Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [09.08.2020]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.375
Cevap
149
Favori
732.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1567
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 101
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 22
  • Favoriye Eklediklerim 149
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • radko (587 mesaj) aeson01 (256 mesaj) Phantom II (198 mesaj) mami_24 (192 mesaj) mrsmrc (180 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4136 mesaj) Mobil (3383 mesaj) Tablet (275 mesaj) (2 mesaj) Mini (410 mesaj) Uygulama (702 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Diğer ÖSYM Sınavları >> Diğer Sınavlar >> DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [09.08.2020]
Giriş
    122 Mesaj
    Arkadaşlar benim güz dönemi için son 5 dersim kalıyor ben şartlı kayıt yaptırabilir miyim? Bir de bu karar üniversiteden üniversiteye değişiyor mu?

Orijinalden alıntı: nightmare06

bu nerenin ss'i ?

Alıntıları Göster
    https://tabanpuanlari.net/dgs/uni buradan kontrol edebilirsin hangi üni kaç sıralama ile kapatmış bu yıl kontenjanı kaç
    İşlemci : Intel Core i7-8750H Ekran Kartı : NVIDIA GeForce RTX2070 8gb 256 bit Ram : 32 Gb 2666 Mhz DDR4 Sdd1 : İntel 512GB Ssd2 : Samsung 512GB 960 PRO M.2 Sata NVMe (Okuma Hızı 3500MB / Yazma Hızı 2100MB)Telefon : HUAWEI Mate 10 Pro
  • Binbaşı
    1234 Mesaj

50.75 nete 307 puan şaka gibi . geçen sene bu puan ile istediğin yer tutardı.
    |
    |
    nightmare06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://tabanpuanlari.net/dgs/bolum

geçen senenin taban puan ve sıralamaları. Kendi netimden hesapladım birebir doğru verdi, çoğu bilgisayar öğrencisinin sıralamasını da biliyorum, taban sıralamalar da doğru, yani referans alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: AttOS

Arkadaşlar benim güz dönemi için son 5 dersim kalıyor ben şartlı kayıt yaptırabilir miyim? Bir de bu karar üniversiteden üniversiteye değişiyor mu?
    Şartlı kayıt yaptırabilirsin fakat güz dönemi sonunda mezuniyet belgeni üniversiteye ibraz etmek zorundasın, yoksa kaydın silinir.
    İşlemci : Intel Core i7-8750H Ekran Kartı : NVIDIA GeForce RTX2070 8gb 256 bit Ram : 32 Gb 2666 Mhz DDR4 Sdd1 : İntel 512GB Ssd2 : Samsung 512GB 960 PRO M.2 Sata NVMe (Okuma Hızı 3500MB / Yazma Hızı 2100MB)Telefon : HUAWEI Mate 10 Pro
  • Teğmen
    122 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wearesorryserver

Şartlı kayıt yaptırabilirsin fakat güz dönemi sonunda mezuniyet belgeni üniversiteye ibraz etmek zorundasın, yoksa kaydın silinir.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scientia -- 11 Eylül 2020; 1:59:37 >
    |
    |

Obp kaç acaba onu hesap etmeden herkes kötü geldi diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Blood Seeker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    411 Mesaj
    2019 Dgs puanlarıyla kıyaslamak isteyen varsa arkadaşlar: https://tabanpuanlari.mebtestleri.com/dgs/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pmyoank -- 7 Eylül 2020; 14:16:56 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: intwine

amme hizmeti olsun

https://tabanpuanlari.net/dgs/bolum

geçen senenin taban puan ve sıralamaları. Kendi netimden hesapladım birebir doğru verdi, çoğu bilgisayar öğrencisinin sıralamasını da biliyorum, taban sıralamalar da doğru, yani referans alabilirsiniz.
    Geçen senenin puanlarına göre daha iyi sıralama gelmiş , Örnek olarak geçen sene 297 puan 2400 sıralama yaparken bu sene 295 puan 2150 sıralama olmuş
    |
    |
  • Binbaşı
    1032 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Alegra

