Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [09.08.2020]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (4 Mobil) - 3 Masaüstü4 Mobil
5 sn
10.822
Cevap
142
Favori
676.089
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Diğer ÖSYM Sınavları >> Diğer Sınavlar >> DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [09.08.2020]
Giriş
    10357 Mesaj

Genellikle saat 10.00, 14.00 ya da 16.00 gibi açıyorlar başvuru alımını.
    |
    |
    Algorithmus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu yıl tercihlerde hiçbir programa yerleştirilmezseniz gelecek yıl ÖBP'nizde kırılma olmaz.
    |
    |
    powersky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam selam kontejyanlara nerden baktınız ben bulamadım link paylaşır mısınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Zamr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    7 Mesaj

Merhabalar,

2020 yılı için geçerli kontenjanlar burada
    https://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2020/DGS/Tablo1_10062020.pdf

ayrıca buradan da bazı bölümler için bilgi görebilirsiniz
    https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/p/CBN06qbFd4i/

Ayrıca eski DGS sayısal 299. olan benim videolarıma da buradan ulaşabilirsiniz
    https://www.youtube.com/kazimincebacak
    |
    |
    MrWin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Arkadaşlar benim Üniversitede notum yanlış girilmiş ve okul 1.liğim söz konusu hoca bana mesaj atmış arkadaşının notunu sana seninkini de yanlışlıkla ona girdim diye ki benim mezuniyetim onaylandı. Asıl sorum, ben bunun üzerine gitsem ve 1.liğimi alsam benim için dgs de değişen bir şey olur mu. Nasıl bir yol izlemeliyim.

Orijinalden alıntı: Beytullahdmsk

Arkadaşlar benim Üniversitede notum yanlış girilmiş ve okul 1.liğim söz konusu hoca bana mesaj atmış arkadaşının notunu sana seninkini de yanlışlıkla ona girdim diye ki benim mezuniyetim onaylandı. Asıl sorum, ben bunun üzerine gitsem ve 1.liğimi alsam benim için dgs de değişen bir şey olur mu. Nasıl bir yol izlemeliyim.
    Birinciliğin bir katkısı yok, mezun olduğun ortalama önemli ama hakkın neyse almaya bak. Sınavda 0.xxx küsürat puana bile muhtaç kalabilirsin. Bu talihsizliği yaşama ihtimalini ortadan kaldırmak için notunu düzeltmelerini sağla.
    |
    |
    Arkadaşlar sözel de 50 üstü net sayısalda da 45 üstü net yapıyorum ortalama öbp 54. Herhangi bir devlet üniversitenin hukuk fakültesine girebilir miyim sizce tercih robotlarında tutuyor puanlarım genelde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4471 Mesaj
    hem çalışıp hem mühendisliğe tamamlamanın bir yolu var mı dostlar ?
    |
    |
    Bilgisayar Programcılığı'ndan Mühendisliğe geçen var mı? Hangi dersleri sayıyorlar?
    |
    |

|
    |
    Arkadaşlar şuan sorgulama yaptığımda bu şekilde yazıyor. 2 Yıllık ön lisans bitiriyorum şuan. DGS başvurdum 2yıllık bölümümü 4 yıllığa tamamlayacağım. DGS ile açık öğretim bölümüne kayıt olunca askerliğim ertelenecek mi ?
    Edevlette şuan yazan. *** ASAGIDA KIMLIGI YAZILI YÜKÜMLÜNÜN ÖGRENCILIGI DEVAM ETTIGI TAKDIRDE 31/12/2020 TARIHINE KADAR ASKERLIK
    ILE ILISIGI YOKTUR. ÖGRENCILIGI SONA ERDIGI TAKDIRDE, 2 AY IÇERISINDE EN YAKIN ASKERLIK SUBESINE MÜRACAAT
    ETMESI GEREKMEKTEDIR.
    ERTELEME NEDENI : ÖGRENCI ERTELI ***
  • Yarbay
    7067 Mesaj
    Selamlar bu sene denemek için gireceğim kendimi. Çok bi beklentim yok ama boşta girmek istemiyorum.

Bir iki kitap alayım diyorum yada soru bankası tarzı bişey.

Ne önerirsiniz? Hemen yarın sipariş vereceğim
    |
    |

2017 yılında DGS'de 280 puan alıp 6920. sıralama yaptım

Bilgisayar programcılığı bölümünden 3.67 ile mezun oldum. Atılım Üniversitesi bilişim sistemleri mühendisliğine %100 burslu olarak yerleştim. Bölüm ingilizce olduğu için hazırlık okudum. Hazırlıktan sonra dersleri saydırmak için başvuruda bulundum ve yaklaşık 15 dersim sayıldı ve bu ikinci yılım okul bitmek üzere bir kaç dersim kaldı.

|
    |

Orijinalden alıntı: Fatal Smile

Arkadaşlar şuan sorgulama yaptığımda bu şekilde yazıyor. 2 Yıllık ön lisans bitiriyorum şuan. DGS başvurdum 2yıllık bölümümü 4 yıllığa tamamlayacağım. DGS ile açık öğretim bölümüne kayıt olunca askerliğim ertelenecek mi ?
    Edevlette şuan yazan. *** ASAGIDA KIMLIGI YAZILI YÜKÜMLÜNÜN ÖGRENCILIGI DEVAM ETTIGI TAKDIRDE 31/12/2020 TARIHINE KADAR ASKERLIK
    ILE ILISIGI YOKTUR. ÖGRENCILIGI SONA ERDIGI TAKDIRDE, 2 AY IÇERISINDE EN YAKIN ASKERLIK SUBESINE MÜRACAAT
    ETMESI GEREKMEKTEDIR.
    ERTELEME NEDENI : ÖGRENCI ERTELI ***
    Kaç doğumlusun?

web tasarım ve kodlama neredeee işletme nerede İşletme bitirmen hiçbir işe yaramıyor boşa zaman kaybı
    |
    |
    ensar_y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gigabyte Aorus X570 Elite | Ryzen 7 3700X | Crucial 16GB Ballistix Tactical Tracer RGB DDR4 3200MHz CL16 1.35V | Samsung 970 EVO Plus (256 GB)+ Samsung 970 EVO (500 GB) | Xigmatek Hera 850W GOLD PLUS PSU | Xigmatek Overtake Full Tower | Asus Dual 8GB RX580 | Xigmatek Aurora 240 Liquid Cooler
  • Çavuş
    68 Mesaj

Üstadım isim gereği işletme okumam lazim. Soruma cevap verir misin ?

|
    |
    Normandia_06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
Lastik Avcısı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,699
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.