders üstten ders yandan ders heryerden ders

Cok zor +3 +4 oldu

Sonunda mezun oldum ,

Ardından bu yetmez dedim y.lisans yaptım oda bitti çok şükür :) suan özel bir firmada calısıyorum verdikleri maaşı markette kasiyer bile almıyordur.. servis yok , cumarteside çalışılıyor..

Kısacası dgs’ye çok fazla bel bağlamayın

Yinede sorularınız olursa mesaj yolu ile gönderin yardımcı olurum ,

Hele ki adalet okuyan arkadaslar hukuk’a geçerim hayallerini kenara bıraksın :) parayı basıp özele geçilebilir elbette fakat +2 değil +4 sene süreceğinin garantisini veririm,

Dgs falan traş açıktan okuyun bide kpss’ye hazırlanın tertemiz. Saygılar sunarım

Şuan son otobüsle eve dönüyorum hava 3-4 derece ve mesai ücretide almıyorum (5 saat sonra alarm çalacak)

• Eşit ağırlık için çalışmak geç mi? İktisat düşünüyorum istanbulda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orange Juice kullanıcısına yanıt
    Hiç bir zaman geç değildir.

• Merhaba arkadaşlar fikir almak istiyorum. Matematik ve TR konularını bitirdim tamamen. Geometride de üçgen konularını bitirdim geriye diğer üçgen harici konular kaldı. Test ve deneme çözerek gideceğim sınava kadar sürekli. Bir yandan da geriye kalan geometri konularını yavaşça halledeceğim 2 aya yayarak. Sınava kadar bu süre yeterli olur mu veya ek bir tavsiyeniz var mı? Tavsiye edeceğiniz zor denemeler var mı?
  • Arkadaşlar şuan özel bir okuldayım dgs ile yerleştim ancak şöyle bir sorum var : Dgs tekrar girip aynı üniversite aynı bölüm kazanma şansım var mı ? Varsa aldığım ve başarılı olduğum dersleri tekrar almak zorunda kalır mıyım yoksa zaten aynı bölümde oldugu için o dersleri muaf sayarlar mı ?
  • huqqa kullanıcısına yanıt
    Saçma sapan bir yorum. Hukuk kazanan bir sürü kişi varken bu muhabbet nedir anlamadım. DGS için iyi bir ortalama olacak, 3.50 ortalama ile 2.50 ortalama arasında 7 net fark var. Bu resmen uçurum gibi bir fark DGS için. Gerisi azim ve sınav ritmine bakar.
  • Selamlar, arkadaşlar İzmir'de gidebileceğim DGS kursları için tavsiye edebileceğiniz yerler nereleridir.Şuanki matematik seviyem oldukça düşük bunu dikkate alacak bir yer olması daha iyi olur direk konulara başlanırsa benim için sorun olabilir.
  • merhabalar ön lisans diplomam yeni ulaştı. geçici mezuniyet belgemin süresi doldu ve üniversiteden daha beni aramadılar (kaydım donuk). öğrenci işlerine ulaşamadım telefonu açmıyorlar. sizce dilekçe ile kargolatmalı mıyım ?
  • Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak. Ben beykent'te 2 yıllık okuyorum. Bu sene dgs ile tercih yapıcam inşAllah. Yine aynı üniversiteyi (beykenti) seçersem, kaçıncı seneden başlatırlar?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensar.r

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak. Ben beykent'te 2 yıllık okuyorum. Bu sene dgs ile tercih yapıcam inşAllah. Yine aynı üniversiteyi (beykenti) seçersem, kaçıncı seneden başlatırlar?
    Teşekkürler.

Muafiyet okuldan okula,muafiyet islerine bakan hocaya gore degisiyor.

• Antremanlarla mat 1i bitirdim 2 ye başlıyorum biraz geç kaldım ama olsun bu 2 kitaptan sonra ne önerirsiniz? Sayısaldan giricem. Dgs de olup 1 ve 2. kitapda olmayan konuları nasıl karşılayabilirim. Birde bu ilk sayfada sınav zordu ygs düzeyinde mesajları var ygs kaynaklarından mı çalışılmalı? Ygs de olup dgs olmayan konular var mı?
  • 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.