Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023] (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.492
Cevap
141
Favori
816.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Matematik ve turkce mantik sorularini becerebiliyor musun hocam. İpucu verir misin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam ben sadece matematik biliyorum gibi bir şey hobim gibi diyelim açık lise mezunuyum anadolu lisesinden devamsızlıktan atıldım ygs matematikte 25 24 arası çıkarıyorum şuanda geometri sıfır bilmiyorum bide neredeyse 10 aydır kitap açmıyorum 2 yıllık gidip 4e çevirebilirim diye düşünüyorum dgs bana çok kolay geldi ama 4 sene okursak o iş yaş ne yapıcam bilmiyorum ama size tavsiyem sayısal mantık bile olsa çok fazla soru çözmeniz ve temeli çok iyi tutmanız ben canım sıkılınca antremanlarla matematik falan çözerdim çok eskiden severek yaptıktan sonra herşey daha iyi oluyor biraz programlama bilgim var onuda kullanarak iyi bir mezuniyet ortalaması yakalarsam istediğim üniye girerim diye düşünüyorum bende fizik kimya geometri biyoloji sıfır hocam emin misiniz? 4 yıl daha gideceğimize?

• Hocam bol bol sorun cozun.Inanin bir yerden sonra oturup bir mantik testi cozeyim diceksiniz.Bana zevkli geliyor mantik ve problemler. Her gun en az 1 tane bu testlerden cozerim. Cunku sinavin neredeyse 1/3 bunlardan sayilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Painkiller. kullanıcısına yanıt
    Matematigin 10 sorusu ve turkcenin 10 sorusu degil mi :) onuda mi yanlis biliyorum.

• Hocam üniden üniye degisiyor devletden devlete gecis yaparsaniz en iyi ihtimal 3.siniftan, en kotu ihtimal 2.siniftan ve ders alarak basliyorsunuz

• hocam aslında ailem çok daha iyi bir fikirle çıkıyor 2 yıllığı egede bitirip kalan 2 yıllık için almanyaya gönderebilirler bu 2 sene içinde almanca dil seviyesini yükseltmem ve birazda kendim çalışıp para koymak kaydı ile tabi oda kafama yattı mezuniyet ortalamasını yüksek tutmak lazım tabi acaba oralarda ders işletme konusu nasıl oluyor garip bir durum ama diğer arkadaşın söylediği gibi önemli olan işe oyun eğlence gibi bakmanız çözemediğiniz soruya karşı daha bir hırslanmanız eski sevgilim sayesinde ben matematik öğrendim diyebilirim beni hep eziklerdi çözemiyorsun yapamıyorsun diye 3 ayda onun 4 senede yaptığı başarıyı geçtim sonuç kıskançlık ve ayrılık böylede garip bir anım vardır :D
  • Bende dgs sınavına giricem nasip olursa hazırlanan arkadaşlar hangi yayını tavsiye edersiniz. Özellikle konu anlatımı guzel olan bi yayın istiyorum hiç Bi bilgim kalmadı çünkü ne matamatikte ne turkçe de.

Edit: Birde ben bilgisayar programcılığı bölümü mezunuyum ama kendimi yazılım alanında değilde tasarım alanında geliştirdim. Mezun olduğum bolumden seçebileceğim tasarım ile ilgili hiç bi bolum goremedim. Benim durumumda olanlar varsa tavsiye verebilirse çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crypterografi -- 8 Mart 2017; 13:50:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypterografi

Bende dgs sınavına giricem nasip olursa hazırlanan arkadaşlar hangi yayını tavsiye edersiniz. Özellikle konu anlatımı guzel olan bi yayın istiyorum hiç Bi bilgim kalmadı çünkü ne matamatikte ne turkçe de.

Edit: Birde ben bilgisayar programcılığı bölümü mezunuyum ama kendimi yazılım alanında değilde tasarım alanında geliştirdim. Mezun olduğum bolumden seçebileceğim tasarım ile ilgili hiç bi bolum goremedim. Benim durumumda olanlar varsa tavsiye verebilirse çok sevinirim

up
  • Tasarının nisan ayı kampanyasının fiyatını bilen varmı? Telefonda söylemiyorlar

• Soru çözümlerini açıklayıcı şekilde veren bir test kitabı bilen var mı ?
  • evoo.9 kullanıcısına yanıt
    İstanbul/Avcılar şubesi 1600 dedi

İndirim vs yaparlarmi bilmiyorum

Ama Nisan-Temmuz dönemi için bana fazla geldi miktar

Ocak-Temmuz dönemi 2000 TL'ye yazılmıştı 3 ay geç başlayan bir kursta en az %40 fark etmesi lazımdı bence

Gerçi konuşursam 1400 civarına kadar indirebilir ücreti

• 3 ay için 1600 vermeye değmez.Kendiniz çalışın bence. Para tuzağı nisan grubu.Ben ocak grubuna başlamıştım kaydımi iptal ettirdim sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phantom II -- 12 Mart 2017; 23:29:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuarek7 kullanıcısına yanıt
    Abi 1500 tl nedir ya adamlar 2100 den kayıt oldu dönem başı

Bunlarda insaf yok

• Aynen gereksiz bence youtube ve diğer sitelerden eğitim videoları bir konu anlatım bir de soru bankası yeterli olur

En kötü forumda öğrenci olan matematiği iyi arkadaşlar haftasonu buluşur makul fiyata ders de alırız hem daha uyguna gelir hem de daha faydalı olur

• Dershaneye gidiyorum ama hiç çalışmıyorum. Şuan çalışmadığım halde 240 civarı puan alabiliyorum Sayısal'dan. Türkçede minimum 40 netim oluyor, matematik 10 net civarı. Şuan cidden çalışmaya başlasam acaba 40 matematik yapabilir miyim?
  • Phantom II kullanıcısına yanıt
    Ygslys dershaneleri almaz mi? Eski 2 dershamene olayi anlaticam, mufettis falan sıkıntı olmaz ise kaydolurum herhalde. Tabi önumuzdeki seneye kaldi. Problemleri tek basima halledebileceimi dusunmuyorum

• Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdamsınDrogba -- 5 Nisan 2017; 2:29:28 >
  • Sınav 9:30'da olacakmış sanırım. Erken değil mi? Birde farklı şehirde yapacaklar çok zor olacak ulaşmak. Umarım her şehirde yaparlar sınavı.
  • Whatsapp grubu olan varmı arkadaşlar çok takıldığım soru oluyorda

• İzmirde nisan grubu için 900₺ anlaştım

• 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.