Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023] (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.492
Cevap
141
Favori
816.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dgs wp grubunda olan varsa 05313886340 ekleyebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 90 TL. Ne diyeyim ki.
  • Nz9 kullanıcısına yanıt
    Kayıtlar başlamadan önce bir sitede 50 lira yazıyordu iyi demiştim kendi kendime şimdi ise 90 lira olmuş öyle mi??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nz9

90 TL. Ne diyeyim ki.

ilerde mühendis olunca yurt dışına gidicem elin amerikasına almanına bişiler kazandırıcam şu lanet dolandırıcı ülkeye bişiler kazandırıp ilerleticeğime. Daha çok mühendis kaybeder bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak23358

Kayıtlar başlamadan önce bir sitede 50 lira yazıyordu iyi demiştim kendi kendime şimdi ise 90 lira olmuş öyle mi??

50 diyen trollemiş geçn sene bile 80₺'di

• Herkese hayırlı olsun başvurular başladı .zaman kısalıyor :)

• radko kullanıcısına yanıt
    Geçen sene de girmiştim zaten desene 90 lira gidicek

• Bu ülkede durulmaz arkadaş. 90 tl nedir ? yuh yuh .

Mühendisliği kazanırsam durmayacağım. Resmen her şey para. Bu kadar pahalı olmasının nedeni nedir ? Altın tozuna bandırılmış kağıtta mı çözüyoruz soruları .
  • Kalem silgi kalemtras parası 90 kafa çok ya

• Arkadaşlar benim seneye güz döneminden 20 akts ders alacağım var yani mezun olamayacağım bu sene.Yine de bu seneki sınava girebilir miyim?
  • Benim bildiğim giremessin çünkü diploman yok arti hesaplamada diploma notu etkisi var

• Devlete aldığı vergiler yetmiyor galiba bide öğrencilerini soyuyor bi kağıt kalem silgiye 90 TL Çok iyi bunlar birer birer aklıma kazınıyor ama . Dediğim gibi daha çok mühendis kaybedicek bu ülke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hernos2

Devlete aldığı vergiler yetmiyor galiba bide öğrencilerini soyuyor bi kağıt kalem silgiye 90 TL Çok iyi bunlar birer birer aklıma kazınıyor ama . Dediğim gibi daha çok mühendis kaybedicek bu ülke.

Emin ol imkanı olsun çoğu mühendis durmaz. Her şey pahalı . Bir garanti yok. Aman daraldım valla.

• Boşa 90₺ vermiş olursun

• quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

quote:

Devlete aldığı vergiler yetmiyor galiba bide öğrencilerini soyuyor bi kağıt kalem silgiye 90 TL Çok iyi bunlar birer birer aklıma kazınıyor ama . Dediğim gibi daha çok mühendis kaybedicek bu ülke.

Emin ol imkanı olsun çoğu mühendis durmaz. Her şey pahalı . Bir garanti yok. Aman daraldım valla.

imkan var hocam kafası çalışanı diğer ülkeler kapıyor . Benim bi tanıdığım avusturya vatandaşlığı aldı mesela

• arkadaşlar aöf direk geçiş var mı eğer varsa dgs girmeme gerek yok o zaman ayrıca şifremi filan hep unuttum nereden başvururum

• Sorsan ekonomi süper. Ama her yıl şu sınava 10 TL zam geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: webconn

arkadaşlar aöf direk geçiş var mı eğer varsa dgs girmeme gerek yok o zaman ayrıca şifremi filan hep unuttum nereden başvururum

AÖF'ye dikey geçiş için de bu sınava girmek şart artık. ÖSYM sınav merkezlerinden başvuru yapabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

quote:

imkan var hocam kafası çalışanı diğer ülkeler kapıyor . Benim bi tanıdığım avusturya vatandaşlığı aldı mesela

Hocam imkanım olsun yeminle durmam. Herşey para olmuş . Her şey pahalı . Sorsan batı kıskanıyor . Derler.

Ülkeden ümidim kalmadı

• nForcer N kullanıcısına yanıt
    peki aof girmek kolaymı

• 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.