Obp kaç acaba onu hesap etmeden herkes kötü geldi diyor.
    Hocam zaten OBP dahil puanlar değil mi bunlar?

ftr ci var mı burada
    |
    |

Düzce veya Bilecik bilgisayar istiyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    wearesorryserver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Alıntıları Göster
    Hocam bir şey daha sormak istiyorum. Bu yıl benim ilk yılımdı üstten ders alarak 1.5 yılda bitireceğim bu sorun olur mu?

hocam çok sağolun sıralama diye verdiği sıralama en son girenin sıralaması herhalde değil mi
    |
    |
    wearesorryserver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AttOS

Hocam bir şey daha sormak istiyorum. Bu yıl benim ilk yılımdı üstten ders alarak 1.5 yılda bitireceğim bu sorun olur mu?

Alıntıları Göster
    o nasıl oluyor ? Sen bu yıl 1. sınıfı bitirdin ve bildiğim kadarıyla 1. sınıfta üstten ders alamazsın. Hadi bir şekilde aldın diyelim. 2. sınıfa geçerken nasıl tekrar üstten ders alacaksın, 3. sınıf yok ki ? güz döneminde bahar derslerini alırım diyorsan öyle bir dünya yok Kaç yıl okuduğun kaç ders aldığın önemsiz. Güz dönemi sonuna kadar ( Tahmini Ocak ) geçiçi kayıt yaptırıp bu süre sonunda mezuniyetini ibraz etmezsen kaydın silinir. Benim 1 dersim var bahar döneminde falan bitiyor vs kabul etmiyorlar. Bilgin olsun. Öyle bir şey varsa boşa tercih etme, hem kaydın silinir hem de seneye puanın kırılır. Geçen sene aynısını ben de yaşadım Kayıt edip dondururum dedim ama kabul etmediler

• Yüzbaşı
    443 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lapatid

hocam çok sağolun sıralama diye verdiği sıralama en son girenin sıralaması herhalde değil mi
    evet son girenin sıralaması.
    |
    |
  • Yarbay
    3187 Mesaj
    7200 sıralamaya nerede elektrik elektronik müh gelir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

o nasıl oluyor ? Sen bu yıl 1. sınıfı bitirdin ve bildiğim kadarıyla 1. sınıfta üstten ders alamazsın. Hadi bir şekilde aldın diyelim. 2. sınıfa geçerken nasıl tekrar üstten ders alacaksın, 3. sınıf yok ki ? güz döneminde bahar derslerini alırım diyorsan öyle bir dünya yok Kaç yıl okuduğun kaç ders aldığın önemsiz. Güz dönemi sonuna kadar ( Tahmini Ocak ) geçiçi kayıt yaptırıp bu süre sonunda mezuniyetini ibraz etmezsen kaydın silinir. Benim 1 dersim var bahar döneminde falan bitiyor vs kabul etmiyorlar. Bilgin olsun. Öyle bir şey varsa boşa tercih etme, hem kaydın silinir hem de seneye puanın kırılır. Geçen sene aynısını ben de yaşadım Kayıt edip dondururum dedim ama kabul etmediler

Alıntıları Göster
    Hocam ben aöf-web tasarım ve kodlama okuyorum. İlk dönem üstten ders alamadım. İkinci dönem hem o dönemki derslerimi hem de 4. yarıyıldaki 1-2 dersi aldım. Bu yıl yaz okulunda da 4. yarıyıldaki kalan derslerimi aldım. Güz döneminde de 3. yarıyıldaki dersleri alıp bitireceğim.

• Yüzbaşı
    443 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: halogonga

Düzce veya Bilecik bilgisayar istiyordum.

Reklamlar
SEO
Radyo Dinle
Sohbet
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.