Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023] (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.492
Cevap
141
Favori
816.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 280 puanla Kırıkkale bilgisayar mühendisliği gelir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayısal 240 puan almışım 35k dayım biryere giremem di mi ?

• Arkadaşlar selam. Adalet mezunuyum. Ben ilk kez DGS’ye girdim. İstanbul’da ikamet ediyorum ve özel sektörde çalışmaktayım. Sizce bana İstanbul da devlet üniversitelerinde bir hukuk fakültesi gelir mi ya da tam burslu?

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023]

• Wung-Zhu kullanıcısına yanıt
    226 ea

Sıralama 82k

• quote:

Orijinalden alıntı: ambidextryy

Ya birisi help.

Havacılık yönetimi en son kaç sıralama ile aldığına bakmaya çalışıyorum ama bulamıyorum hep puan yazıyor sitelerde. Bilgili bir abimiz yardımcı olabilir mi?
    Bende aynı bölümü yazacağım. En düşük Anadolu üniversitesi AÖF 140 puan. Okula göre değişiyor.

https://www.basarisiralamalari.com/dgs-havacilik-yonetimi-bolumu-taban-puanlari-kontenjanlari/

• mevotr07 kullanıcısına yanıt
    af için 2018 öğrenci affı diye araştırabilirsin nette. 18 eylül son tarih. eski bitirmediğin veya kazanıp kayıt yapmadığın öğrenciliğin varsa başvurabilirsin.
  • 1 senem var seneye de bir yere giremezsem 2020 de askerlik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GktuLgnn -- 16 Ağustos 2018; 19:11:32 >
  • Dershaneye gitmedim, çalışma yapmadım, temel mat da iyiyim sadece.

• arkadaşlar geçtiğimiz senedeki sıralamalara nerden bakabiliriz?
  • scorpion64_120 S kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin sayisal neden hesaplanmamis ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thrashead

sayısal 33 doğru 5 yanlış :) hesaplamaya göre 286 civarı puan yapıyor ama tabi puan gelmemiş sağlık olsun affa başvuracağız artık. kazananlara başarılar puansızlara da (kendim de dahil) geçmiş olsun. biraz dikkat etseydik bence ağlamanın lüzumu yok birileri biliyorsa biz bilmiyorsak sorunu kendimizde aramalıyız. bunun yanında tabi af yüzünden bu kadar rahat konuşuyorum orası da ayrı tabi :D
    Hocam ilk defa girip puani hesaplamayanlar napicak?

• soulfly128 S kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla yönetim bilişim sistemleri EA alıyor.Ama eksi değilse puanın girersin

• quote:

Orijinalden alıntı: thrashead

af için 2018 öğrenci affı diye araştırabilirsin nette. 18 eylül son tarih. eski bitirmediğin veya kazanıp kayıt yapmadığın öğrenciliğin varsa başvurabilirsin.
    umutla bekledik 0.5 puan kalksın diye olmadi :( neyse ki ogrenci affi diye birsey var bu sene yoksa cok sıkıntıya girecektik. ben biraz arastirdim basvurulari falan. bunlari istiyor;
    B 2. Üniversitemize Kayıt Hakkı Kazandığı Halde Hiç Kayıt Yaptırmayan Öğrencilerden İstenecek Belgeler:

1. Başvuru Dilekçesi, (Tıklayınız)

2. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (arkalı-önlü),

3. Lise Diploması Aslı (kayıttan sonra teslim edilecektir),

4. ÖSYM yerleştirme belgesi,

5. Adli Sicil Kaydı (e-devlet üzerinden alınabilir),

6. Son altı ay içinde çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf.

7. DGS ile yerleşen öğrenciler için, Önlisans Diploması Onaylı(Noter/Mezun Olduğu Üniversite) Fotokopisi- (arkalı-önlü)

Anlamadigim sey mesela ben AOF Eskisehir Anadolu'ya gidecektim kayit yaptirmamistim. Simdi bu belgeler ile Eskisehir'e mi gitmem gerekiyor ?

• xhacker09x X kullanıcısına yanıt
    Aynen doğru ama yerleştirme sıralama ile yapılıyor, geçen sene kaç sıralama ile aldıklarını merak ediyorum

• Bende onu araştırıyorum ama bulamadım hocam eğer bulursan benide bilgilendirir misin?

• Hocalara geldik youtube kanalindan matematik 1 konularini 2 kere izledim anladim, sonra 20 adet deneme çözdüm toplamda 2 ay hazırlandım 289.05 puan yaptim mat 37 net, Türkçe 2 net. İstediğim okula yerleştim 2016 da, sınav beklediğimden çok daha zordu çünkü denemelerde 43 netin altına hiç düşmemiştim.Sonucta tek tercih yaptim istediğim okula girdim ODTÜ gelsede gitmezdim o yüzden mutluydum lakin şuan bulunduğum okuldan daha kolay bi okula geçiş yapiyorum.Cunku bulundugum okulda okulum uzayacak.Dgs kazanmak sorun değil 3-4 yıl o stresi cekebilecek misiniz siz karar verin. Bulunduğum okul esogu inşaat mühendisliği

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ambidextryy

Aynen doğru ama yerleştirme sıralama ile yapılıyor, geçen sene kaç sıralama ile aldıklarını merak ediyorum
    Hangi üniversite düşünüyorsunuz

• xhacker09x X kullanıcısına yanıt
    Hocam sıralamaların belli olmasını bekleyecem eğer devlet tutmazsa özel ya da açıktan yazacağım gibi görünüyor. Siz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • puanlar düşer mi sizce bu yıl, fikriniz nedir?
  • Puanlar ne zaman açıklanır?

• 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.