Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [09.08.2020]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir (6 Mobil) - 13 Masaüstü6 Mobil
5 sn
11.389
Cevap
149
Favori
739.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1571
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 101
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 22
  • Favoriye Eklediklerim 149
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • radko (587 mesaj) aeson01 (256 mesaj) Phantom II (198 mesaj) mami_24 (192 mesaj) mrsmrc (180 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4141 mesaj) Mobil (3391 mesaj) Tablet (275 mesaj) (2 mesaj) Mini (410 mesaj) Uygulama (703 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Diğer ÖSYM Sınavları >> Diğer Sınavlar >> DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [09.08.2020]
Giriş
    2802 Mesaj
    yapay zeka mühendislikleri seneye girer mi dersiniz tablo 2 ye?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MILWAUKEE BUCKS

Dikey Geçiş sınavından AÖF'e kayıt yaptırcam. Fakat ÖSYM'nin sonuç sayfasında kayıt tarihi 9-13 Eylül diyor. AÖF'ün sitesinde 16-20 Eylül diyor hangisi doğru kafam karıştı
    Şu sorunun cevabını bilen biri yok mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

16-20 Eylül'de.
    |
    |
    x.Freeman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam: Raydric | Origin: Raydr1c | Uplay: Raydr1c | R* Social Club: Raydr1c

MSI Z87-G45 GAMING | MSI GTX770 Twin Frozr 2GB 256Bit | Intel Core i5 4670K | GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz | ASUS DRW-24F1ST 24X ± | WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA3.0 7200Rpm | Samsung 850 Evo 250GB | SanDisk Extreme 3.0 64GB | Xbox 360 Gamepad for PC | Creative Sound Blaster Z PCIe | Xigmatek Assasin Black Edition | ASUS 23.6" VN247H | Razer Deathadder Chroma | Cooler Master Swift-RX Large | Razer Blackwidow Ultimate 2014 | SteelSeries Arctis3
  • Binbaşı
    1896 Mesaj

Olacak.
    |
    |
    fear25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam: Raydric | Origin: Raydr1c | Uplay: Raydr1c | R* Social Club: Raydr1c

MSI Z87-G45 GAMING | MSI GTX770 Twin Frozr 2GB 256Bit | Intel Core i5 4670K | GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz | ASUS DRW-24F1ST 24X ± | WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA3.0 7200Rpm | Samsung 850 Evo 250GB | SanDisk Extreme 3.0 64GB | Xbox 360 Gamepad for PC | Creative Sound Blaster Z PCIe | Xigmatek Assasin Black Edition | ASUS 23.6" VN247H | Razer Deathadder Chroma | Cooler Master Swift-RX Large | Razer Blackwidow Ultimate 2014 | SteelSeries Arctis3
  • Yüzbaşı
    373 Mesaj

Aynı karışıklığı bende yaşadım. Kayıt için 16-20 eylülde AÖF bürosuna gitmemiz şartmı yoksa internet üzerinden kayıt tamamlanabiliyor mu?
    |
    |
    Raydr1c kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim bir arkadaşım var, büroya gidip kaydolacak. İnternet yetiyor mu bilmiyorum ama büyük ihtimal gitmek gerek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    WienerBlut. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4662 Mesaj
    kırıkkale bilgisayar kazanan var mı?
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar, bugün İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Gazetecilik bölümüne kayıt oldum. Radyo ve Televizyon Programcılığı önlisans mezunuyum. Fakültenin öğrenci işleri üçüncü sınıftan başlayacağımı söyledi. Ancak ben kendi alanımdan farklı bir alana geçiş yaptım, muhtemelen birçok dersim muaf sayılmayacak. Üçüncü sınıf gözükmek avantaj sayılmayacak benim için. Birinci ya da ikinci sınıftan başlamayı tercih ederdim. Bunun değişmesi mümkün mü? Gidip konuşmak istiyorum ilgili kişilerle. Bir de ders seçimi sırasında birinci, ikinci ve üçüncü sınıftan almam gereken zorunlu dersler var. Neye göre ders seçimi yapacağım? Üçüncü sınıf gözüktüğüm için üçüncü sınıf zorunlu derslerini bu sene almak zorunda mıyım? Muafiyet için gelip sorarsınız, dediler bir de. Ders seçimi için muafiyet durumunu mu beklemeliyim acaba? Bu durumları yaşayan var mı aranızda?

