Şimdi Ara

dijitürk bein media group üzerine geçtiğine göre yeni kanallar eklensin...! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
7.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    arkadaşlar...dijitürk bein media group üzerinden daha kaliteli yayın yapıyormuş şebekeye başarılar dilerim...
  • O paket bu paket karman çorman paket sistemi oldugu için belgesel kanallarını hd yapmadıgı icin türksattaki bedeva kanallara 22 tl istedigi için üstelik hala sd yayınlara devam edip hd ye yatırım yapmadıgı için pahalı oldugu halde 3 yıldır platforma tek bir tematik kanal eklemedigi için görüntü kalitesinin kötü oldugu için hala salon kanallarını hd yapmadıgı için modüllü üyelik cıkarmayıp saçma sapan cihazlara bizi mahkum ettigi için türkçe müzik kanalları olmadıgı için futbol dışında hiçbir içerige yatırım yapmadıkları için türksattaki hd kanalları platforma ekleyemedikleri için digitürk e elveda dedim 3 yıllık üyeligimi bitirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyisini yaptın digitürkün kafa yapısı 2000 ler.
  • arkadaşlar...dijitürk şebekesine telefon açıp bayanla konuştum...gelecek aylarda yeni kanallar platforma eklenebilirmiş...donanım haber uydu teknolojileri forum aboneleri bilgilerinize sunarım...
  • kartilkisi hocam hala buralardamısın :D kara tren yaklaşıyor boşver bu platform işlerini dünyanın keyfini çıkar :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar...korkusever vatandaşlar için beinmovies horror platforma eklensin yakışır...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.