Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023] (564. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.492
Cevap
141
Favori
816.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen onu bende farkettim.
    Bakalım 2600 sıralama ile kapatan yer 4000 civarlarına gerileyecek mi sırf merak ettiğimden takip ediyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tuarek7 kullanıcısına yanıt
    bölümden bölüme değişir, misal bu sene o bölümü isteyen herkes ilk 2000 içindedir, veya hepsi 6.000 üstüdür, devletimiz sağolsun, öyle bir açıklıyor ki, kim nerede bilmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viper3478

sana göre tek iyi okul boğaziçi bilgisayar mühendisliği ise öyle ama ilk 1000den türkiyede her üniversiteye gidilebiliyor.
    dostum yanlış anlamada seninle birlikte aynı anda girdik dgs 2019'a sen geçen yıl bu konuya o kadar ergence postlar atıyordun ki. hatta küfür bile ediyordun açık mert korkusuz şeklinde. bunları geçtim alaycı bir şekilde cevaplar veriyordun bildiğin bayağı sulu bir insandın geçen yıldan beri içimde kaldı bunları yazmamak için zor tuttum kendimi böyle cıvık bir insan şimdi nasıl böyle ciddi bir insana büründü anlamıyorum. o zamandan bu zamana ne değişti?
  • wearesorryserver kullanıcısına yanıt
    2 hesap olsa yine iyi.
  • Arkadaşlar ikinci lisans olarak DGS ile 2018'de Kırıkkale Hukuk fakültesine yerleştim, bu sene mezun olacağım inşallah. Hukuk tercihi ile ya da DGS kapsamında hukuk fakülteleri konusunda sorularınız varsa bildiğim kadarıyla cevaplayabilirim.
  • ODTÜ ve Boğaziçi bilgisayar sizce kaçtan kapatır?
  • AttOS A kullanıcısına yanıt
    Boğaziçi bilgisayar ilk 10-15. Odtü ilk 30 tahmini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Boğaziçi bilgisayar ilk 10-15. Odtü ilk 30 tahmini.
    Hocam keşke o sıralamalarda kapatsa. Ben 8.'yim odtü gelmez diye korkuyorum çünkü 7. de odtü yazmış
    Bekleyip göreceğiz hocam. Ben tahmini olarak verdim. Araya diğer arkadaşları da karıştırdım biraz. Tahminimce ilk 10 kişinin hepsi bilgisayar değildir. Gelme ihtimali yüksek.
    Bende aöf öğrencisiyim.
    DGS'ye girdim, aöf yaz okulu sınavı daha sonra yapıldı mezun oldum.Mezuniyet puanım son sınavda arttığından DGS puanıma zerre etkisi olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 12 Eylül 2020; 22:19:35 >
  • 302 almışım. odtu bilg. müh. gelse yazarım diyordum, gelmez bu puanla da. bir örgün yazmayacağım. ahmet yesevi uzaktan bilg. müh. yazsam mı onu düşünüyorum ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 13 Eylül 2020; 0:42:48 >
  • ne zaman sınav oldun ve sonuçlar ne zaman açıklandı, çünkü 28 ağustos - 3 Eylül falandı, kurum yaz okulundan mezun olanlar için dgs notunu güncellemeleri için duyuru geçmişti. Hazirandan beri sürekli dgs notunuzu ais den güncelleyin diye bas bas bağırdılar, bu tarihler arası olmamışsa, dilekçe yaz, fakat değişeceğini sanmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Hocam bence ahmet yesevi yazağınıza eskişehir teknik osmangazi abdullah gül gibi ünileri yazın

• tercihler tahmini ne zaman başlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: salgamistanbul

tercihler tahmini ne zaman başlar
    Şu an KPSS tercihi var 16'sında bitiyor. Muhtemelen 17'sinde başlar bizimki.
  • riseofstar kullanıcısına yanıt
    işle birlikte sıkıntı olur. bi de ankara dışına çıkabileceğimi sanmıyorum
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Haa o zaman bir şey diyemem hocam

erken olsunde geçip gitsin. bekleye bekleye sıkıldık. daha kayıt filan var.
  • A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mühendiss adayı -- 29 Ekim 2020; 10:17:5 >
  • wearesorryserver kullanıcısına yanıt
    Yok hocam o duyuruyu görmüştüm güncelledim hatta bilgilerimi ösym'den.DGS sınav sonuçları açıklandıktan sonra yaptılar yaz okulu sınavını
    Yanılmıyorsan 7 Eylül de DGS sonuçları açıklandı, AÖF nin yaz okulu sınavları 5 Eylülde başladı 2 gün öncede sonuçları açıklandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 14 Eylül 2020; 16:38:15 >
  • 
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.