• Binbaşı
    1800 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: duyguloji

Merhaba arkadaşlar, bugün İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Gazetecilik bölümüne kayıt oldum. Radyo ve Televizyon Programcılığı önlisans mezunuyum. Fakültenin öğrenci işleri üçüncü sınıftan başlayacağımı söyledi. Ancak ben kendi alanımdan farklı bir alana geçiş yaptım, muhtemelen birçok dersim muaf sayılmayacak. Üçüncü sınıf gözükmek avantaj sayılmayacak benim için. Birinci ya da ikinci sınıftan başlamayı tercih ederdim. Bunun değişmesi mümkün mü? Gidip konuşmak istiyorum ilgili kişilerle. Bir de ders seçimi sırasında birinci, ikinci ve üçüncü sınıftan almam gereken zorunlu dersler var. Neye göre ders seçimi yapacağım? Üçüncü sınıf gözüktüğüm için üçüncü sınıf zorunlu derslerini bu sene almak zorunda mıyım? Muafiyet için gelip sorarsınız, dediler bir de. Ders seçimi için muafiyet durumunu mu beklemeliyim acaba? Bu durumları yaşayan var mı aranızda?
    Öncelikle sistemde kacinci sinif gozuktugunuzun bir onemi yok,mutlaka alttan ders alicaksiniz zaten.Eger ucuncu siniftan baslatirlarsa oncelikli olarak 1. ve 2. sinif derslerini almaniz gerekir.Yani siz kafaya takmayin kactan baslaticaklarina,4. sinif da gozukseniz farketmez.

Siz okula onlisans transkirpt ve ders iceriklerinizi verdiyseniz sorun yok,ders kayit tarihinden once gidip ogrenin nelerden muaf oldugunuzu,ona gore ders secimi yaparsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

F-4E Phantom II
    1987-2014
    F-4E 2020 Terminator over Turkish Skies

1958-2018 Baba Phantom 60 yıldır göklerde

• Teğmen
    120 Mesaj
    Arkadaşlar temelim var YGS senesinden ama 3 yıl oldu unuttum birçok şeyi.Sizce kaynak olarak ne kullanmalıyım? Özellikle problemler ve geometri için.YGS/LYS bilgim olduğu alandı hatta TYT hakkında bile biraz bilgi sahibiyim ama DGS için pek kaynak bilmiyorum oysa DGS hakkında bilgi sahibi olmam lazımdı neyse Bu sene DGS gireceğim kaynak tavsiyelerinizi alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    DGS başvuruları başladı fakat mezun olduğum üniversite kısmında veri gelmiyor. Sadece "Bu sene mezun olacağım" seçeneği geliyor. Mezun olduğum üniversite gelmediği içinde veriler eşleşmedi diyip kayıt yaptırmıyor. Bu sorunu yaşayan var mı yoksa bende mi sıkıntı var :)
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barabarabarbara -- 16 Eylül 2019; 11:50:48 >

Orijinalden alıntı: barabarabarbara

dgs sayısalda 35 net matematik yapmak orta düzey bir üniversiteye yerleşmek için yeterli midir? 30da türkçe yaptığımı varsayarsak (bilg müh.)
    30 Türkçeyi boşver hocam ondan 2 tane yap. elinden geldiğince matematiği 60 a yaklaştır.

quote:

Orijinalden alıntı: tcbestepe

30 Türkçeyi boşver hocam ondan 2 tane yap. elinden geldiğince matematiği 60 a yaklaştır.

Alıntıları Göster
    60a yakınlaştıracak matematiğim olsaydı direk lysde 4 seneliğe girerdim hocam zaten en fazla 35 40 yaparım diye düşünüyorum

hocam işte bu halledilmeyecek bir matematik değil, siz bilirsiniz tabi.
    |
    |
    barabarabarbara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

olmadı
    |
    |
    Raydr1c kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bilg. prog. okuyorum bu sene 1.sinifim diğer sene gireceğim dgsye temelim var mat icin optimum 25 net cikaririm suanki temelimle 60 nete kadar tasimak istiyorum ne gibi kaynakları tüketmemi onerirsiniz.İngilizce konusunda nasıl bir düzeyde bilmem gerek ingilizce dili olan bi bolume gecmem icin mesala yuzde 60-80 vs. bu kafamda soru isareti olarak duruyor birde ben suan kredi, burs almayacagim dgs ile geçince sıkıntı oluyormus. Geçtikten sonra alırsam herhangi bi sıkıntı çıkarmı buna net bi cevap bulamadım forumlarda. Rica etsem yardımci olurmusunuz şimdiden teşekkürler ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Userdonanim -- 20 Eylül 2019; 0:33:29 >
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Bilgilendiren kimseler yok mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Userdonanim -- 20 Eylül 2019; 0:34:55 >
    |
    |
Reklamlar
Ekonomi
kripto para haberleri
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.